Witaj!

Unban
DavidDixon
Czarodziej




Posty: 47
Tematy: 13
Gru 2014
14
Ravenclaw
#1
Twój nick: DavidDixon

Nick admina/moderatora który dał ci bana: C4mp3r

Powód przez jaki zostałeś zbanowany: ,,Za nadużywanie OPa oraz GM. Non - RP, robienie lokalnych "Pseudo' "

Czas bana: Miesiąc.

Dlaczego chcesz być odbanowany: Zostałem prefektem, ominie mnie początek roku, wiele ciekawych akcji w wakacje i przede wszystkim przemyślałem swoje zachowanie. Wiem, że zrobiłem źle nadużywając Gm i Opa, ale nakręciłem się niepotrzebnie przez co zostałem zbanowany. Gm jako budowniczy będę używał TYLKO w potrzebach budowy na serverze, a OP dostałem tylko by zrobić fajerwerki na festyn, nadużyłem go. Chciałbym być odbanowanym i pograć do końca wakacji.

Pozdrawiam, Dixon.

PS  Nie dostałem nigdy bana (No może bardzo dawno temu, ale to chyba na 1-2 h). 
Oliwia1
Azkaban




Posty: 58
Tematy: 9
Mar 2015
Slytherin

#2
Dałeś mi kometę, zapomniałeś?
Z gm Smile)
DavidDixon
Czarodziej




Posty: 47
Tematy: 13
Gru 2014
14
Ravenclaw
#3
Mhm, a kto chciał ,,Daj mi galeony, proszę!" a ja na to ,, Chyba nie, nie mogę"... I miotły Ci nie dałem z Gm'a.
eryksuper
Azkaban




Posty: 396
Tematy: 23
Sty 2015
Ravenclaw

#4
Jako iż jestem lekko poszkodowany wypowiem się.Galce,które mi dałeś? (Wyrzuciłem do Lavy po dwóch,trzech dniach),"Sterowanie NPC'tami i DM'owanie" słowa Pauli1074.Zamienianie się w dorka,i odgrywanie chorej że wywaliłeś drzwi bombardą.Next. Sprawy IC: Jakoś magicznie zdjąłeś bariery,na "Jack'u".Jak dla mnie gracz nie powinien dostać UnBana,nie wiem jak większość ludzi.
Deleted
Mugol


 
#5
Spodziewałem się tej apelacji, a więc przedstawię tutaj swoje stanowisko, ale i tak C4mp3r, będzie musiał podjąć ostateczną decyzję.

Sam pewnego razu widziałem jak postawiłeś bez podstawy IC, szachy z GM'a dla samego siebie w centralnym punkcie Hogsmead. Było to nie ukrywam, dość dziwnym zjawiskiem, tym bardziej, że gamemoda powinieneś, używać wyłącznie dla sprawy serwera, dla budowania. Było jeszcze trochę innych niedociągnięć z nim, ale ominę je. Dostałeś op'a tylko na fajerwerki a tym czasem dodałeś sobie do konta od tak 10 000G, co jest totalnym szczytem bezczelności i chamstwa. Dodatkowo uznałeś nas za kretynków i imbecylów, no bo przecież co to za różnica 100G czy 10 000G. Zostałeś prefektem, ale to nie zwalnia Cię z ponoszenia konsekwencji swoich czynów. Kara musi boleć, inaczej każe zapewnienia "już nie będę", "to było jednorazowe", "zapomniałem się", nie są do końca szczere, bo umotywowane są chęcią jak najszybszego zniesienia kary. Nie mówię, że nie powinno się okazywać skruchy, ale tutaj to trochę co innego.

No a zabawa w narratora akcji roleplay i zdejmowanie BARIER 14 latkiem, oraz używanie perfekcyjnie bombard (a powiem tylko, że bombardą możesz sobie zamek w drzwiach rozwalić; bombarda maxima gruzuje ściany) i zamiany w dorosłego są istna kwintesencją Twojej odpowiedzialności.

Reasumując, proponuję obniżyć banicję do 14 dni, a z uprawnieniami budowniczego i możliwością otrzymania jakichkolwiek nad-uprawnień można się pożegnać na zawsze - a w każdym razie będę zabiegał o wykluczenie Cię z budowniczych serwera i wyzerowanie wszystkich permisji, które otrzymałeś i których to wielokrotnie nadużyłeś. Ale i tak ostateczną decyzję podejmie C4mp3r.

#Edit
Po tym co gracze ujawnili w postach wyżej, wycofuję swoja propozycję zmniejszenia kary i opowiadam się za odrzuceniem apelacji.
NeverMore
Czarodziej




Posty: 558
Tematy: 12
Cze 2015
230
Ravenclaw
#6
No bez przesady. Ja za wybudowanie 3 nadprogramowych pomieszczeń na GM dostałem 3-tygodniowego bana bez możliwości apelacji. W twoim przypadku przesadziłeś i to nieźle. Mógłbym Cie jeszcze pogrążyć wspominając o MG i podobnych wybrykach lecz po co. Powinieneś przeboleć tą kare i cierpliwie poczekać. Jeśli mam coś do powiedzenia to jestem za oddaleniem owej apelacji.
Każdego czeka to samo, więc lepiej złap za kilof i...

[Obrazek: http://i.imgur.com/mbXeTSz.png]
HoopDead
Emeryt



Donator

Posty: 134
Tematy: 33
Gru 2014
247
Gryffindor
#7
Nie ma opcji.
Schrodinger
Czarodziej




Posty: 568
Tematy: 29
Gru 2014
647
Ravenclaw
#8
Tak jak się temu przyglądam... to myślę, co ty sobie myślałeś, jak to robiłeś... dostałeś szanse pomocy serwerowi, ba, my - czyli ekipa obdarzyliśmy Cię szczególnym zaufaniem, bo tak się składa, że OPy nie rosną na drzewach, biorą pod uwagę wszystkie twoje występki, nasze zaufanie nagiąłeś do maksimum, po czym miarka nadużycia permisji się przebrała, dlaczego? Otóż...
1. GM'a nie używa się do dawania sobie po 14k galeonów.
2. OP'a nie używa się do odgrywania akcji lokalnych pod siebie.
3. GM'a nie używa się do budowania budowli dla siebie.
4. Nie będąc w ekipie, nie bawimy się w narratora
I tak dużo tego by wymieniać, ale reasumując moja wypowiedź, jestem za utrzymaniem kary, oraz wywaleniem Cie z budowniczych, na czas nieokreślony, może kiedyś, ale na pewno nie teraz, po tym co zrobiłeś.
Lulu
Czarodziej




Posty: 102
Tematy: 4
Gru 2014
160
#9
Skoro się przyznałeś, to sprawa jest chyba rozwiązana. Otrzymanie opów wiąże się z wielką odpowiedzialnością i zaufaniem ze strony administracji. Jestem całkowicie przeciwna UB i mam nadzieję, że Twój ban będzie przestrogą dla pozostałych graczy, którzy otrzymali opy w celu pomocy w budowie.
Avian
Azkaban




Posty: 182
Tematy: 35
Gru 2014

#10
Jak mogę to dodam jeszcze, że warna dał kiedy miał op'a, jestem świadkiem!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.