Zaakceptowane Podanie na uczennicę
Iwcia
Czarodziej
Posty: 3
Tematy: 1
Paż 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Iwona Johnson (Iwcia)
Miejsce urodzenia: Londyn, Anglia
Status krwi: 88%
Cechy charakteru: Iwona z ogółu jest cicha i skromna, ale kiedy potrzeba potrafi pokazać pazur. Jest przyjacielska,mądra i odważna.
Historia postaci: Iwona urodziła się w Londynie. Jej mama to sławna aktorka Ewelina Johnson, a ojciec to czarodziej Marcin. Ma 2 rodzeństwa. Jej matka szydziła sobie z niej i nie brała na poważnie. Poza tatą Iwona jest jedyną czarodziejką w rodzinie. Dowiedziała się o tym, gdy pewnego razu bawiąc się z bratem, niechcący zamieniła go w psa. Dziewczynka myślała, że to kolejna sztuczka ojca, ale, gdy tata na jej oczach użył magii żeby odczarować brata przestraszyła się. Ojciec uspokoił ją i postanowił, że będzie ją uczyć jak zapanować nad mocami, a Ewelinie postanowili nic nie mówić.  Mijały lata a Iwonie coraz lepiej szło z magią. Gdy miała 11 lat pewnego dnia dziewczynka wróciwszy do domu, w swoim pokoju znalazła kopertę zaadresowaną do niej. Otworzyła ją i ujrzała bilet a wraz z nim kartkę, a na kartce napisane, że się dostała do Hogwartu. Od razu pobiegła z tym do taty, a on jej powiedział, że już wcześniej był przysłany, poszedł do kuchni i wrócił z piękną białą sową na ramieniu." Teraz to jest twoja sowa" - powiedział. Młoda czarodziejka nie wiedziała co miała zrobić, szaleć z radości czy może uspokoić się i ułożyć wszystko sobie na spokojnie w głowie. Poszła ze zwierzęciem do pokoju, położyła się na łóżku i próbowała odpocząć. Z niecierpliwością czeka na odpowiedź...... (oczywiście od was)
Opis postaci: Iwona jest wysoką i szczupłą dziewczyną. Cechują ją piękne, zielone oczy. Ma długie brązowe włosy.Na jej twarzy często widnieje uśmiech.Ubiera się w jasne ubrania.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: O serwerze dowiedziałam się z kanału Drollercaster

Czy przeczytałeś regulamin? tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/
Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#2
Masz stworzyć 11 latka w realiach hp który idzie do Hogwartu. Pamiętaj o realiźmie i jakimkolwiek rozbudowaniu opisów. Pozdrawiam
Iwcia
Czarodziej
Posty: 3
Tematy: 1
Paż 2015
0
#3
poprawione
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/
Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#4
Zajrzyj na jakieś wiki jak wyglądało przyjmowanie do Hogwartu młodych czarodziejów, jak chcesz takie nazwisko to chociaż napisz je dobrze.
Iwcia
Czarodziej
Posty: 3
Tematy: 1
Paż 2015
0
#5
no mam nadzieję, że już dobrze poprawione
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/
Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#6
HufflepuffSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.