Zaakceptowane Podanie
KinghtKm
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 2
Paż 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Martin Hawkins
Miejsce urodzenia: Szpitalu Świętego Munga w Londynie
Status krwi: 75%
 
Cechy charakteru: Martin jest dość nietypowy ponieważ wśród nowych osób jest nieśmiały przez swoją bliznę i boi się że ludzie będą się z niego wyśmiewać, ale gdy już kogoś pozna to zaczyna stawać się normalnym chłopakiem jest inteligentny choć czasem ma problemy z zadaniami. Martin jest bardzo ciekawski  ale czasami jego ciekawość przeobraża się w bezczelność  względem innych. Martin nie jest cierpliwy bardzo szybko zaczyna mu się nudzić gdy nie ma nic do zrobienia ponieważ w pewnym sensie jest pracoholikiem ale w swojej pracy jest wytrwały chociaż czasami jest skończonym leniem.

Wygląd Postaci: Martin jest wysokim i dość szczupłym chłopcem, ma niebieskie oczy, jest brunetem z blond pasemkiem włosów, na twarzy ma bliznę biegnącą od brwi aż do ust. Martin ubiera się dość elegancko koszula, czasami garnitur i zawsze musi mieć czarne spodnie, ale czasami daje się ponieść fantazji i ubiera czarną podkoszulkę jage ulubionego Heavy-Metalowego zespołu, bojówki, oraz glany .

Historia postaci:Martin urodził się w pół-szlacheckiej rodzinie czarodziei dlaczego pisze pół? Ponieważ jego Mama jest zwykłą mieszczanką a ojciec jest zamożnym arystokratom dworskim. Pierwsze lata życia Martina były ciężkie dużo chorował i źle się uczył z powodu złych wyników w nauce ojciec zabrał go do swojego ojca Johna Hawkins'a który był szanowanym choć trochę dziwnym czarodziejem. Dziadek opowiedział małemu Martinowi historię swojego życia oraz o Szkole Czarodziejów w Hogwarcię. Martin po wysłuchaniu historii dziadka chciał bardzo zostać uczniem Hogwaru więc obiecał dziadkowi że poprawi się w nauce i będzie podszkoli się trochę w sztuce magii ponieważ Martin poznał swoją moc na urodzinach kuzyna kiedy zrzucił tort na głowę swojej  cioci za pomocą magii. Kiedy do jedenastoletniego Martina przyszedł list wszyscy byli szczęśliwi oprócz niego ponieważ nie chciał opuszczać rodzinnego domu i przyjaciół ale po krótkim namyśle przypomniał sobie historię dziadka.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Z nowej serii na kanale YouTube Drollercaster  pt: "SID FRIENDS 2"

Czy przeczytałeś regulamin? Oczywiście

Deneris
Czarodziej
Posty: 521
Tematy: 20
Gru 2014
160
#2
Zaakceptowane.

[Obrazek: 3dqndfR.png]

Napisz na /helpop po rangę ucznia i podaj tam link do twojego podania.

[/helpop zaakceptowane (link do twojego podania)]
Miłej gry.

Zakaz pisania do mnie w komentarzach profilu w sprawie podań !!!
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.