Podanie o ucznia POPRAWIONO
__nezion
Czarodziej
Posty: 4
Tematy: 3
Paż 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Alex Onther
Miejsce urodzenia: Oxford
Status krwi: 67%
Cechy charakteru: Szlachetny,przyjacielski stara się pomagać innym.
Historia postaci: Urodziłem się w małej wiosce z moją mamą i tatą. W wieku 4 lat mój tata wyruszył na wyprawę z której już nie wrócił strasznie za nim tęskniłem. Upłyneły 2 lata od wyprawy ojca mama bardzo dobrze się mną opiekowała czytała bajki na dobranoc robiła jeść i uczyła mnie manier. Pewnego dnia naszą wioskę napadli źli czarodzieje.Podczas ataku mama spakowała mi plecak dała mi jedzenie i troche pieniędzy odprowadziła mnie do piwnicy otwarła jakieś przejście do lasu mama w tedy rzekła "Synku musisz iść , tu nie jesteś bezpieczny pamiętaj synu bądź dobry dla innych ludzi i nigdy nie bądź inny" Wtedy wiedziałem że już jej nie zobaczę ostatni raz ją ukochałem i wyruszyłem wylądowałem w bardzo dużym pięknym lesie. Po 3 tygodniach chodzenia zobaczyłem na drodze miasto bardzo duże miasto chwile się zastanowiłem czy tam iść czy nie ale jednak pobiegłem bardzo szybko do miasta. Rozglądałem się dłuszą chwilę w mieśćie nagle zobaczyłem milicję zapytała się w tedy gdzie mam rodziców odpowiedziałem że nie mam wysłali mnie odrazu do domu dziecka. Po 4 latach spędzonych w domu dziecka w końcu mnie ktoś adoptował. Moi nowi rodzice byli bardzo mili dawali mi jeść spać ogólnie czułem się bardzo dobrze. Pewnego dnia na urodziny od taty dostałem ruszczkę pierwsze to co z nią zrobiłem to machłem i kopłem tate prądem przez przypadek.Po dłuszej zabawą usiadłem u mamy na kolanach i opowiedziała mi że muszę iść do szkoły magicznej żebym mógł się uczyć strasznie się cieszyłem. Nadszedł dzień w którym poszłem do szkoły mama i tata odprowadzili mnie na stację kolejową pożegnałem się grzecznie i odjechałem do szkoły nigdy nie zapomnę mojej pierwszej mamy i moich drugich rodziców za to co dla mnie zrobili i do dzisiaj nie wiem co się stało z moią mamą

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Od Pana Michała''Drollercaster''

Czy przeczytałeś regulamin? Tak 2 razy

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Rainkooli
Czarodziej
Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
224
#2
Zmień imię i nazwisko na angielskie. Zmień miejsce urodzenia się postaci na angielskie miasto. Zmień odpowiedno do tego historię postaci.
__nezion
Czarodziej
Posty: 4
Tematy: 3
Paż 2015
0
#3
Rainkooli napisał(a): (15.10.2015 23:36)Zmień imię i nazwisko na angielskie. Zmień miejsce urodzenia się postaci na angielskie miasto. Zmień odpowiedno do tego historię postaci.

Już
Rainkooli
Czarodziej
Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
224
#4
Usuwam puste wzory w celu poprawienia przejrzystości.

[Obrazek: 58FGqR8.png]

Po rangę zgłoś się na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano (link do twojego zaakceptowanego podania)Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.