Witaj!

Podanie na Ucznia Hogwartu
SeBiXPL
Azkaban




Posty: 2
Tematy: 1
Sty 2015

#1
Administracja serwera pragnie zapewnić każdemu graczowi bezpieczeństwo, dlatego uprasza się o niepodawanie swoich prawdziwych danych podczas wypełniania wzoru podania.


@Drogi graczu, nie kopiuj podań innych ponieważ zostaniesz za ten czyn nagrodzony miesięcznym banem na forum. Naprawdę nie warto, wysil się sam.

@Treść zamieszczoną w nawiasach kwadratowych usuń

====================================================


[IC]

Imię i nazwisko postaci: John West

Miejsce urodzenia: Watford
Czystość krwi: 50%

Historia postaci : John Urodził się w Watfordzie.Od samego początku jego matka była szczęśliwa,gdy narodził się jego braciszek George.W wieku 2 lat u Johna zaczęło się coś dziać.Nie mógł dowidzieć kogoś,z 1 Metra.Rodzice Johna zabrali go do lekarza.Wykryto u niego Bardzo dużą wadę wzroku.Lekarz zalecił noszenie okularów.Gdy miał 7 lat rodzice zabrali go na wakacje do szkocji.Poznał tam przyjaciela Severusa . Severus był niskim i nieśmiałym chłopcem z epilepsją.Kilka miesięcy później zmarł.John zapadł w depresję .Jego Brat George pokazał mu niezwykle fascynującą grę,czyli szachy.Bracia West trenowali grę w szachy i 10 roku życia obejrzeli razem z rodzicami pewien film.Był to Horror.W strasznym momencie John i George przestraszyli się i 2 wazy wokół nich się stukły. Rodzice powiedzieli ze to objawy mocy magicznych,i ze są czarodziejami,tak jak matka i ojciec.Jego cała rodzina była w Huffelpuffie i John tez chciał utrzymać tradycję. W wieku 11 lat do Johna i Georga przyszedl list z Hogwartu.Rodzina pojechała do Londynu. Cala rodzina wybrała się na ulicę pokątną zakupić szaty, zeszyty, książki oraz Różdżkę i Zwierzaka.Wybrał on kotka..Po zakupie George i John pojechali z Rodzicami na Stację kolejową. Szukali peronu 9 i 3/4. Mama pokazała dzieciom wejście przez ścianę i zaprowadzili do pociągu.Dzieci wsiadły do Przedziału i wyruszyli w podróż.

Wygląd postaci :

John West to Niski jak na swój wiek chłopiec.Ma tylko 137cm. Ma dużą wadę wzroku i nosi okulary.Ma Lekką nadwagę i lubi gry umysłowe.Ma krótkie czarne włosy zaczesane na pazia.Nos ma zadarty.Ma też brązowe oczy.Ma małe usta.Lubi ubierać się w lużne ubranie typu dżinsy i jakaś koszulka.Na Uroczystośći zakłada garnitur.Na bardzo dużo pieprzyków na ciele.Najwięcej na prawej nodze.Na szyji ma znamie rodziny myszkę.

Cechy charakteru :
John jest miły i lojalny wobec przyjaciół.Jest Leniwy i Niechlujny,jest za to szczery i uczciwy wobec innych.Zawsze próbuje nawiązywać nowe znajomości i jest otwarty na świat.Ma szacunek do ludzi starszych,jak i młodszych.Gdy się nie wyśpi może być lekko szalony i wkurzony,lecz to wina lenistwa.Jest osobą inteligentną.Bardzo lubi koty.Wybrał kotka na ulicy pokątnej.Nauka łatwo przychodzi mu do głowy.Często jest zamyślony i jakby nieobecny.

Zainteresowania :
John lubi gry umysłowe takie jak szachy.W swoim domu rodzinnym,gra z Bratem W Szachy,gdy nadejdzie taka okazja.Nie lubi zielarstwa i quiditcha.Uwielbia Eliksiry,Zaklęcia i Uroki oraz inne ciekawe przedmioty.Nie lubi takich przy których trzeba się ruszać,woli usiąść i grać w szachy..Lubi też czytać książki.

Rodzina postaci:
-Lisa west (matka) [Nie Gracz]
-Aron West (Ojciec)[Nie Gracz]
- George West (Brat)[TheKubagaPL]
-John West (Ja) [SeBiXPL]
[OOC]
Nick w grze:SeBiXPL


Jak zamierzasz odgrywać swoją postać? [Opisz krótko jaka ona będzie, jej sposób bycia zachowanie sposób na rozwiązywanie problemów zwykłego ucznia]:

Zamierzam uczyć się jak zwyczajny uczeń w hogwarcie. Odrabiać lekcje,uczyć się i grać IC.

Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie: [Podaj także przykład czynności, opisu otoczenia i zwykłej wypowiedzi]:

[IC] jest to czat In Character,czyli czat którym piszemy jako nasza postać.Nie uzywamy tu emotikonek oraz skrótów takich jak np.: np.,itd.Należy używać jak najwięcej mimiki i otoczenia. (PRZYKLADOWO):
**Na długim korytarzu słychać dziwne dźwięki**

Witaj!*podał ręke do gryffona*
Cześć jak się nazywasz?*podał ręke*
John.
Ja Adam miło mi sie poznać.*Uśmiechnął się*

Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie: OOC czyli czat Out Of Character,czyli czat w którym piszemy jako my.Mozemy tu pisać wszystkie znaki,poza Wulgaryzwami. Zapisujemy to w nawiasach lub przy uzyciu komendy.(PRZYKLADOWO): (Yo Kuba wbij na tsa.)

Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP? :
Tak posiadam doświadczenie w rozgrywce RP.Zdobyłem ją na innych serwerach RP w minecraft oraz innej grze.Na jednym serwerze Role Play o tematyce takiej jak tu byłem nauczycielem eliksirów,więc teraz chcę pograć jako Uczeń.

Skąd dowiedziałeś się o serwerze?Z YouTube

Odegraj rozbudowaną akcję IC w której twoja postać upora się ze sprawą. :
**na zegarze wybiła godzina 12.00**
John:O nie!spóźnię się na lekcje.*idzie do długiego korytarza*
John:*Na koncu korytarza John zauważa dziewczyne*Hej!pomożesz mi!?
**Dziewczyna nic nie reaguje**
John:Halo potrzebuję pomocy!Nie wiesz gdzie jest sala transmutacji?
**Dziewczyna jest zamyślona i nic jej nie rusza**
John:*zaczyna tanczyć,skakać i robić głupie rzeczy*
Dziewczyna:*Skierowała wzrok na Johna i zaczęła się śmiać*
John:No wkoncu!Pomozesz mi dojść do sali transmutacji?
Dziewczyna:Jasne.Jestem Bella*podaje dłoń*
John:Miło mi ja John*podaje reke*
Dziewczyna: Przepraszam ze nie zwracałam na ciebie uwagi,ale zamyśliłam się.
John: Spoko*Uśmiecha się*
**Uczniowie poszli długim korytarzem**
John:*zmęczony pyta*Daleko jeszcze?
Dziewczyna:Tak jeszcze 5 minut i będziemy
John*zmęczony usiadł na podłodze*
Dziewczyna:Co się stało?
John:zmęczyłem sie*sapie głęboko*
Dziewczyna:Wstawaj! jeszcze pare metrów i będziemy.
John:*wstaje i idzie za Bellą*
**Uczniowie doszli do sali**
John: Dzięki Bella!bardzo mi pomogłaś.*uśmiecha się*
Dziewczyna: Drobnostka*śmieje się*Jesteś w pierwszej klasie tak?
John:tak razem z moim bratem.
Dziewczyna: może zobaczymy się kiedyś na wielkiej sali?
John:Jak najbardziej*śmieje się*
Dziewczyna:to ja juz idę narazie!*Odchodzi*
John:Narazie i dzięki za wszystko*macha do dziewczyny*




Czy przeczytałeś regulamin? Tak (!!!)
Składając podanie akceptuje regulaminy obowiązujące na serwerze Hapel i konsekwencje wynikające z ich nieprzestrzegania.
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#2
Zmień miejsce urodzenia postaci, jest wiele miast w Wielkiej Brytanii a nie tylko Londyn. Rozpisz jeszcze bardziej wygląd i charakter postaci. W scence IC było by dobrze gdybyś troszeczkę bardziej rozpisywał swoje akcje. Staraj się unikać pisania akcji typu *zapytal*, od tego służą znaki interpunkcyjne. Pamiętaj nick w grze musi być taki sam jak na forum.

Podanie zostaje Wstrzymane! - 3 dni i 3 szanse na poprawę.
Jak już poprawisz, poinformuj mnie o tym tutaj.
SeBiXPL
Azkaban




Posty: 2
Tematy: 1
Sty 2015

#3
@Edit
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#4
Podanie Zaakceptowane! 




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.