Podanie na ucznia. {Nathan Seregon}
Nathan
Czarodziej
Posty: 3
Tematy: 2
Paż 2015
0
Ravenclaw
#1
[IC]
 
Imię postaci: Nathan 

Nazwisko postaci: Seregon 

Miejsce i Data urodzenia: 29.07.2035 r. Brighton, Anglia. 

Czystość krwi: 50%.

Historia postaci:
 Nathan jest dzieckiem przypadkiem. Jego ojciec – Lewis, co prawda był zaskoczony, gdy dowiedział się, że Mia jest z ciąży, ale bardzo się ucieszył. Natomiast matka – Mia, nie była zadowolona z obrotu spraw. Kilka dni przed narodzinami Nathan’a, Lewis zginął z ręki śmierciożerców. Mia nie znała przyczyny śmierci męża. Przez parę miesięcy zajmowała się Nathan’em, po czym z braku pieniędzy i chęci, pojechała do Londynu i oddała syna Isaac’owi, który jest bratem Lewis’a. Z matką Nathan’a po paru tygodniach urwał się kontakt, a kilka dni potem w gazetach ukazała się informacja o jej śmierci. Isaac sam wychowywał chłopaka, który dorastał w Londynie. Życie Nathan’a wyglądało normalnie. Chodził normalnie do szkoły. Nathan był często gnębiony przez rówieśników i nie tylko, gdyż nieco odstawał od normy. Wszystkie dzieci poza nim lubiły się bawić, krzyczeć, biegać, skakać, grać w piłkę, a on wolał obserwować i słuchać. Często czytał książki lub oglądał telewizję z Issac’iem.
Dnia pewnego, dokładnie siódmego kwietnia 2046 roku, Nathan wybrał się do kina. Od tygodnia chciał iść na najnowszy film, który wyświetlano w kinie przy Bond Street. Niestety Isaac nie mógł z nim pójść, gdyż miał wiele spraw do załatwienia, więc dał chłopakowi trochę pieniędzy i pozwolił mu wyjść. Nathan, co prawda nie lubił chodzić sam, ale bardzo, bardzo chciał iść na ten film. Wysiadł z metra i pobiegł do starego budynku, w którym mieściło się kino. Podszedł do lady i kupił bilet, po czym pobiegł pod salę numer 5, pod którą stała tylko jedna osoba, dokładniej niska dziewczyna, mniej-więcej w jego wieku. Miała brązowo-rudawe włosy. Jej oczy były skośne i miały ciekawy odcień brązu. Stanął obok dziewczyny i czekał na seans, który miał zacząć się za kilkanaście minut. Spostrzegł, że dziewczyna chce coś powiedzieć, ale nie może się odważyć, więc sam (ku swojemu zdziwieniu) rozpoczął rozmowę.
- Lubisz filmy historyczne? – spytał nieśmiało Nathan, po czym zarumienił się lekko.-
- Emm...? Ja? Tak, interesuję się.. historią Europy... - odpowiedziała cicho i odwróciła wzrok od chłopaka.-
Zapadła chwila ciszy. 
- Hm… Nie jesteś stąd, prawda? – spytał, masując nerwowo kark prawą ręką.-
-Ja... mieszkam w Londynie... sześć lat…? - odpowiedziała nieśmiało-
Chłopak zarumienił się bardziej.
- Em… wybacz za omyłkę…-
-Nie masz za co przepraszać... - powiedziała po czym lekko się zarumieniła -
Po tej krótkiej rozmowie, z głośników dobiegło powiadomienie o tym, że ich film za chwilę się zacznie, po czym  z sali zaczęli wychodzić ludzie. Gdy rzeka ludzi przepłynęła, Nathan pospiesznie wszedł do sali i usiadł w ostatnim rzędzie. 
Pewnego dnia w szkole na ostatniej lekcji klasa Nathan’a miała w-f. W pewnym momencie nauczyciela poprosiła pani dyrektor, więc musiał wyjść z Sali gimnastycznej, zostawiając dzieci same. Nathan siedział na ławce i błądził w krainie swej wyobraźni, gdyż nie ćwiczył tego dnia, zapomniał stroju do ćwiczenia. Na Sali rozmieszczone były różne sprzęty takie jak: piłki lekarskie, piłki do ręcznej, kozioł, małe bramki itd. Tamtejszego dnia mieli sprawdzian umiejętności. Nagle dostał w twarz jedną z piłek do ręcznej. Automatycznie dotknął dłonią miejsca bólu, oczy zaszły mu łzami, które powstrzymał w ostatniej chwili, by nie spłynęły po szczupłej twarzy. Podniósł głowę, by dostrzec, że jego rówieśnicy śmieją się z niego. Wtem któryś z chłopców podniósł piłkę lekarską i wycelował w Nathan’a, piłka upadła dosłownie dziesięć centymetrów przed nim. Przerażony poderwał się. Cała klasa zaczęła podnosić piłki i ciskać nimi w chłopaka, który zaczął uciekać. Niestety zapędzili go w kozi róg. Skulił się w kącie i obrywał piłkami. Po chwili przestali rzucać. Nathan, myśląc, że nauczyciel wszedł na salę, podniósł głowę. Ujrzał piętnaście osób, które duszą się i próbują chwycić powietrze. Przestraszony nie na żarty wybiegł z Sali, wpadł do szatni zabrał swój plecak, po czym jak najszybciej mógł wydostał się ze szkoły. Był to miesiąc przed 11 urodzinami Nathan’a.
Gdy Nathan wrócił do domu, Isaac wytłumaczył mu, że jest czarodziejem. Jego krew nie jest w stu procentach czysta. Chłopak był zszokowany informacją i z początku myślał, że Isaac kpi z niego. Pozbył się wszelakich wątpliwości, gdy miesiąc później przyszedł list z Hogwartu. Chłopiec był naprawdę zaskoczony, bardzo się ucieszył, gdyż wiele słyszał o szkole z opowieści Isaac’a. po jakimś czasie Nathan i jego opiekun wybrali się na zakupy po rzeczy potrzebne do nowej szkoły. 

