Podanie o przyjęcie do hogwartu
plmatikpl
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Paż 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Maxwell ( Wiliam) Carter
Miejsce urodzenia: Liverpool
Status krwi: 90% krwi maga
Cechy charakteru: Zabawny, Inteligentny, udający głupiego, posiada talent do magii i alchemii
Historia postaci: Wiliam zaczął się interesować magią w wieku lat 9 , zawsze ciekawiły go zaklęcia i eliksiry. Pewnego razu gdy śpieszyło mu się do domu zdecydował się pójść drogą, którą nie pozwalali mu chodzić jego rodzice i znalazł na niej księgę, w której zapisane były jakieś niezrozumiane słowa więc postanowił je pokazać swojej najlepszej przyjaciółce, która wiedziała prawie wszystko. Jego koleżanka nie rozpoznała tych słów, więc Wiliam spróbował wymówić jedno z tych słów i nagle pojawiła się przed nim kuleczka światła, gdy wypowiedział drugie słowo zamknięte drzwi jej pokoju otworzyły się zrozumiał wtedy że znalazł książkę o magi więc spróbował rozczytać ostatnie słowo, które było przekreślone kilkoma kreskami myśląc że jest to najfajniejsze zaklęcie i niestety udało mu się je rozczytać a wtedy coś wybuchło w twarz jemu i jego koleżance. Gdy się ockną  odrazu wrzucił książkę do paleniska i nie chciał już nigdy słyszeć o magii. Dwa lata później w swoje urodziny gdy kończył 11 lat odbierał kartki urodzinowe na poczcie i znalazł dziwną zapieczętowaną kopertę z literą ,,H" na pieczęci. Po imprezie urodzinowej otwierał prezenty i kartki z życzeniami i wśród nich leżała ta dziwna koperta, więc ją otworzył i była w niej tylko pusta kartka, na której nagle zaczęły pojawiać się litery, aż ułożyły się w zdanie ,,Sz.P. Williamie Carter został pan zapisany do szkoły magii i czarodziejstwa w Hogwarcie. Poniżej podajemy listę rzeczy potrzebnych do rozpoczęcia nauki, peron na którym jeździ Express Hogwarcki, oraz datę w której odbędzie się rozpoczęcie roku szkolnego." Wiliam przypomniał sobie swoją obietnicę i powiedział sobie, że pojedzie się uczyć magii i zostać lepszym czarodziejem niż dzieciak, którym był kiedyś.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: O serwerze dowiedziałem się z kanału Drollercaster

Czy przeczytałeś regulamin?

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Rainkooli
Czarodziej
Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
224
#2
Zmień miejsce urodzenia na jakieś angielskie miasto. Cechy charakteu zaprzeczają sobie, nie można być jednocześnie inteligentnym, ale głupim. Dodaj więcej cech charakteru. W historii masz opisać mniej więcej co się działo z twoją postacią do momenctu 11 urodzin, czyli wtedy kiedy dostała list z Hogwartu.
Rainkooli
Czarodziej
Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
224
#3
Aby używać czarnej magii należy mieć pozwolenia admina RP.
W historii masz opisać mniej więcej co się działo z twoją postacią do momenctu 11 urodzin, czyli wtedy kiedy dostała list z Hogwartu. Pamiętaj o tym, że ma być to w realiach Harry'ego Pottera. Pamiętaj o realiźmie (żadnych nowych światów nie da się stworzyć).
Rainkooli
Czarodziej
Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
224
#4
Pamiętaj, że wszelkich zaklęć twoja postać nauczy się dopiero w Hogwarcie.

[Obrazek: 3dqndfR.png]

Po rangę zgłoś się na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano (link do twojego zaakceptowanego podania)Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.