Witaj!

Gracze na serwerze, i moje pomysły co do tego
Frarin12
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 2
Lut 2015
6
#1
Witam, wyrażę opinię co do nowych osób na serwerze, choć i takie, które są na 2 lub 3 roku zachowują się podobnie.

A więc, moim skromnym zdaniem, przez to że strasznie uproszczono wzór podania, coraz więcej nieogarniętych osób pojawia się na serwerze, czasem, jeśli spojrzymy na ul. Pokątną (Nie czasem, a często), widzimy jak osoby biją z 'łapek' bez powodu, łączą IC z OOC, co nie jest zbyt fajne.
Stało się to właśnie przez uproszczenie wzoru podania, a ten wzór uproszczono - moim zdaniem - tylko dlatego, żeby zapchać serwer graczami, przez co spadnie jakość serwera. Uważam, że Szanowna Administracja, zwróci uwagę na to co wyżej wymieniłem. Być może, jakość serwera podniesie przywrócenie starego wzoru podania, bo gdy ja takowe składałem, to trzeba było napisać akcję RP, a tu tego brakuje, więc jakim sposobem Weryfikator ma sprawdzić umiejętności RP danego gracza? Po prostu się nie da.

PS. Ci gracze (z racji tego, że jest dzięki nim więcej osób na serwerze), powodują lagi, dzięki czemu, mój laptop nie wytrzymuje, i nie mogę spokojnie grać, i właśnie dzięki temu, mając w grze 13 lat, nie jestem w 3 klasie, a w 1, a głównym powodem tego są lagi. Bo jaki sens ma wchodzenie do gry, gdzie launcher włącza się 5-10 minut, a po 5 minutach gry wywala?

Dziękuję za możliwość wypowiedzenia się
~ Frarin12
Michael
Azkaban




Posty: 219
Tematy: 36
Gru 2014

#2
Banować wszystkich, bo kolega ma lagi!
Frarin12
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 2
Lut 2015
6
#3
Nie, nie o to chodzi, przeczytaj uważnie, dopiero skomentuj ;x
Pawi50
Azkaban




Posty: 120
Tematy: 19
Lut 2015
Gryffindor

#4
Jestem za i jeszcze dodac do podania pytania:

Co to jest bh,mg , pg
Sory za blendy z fona pisalem
matian18
Czarodziej




Posty: 9
Tematy: 7
Paż 2015
0
#5
popieram
Silexan
Mugol


 
#6
wszystko zależy od polityki serwera Tongue Lepiej 50 osób które na początku nie ogarniają ALE po pewnym czasie zaczną ogarniać niż 3 osoby które ogarniają od początku. beng beng
YogoBella
Czarodziej




Posty: 108
Tematy: 4
Gru 2014
145
#7
W takim razie, po co w ogóle są podania?
NexZ
Azkaban




Posty: 43
Tematy: 5
Gru 2014
Slytherin

#8
Yogo ma racje. Tak naprawde teraz podania służą tylko po to by powysyłac postacie do domów i do niczego innego.
NeverMore
Czarodziej




Posty: 558
Tematy: 12
Cze 2015
230
Ravenclaw
#9
Odwołując sie do tematu i dyskusji która to wystąpiła, chciałbym by teraz wszyscy razem pomyśleli o swoim pierwszym spotkaniu z RP. Jak to wyglądało, jak sie wobec tego zachowywali i jakie wrażenie to na nich wywarło. Osobiście, by ułatwić wam pracę powiem jedynie iż ja rozpoczynałem na forach PBF/RPG gdzie nie potrafiłem złożyć nawet JEDNEGO zdania w logiczną całość. W grze fabularnej gdzie mechanika opierała sie na pisaniu, bez widzenia swojej postaci ja nie potrafiłem sie wypowiedzieć w sposób adekwatny. Z biegiem czasu rzecz jasna sie to zmieniło i tak teraz moge sie chwalić podaniami na łączną ilość kilku tysięcy słów, opowiadaniami pisanymi dla zabawy, sporą kreatywnością i wyobraźnią, aż wreszcie dostateczną kompetencją by weryfikować umiejętności innych w tej dziedzinie. Podsumowując. O tym jak to wygląda zadecydowały osoby postawione wyżej w hierarchii servera hapel.pl i opinia garstki graczy, w tym tych którzy wbijają raz na pare miesięcy (Tak, o tobie mówie Michael) nie może równać sie z o wiele większą grupą która wyraża chęci zagrania i nauczenia sie tego w jaki sposób my lubimy spędzać z sobą czas. Po prostu troche tolerancji i cierpliwości.
Każdego czeka to samo, więc lepiej złap za kilof i...

[Obrazek: http://i.imgur.com/mbXeTSz.png]
Frarin12
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 2
Lut 2015
6
#10
Tak, doskonale o tym wiem. Ale to co ja napisałem wynika z nieprzeczytania regulaminu, a to powinno się zrobić najpierw. A pierwsze kroki stawiałem na Forum, które nie istnieje, nie wiedząc co oznaczają skróty, zajrzałem w poradnik, i przez ponad 30 minut studiowałem wszystko co było w nim zawarte. Moje akcje RP nie były perfekcyjne, ale szybko je podszkoliłem, i w obecnej formie mnie zadowalają. To, co podszkoliłem przez te lata jest zadowalające, bo było tego sporo, mimo tego nadal uważam, że nie wszystko jest perfekcyjne. Kiedyś było forum RP w uniwersum HP, ale administracja nie wytrzymała pod napływem krytyki, i szybko zwinęła działalność, a ja tamto forum dobrze wspominam, bo właśnie tam stawiałem pierwsze kroki.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.