Wygląd postaci: 
Wysoki i szczupły chłopak, ma dobrą budowę ciała. Ma średniej długości, wiecznie zmierzwione, brunatne włosy, których kolor podchodzi pod czerń. Odziedziczył po matce, która była Hiszpanką, ciemniejszą skórę. Jego lewe oko ma kolor dębowych liści wiosną, a prawe jest lodowato błękitne. Ma smukłą twarz. Nosi zazwyczaj ciemne jeansy i T-shirt’y oraz różnego koloru bluzy. Ma swoje ulubione czarne trampki, w których chodzi prawie bez przerwy. Na szyi zawsze ma wisiorek z odpowiednio obrobioną kością wyglądającą jak ząb lub żebro niemowlaka. Na potylicy ma sporawą bliznę, którą uzyskał, gdy pośliznął się na schodach i uderzył tyłem głowy w schodek. Na szczęście teraz zasłaniają ją gęste, ciemne włosy. Ma także długą, cienką bliznę na klatce piersiowej, gdyż w wieku sześciu lat biegł z nożem w ręce, bo chciał zanieść go Isaac’owi, który musiał przeciąć plastikowy sznurek, ale nie mógł znaleźć nożyczek. Poślizgnął się na terakocie w przedpokoju i upadł, przecinając sobie płytko klatkę piersiową.

Cechy charakteru: 

Nieśmiały i tajemniczy zarazem. Zazwyczaj spokojny, nie lubi nawiązywać nowych znajomości, chyba że zostanie do tego zmuszony. Uwielbia czytać. Wyznaje zasadę „Ludzie są spoko, ale wolę książki”. Nie lubi także występować przed szereg. Chodzi własnymi ścieżkami. Mimo swojego spokojnego charakteru potrafi się sprzeciwić i odmówić. Jest średnim uczniem, co prawda nie lubi się uczyć, ale ma dobre oceny, gdyż wiele zapamiętuje z lekcji. Ma bujną wyobraźnię co przyczynia się do tego, że często „odpływa” myślami gdzie indziej. Jak na kimś mu zależy, potrafi zrobić dla tej osoby prawie wszystko, nawet umrzeć w jej obronie. Jest bardzo ciekawy świata. Boi się samotności. Czuje lęk przed mrokiem. Jest dość odporny psychicznie, ale wszystko ma swoje granice. Nie jest pamiętliwy, zapomina o niektórych zdarzeniach z przeszłości. Sprawiedliwy, nie toleruje niesprawiedliwości.
 
Wady:
- Jest chory na epilepsję, ale nie miał ataku od piątego roku życia.
- Lęka się mroku.
- Boi się samotności.
- Łatwo go wystraszyć.
- Uwielbia słodycze.
 
