Zaakceptowane Podanie na ucznia do Hogwartu .3.
Hachico
Azkaban
Posty: 1
Tematy: 2
Lut 2015

#1
Rainbow 
Imię postaci: Charlie (kobieta)
Nazwisko postaci: White
Miejsce urodzenia: Floryda, Stany Zjednoczone.
Czystość krwi: 50%

Historia postaci: Niewiele lat temu, wiosną, Dylan White otrzymał telefon ze szpitala z informacją, iż na świat przyszła jego mała córeczka - Charlie. Ciesząc się ogromnie, od razu pojechał na miejsce zdarzenia. Nie było przedtem zbytnio możliwe, aby mógł on przyjechać do żony w czasie porodu, gdyż zaszły drobne komplikacje z pracą, typu "zagrożenie zwolnieniem". Obiecał on jednak, że gdy wyczekiwany telefon odezwie się - przyjedzie on jak najszybciej, rzucając wszystko w kąt. Tak też się stało. Wszedł do sali, gdzie w piżamce szpitalnej leżała jego żona - Kaya. Przywitała go gorącym uśmiechem, ze łzami wzruszenia w oczach i popatrzyła na śpiącą dziewczynkę w jej ramionach.
Charlie dorastała szybko. Nie wiadomo nawet, kiedy to zleciało, jednak jej rodzice cieszyli się każdą chwilą spędzoną razem. Śmiało można powiedzieć, że mała miała doskonałe jak dla dziecka dzieciństwo. Gdy mama czytała jej bajki z typu "fantasy" na dobranockę, dziewczynka bardzo je pokochała. Miała mnóstwo zabawek z tym związanych i udawała, że z magiczną różdżką i w ślicznej sukience biega po domu, czarując różne przedmioty. Zdziwiły ją jednak nietypowe sytuacje, kiedy udało jej się zamienić latającą po pokoju muchę w papierowy samolocik. Wychowywała się w towarzystwie zwierząt, a więc bardzo je pokochała. Gdy miała skończone już 5 lat, na świat przyszła jej maleńka siostrzyczka - Maya. Przez wiele lat były nierozłączne, do czasu, gdy Charlie dostała list z Hogwartu.


Wygląd postaci: Gdy Charlie się urodziła, miała czarne, długie włosy, które z czasem, ku zdziwieniu wszystkich - zmieniły kolor na jasny blond. Bardzo wpasowało się to w niebieską barwę jej oczu, znajdującą się pod gęstymi, czarnymi i długimi rzęsami. Dziewczyna jest bardzo szczupła, w normalnej dla niej wysokości - nie za wysoka i nie za niska. Jasna karnacja to typowe zjawisko dla całej jej rodziny. Mimo tego, że Charlie lubi słodycze - głównie żelki i czekoladki - to nie tyje. Zawsze utrzymuje swoją zgrabną posturę i cieszy się z tego. Pierwszym elementem jej garderoby są miliony sweterków i ciuchy, które często sama przerabia z nudnych koszulek ze sklepów z używaną odzieżą. To (oprócz malowania, rysowania czy uprawiania sportu, w tym sztuk walki) jest jej głównym zajęciem w wolnym czasie. Jej ulubionym dodatkiem do takich ciuchów są oczywiście długie naszyjniki, buty z wysoką podeszwą i jej ulubiona bransoletka, która jej zdaniem - przynosi jej szczęście oraz wianek z kwiatów.

Cechy charakteru: Przyjacielska, zabawna, pewna siebie, lubi się uczyć, poznawać nowe dziedziny, troskliwa, wrażliwa, chętnie poznaje nowe osoby, poważna-kiedy sytuacja tego wymaga, szczera, miła.

Lubi.../Zainteresowania... Rozmawiać, śmiać się, malować, rysować, słuchać muzyki, fotografować, kocha zwierzęta, oglądanie i wczuwanie się w filmy i jedzenie słodyczy.
Nie lubi... Kiedy ktoś jest niemiły bez powodu, ludzi dokuczających i wyżywających się na innych i słabszych.

Wady i zalety:

- umiejętność szybkiego, aczkolwiek nie zawsze dobrego uczenia się
- chęć robienia wszystkiego idealnie, (aby zadowolić innych) ale nie zawsze jej to wychodzi
- niezdarność
- krzykliwość
- wrażliwość
- kreatywność

Rodzice postaci:
Kaya White - matka
Dylan White - ojciec

-----------------------------------------------
Mam nadzieję, że moje podanie jest dobrze napisane C:
Z góry bardzo dziękuję, że ktoś to chociaż obejrzał. Jestem ogromnie wdzięczna.

Skąd dowiedziałaś się o serwerze? Dowiedziałam się od przyjaciół. c:

Czy przeczytałeś regulamin? Oczywiście Shy

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Deneris
Czarodziej
Posty: 521
Tematy: 20
Gru 2014
160
#2
Zaakceptowane.

[Obrazek: 3dqndfR.png]

Napisz na /helpop po rangę ucznia i podaj tam link do twojego podania.

[/helpop zaakceptowane (link do twojego podania)]
Miłej gry.
Zakaz pisania do mnie w komentarzach profilu w sprawie podań !!!
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.