Umiejętności:
- Szybko przyswaja wiedzę.
- Szybko biega
- Wytrzymały psychicznie
- Uzdolniony manualnie
 

Zainteresowania: 

- Interesuje się zielarstwem
- Fascynują go magiczne stworzenia

- Uwielbia czytać książki wszelakiego rodzaju
- Szkicowanie
 
Rodzina postaci:
Lewis Seregon  Ojciec, 100% krwi {nie żyje}
Mia Seregon z domu May  Matka, mugolak {nie żyje}
Isaac Seregon – Wujek ze strony ojca, opiekun Nathan’a, 100% krwi, nie żonaty.[OOC]
 
 
Nick w grze:  Nathan
Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie: IC (In Character) to jest tryb, w którym wcielamy się w postać i ją odgrywamy.
Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie: OOC (Out Of Character) to jest świat realny, czyli tryb, w którym jesteśmy sobą i nie odgrywamy swojej postaci. {Nie można wiązać IC i OOC} 
Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Znajomy {Holo}, oznajmił mi, że ma nowy serwer RP i mi go podał.{tia...>.<}
Napisz akcję, w której twoja postać kupuje dowolny słodycz w Miodowym Królestwie, w Hogmsead.
 
N – Nathan
I – Isaac
M - Mężczyzna
 
**Obok sklepu przechodzili Isaac i Nathan, chłopak szedł za opiekunem. Nagle chłopak wpadł na mężczyznę, gdy tamten się odwrócił.**
 
N: Przepraszam *Mruknął, po czym spojrzał w lewą stronę i otworzył szeroko 
oczy.* Woow… *Wydusił z siebie.*

**Przed nim za szybą sklepiku na wystawie widniały najróżniejsze słodycze.**

N: Isaac… możemy tu wejść? *Spytał nieśmiało.*

I: *Odwrócił się do Nathan’a, po czym skierował wzrok w tę samą stronę.* Nie mamy czasu. *Odparł.*

N: Ale proooszę… *Błagał chłopak.*

I: *Westchnął przeciągle i rozejrzał się dookoła.* Dobrze… *Powiedział po chwili, wyciągnął z kieszeni kilkanaście monet i podał je chłopakowi.* Wejdź sam, przyjdę po ciebie jak załatwię sprawę. *Powiedział.*

N: *Stał przez chwilę wahając się.* Sam? *Spytał.*

I: Tak, dasz radę, a teraz idź, tylko kup mi fasolki wszystkich smaków. *Uśmiechnął się lekko do chłopca.*

N: * Nieśmiało wszedł do sklepu i rozejrzał się po nim.*

**W sklepie nikogo nie było poza chłopakiem.**

N: *Podszedł do lady i oglądał półki pełne słodyczy.*

**Nagle z zaplecza wyszedł starszy mężczyzna o siwych włosach.**

M: W czym mogę służyć? *Spytał.*

N: Em… *Zawahał się.* Poproszę fasolki wszystkich smaków.

M: *Odwrócił się do półki i zdjął z niej kolorowe pudełko, po czym położył je na blacie.* Coś jeszcze?

N: *Przeczesał wzrokiem półkę i natrafił na coś ciekawego.* Jeszcze czekoladową żabę i balonówkę Drooblego.

M: *Sięgnął po produkty i także położył je na blacie.* To będzie 17 sykli.

N: *Odliczył dokładnie sumę pieniędzy i podał je sprzedawcy.* Dziękuję, dowidzenia. *Zgarnął słodycze i wybiegł przed sklep.*

M: *Uśmiechnął się pod nosem i wrócił na zaplecze.*
  
Czy przeczytałeś regulamin? - Ależ oczywiście, że tak.Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Rainkooli
Czarodziej
Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
224
#2
Nie skopiowane czasem?
Nathan
Czarodziej
Posty: 3
Tematy: 2
Paż 2015
0
Ravenclaw
#3
Rainkooli napisał(a): (10.10.2015 22:27)Nie skopiowane czasem?

Not. Na tym wzorowane. => http://hapel.pl/forum/Temat-poradnik-jak...re-podanie
Rainkooli
Czarodziej
Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
224
#4
[Obrazek: 58FGqR8.png]

Po rangę zgłoś się na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano (link do twojego zaakceptowanego podania)Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.