Witaj!

Podanie na ucznia
Melia
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 2
Sty 2015

#1
Imię i nazwisko postaci: Martina Stelio.

Miejsce urodzenia: Cambridge, Anglia.

Czystość krwi: 50%

Historia postaci: Martina urodziła się w ubogiej rodzinie. Jej rodzicami są sklepikarze, którzy sprzedają owoce i warzywa na bazarze.Martina, przez cały czas jest spokojna. Nigdy nie miała kłopotów w szkole, zawsze sobie radziła w złych sytuacjach. W wieku 7 lat bawiła się z bratem na łące nie daleko domu. W trakcie zabawy ujawniły się jej moce, jak brat jej zabrał lalkę i chciał jej odciąć głowę, za pomocą nożyczek. To się zezłościła, nożyczki wyleciały z rąk jej młodszego brata i wylądowały pod nogami dziewczyny.Martina, bardzo się przeraziła, pobiegła do mamy i jej o tym opowiedziała. Mama wytłumaczyła dziewczynce że jest czarownicą i że ona też, i że nie ma się czego obawiać. Powiedziała też ze dniu jej 11 urodzin dostanie list.Tak się też stało, w jej 11 urodziny, dostała list, który głosił że została przyjęta do szkoły Magii i czarodziejstwa w Hogwart. Następnego dnia wybrała się z mamą na ulice Pokątną żeby zakupić rzeczy potrzebne do szkoły. Na samym początku poszły do Olivandera po różdżkę, potem wybrały się do Madame Malkim kupić szaty na wszystkie okazje.Następnie matka Martiny udała się do sklepu ze zwięrzętami, kupiła dziewczynce sowę w prezencie urodzinowym. Martina nazwała sowę Mio.Po zakupach wróciły do domu. Dnia 31 września udała się z rodzicami i młodszym bratem na dworzec King Corss.Razem z matką odnalazła peron numer 9 i 3/4. Martina wsiadła do pociągu, pomachała matce na do widzenia i czekała na koniec podróży.

Wygląd postaci:
Martina jest chudą i zgrabną dziewczyną.Ma metr 57  wzrostu, niebieskie oczy. Jest zawsze uśmiechnięta.Ma jasne brązowe włosy. Wyróżnia ją mała, ale widoczna blizna na wardze w kształcie kiężyca. Jest jasnej karnacji .Są widoczne u niej piegi pod nosem. Ma średniej wielkości nos.Zawsze ubiera się w kolorowe ubrania, z nadrukami.Na przyjęcie ubiera się w fioletową sukienkę w czarne paski.Do snu zakłada pomarańczowe piżamy w jelenie.

Cechy charakteru:
Martina jest miłą i towarzyską osobą. Jest sprawiedliwa. Często chodzi głową w chmurach.Jest odważna i pomocna, zawsze jak trzeba pomóc innym to chętnie pomoże.Nigdy nie kłamie, zawsze mówi prawdę. Jest wytrwała i mądra.Jej wada to lenistwo, często nie chce się jej nic robić .Jest mało kontaktowa, jeśli ma przyjaciół to tylko tych, których już dobrze i długo zna.Dziewczyna często patrzy na ludzi pod względem ich umiejętności oraz charakteru, nie lubi oceniać ludzi po wyglądzie. Woli bardziej przebywać w towarzystwie osób dowcipnych i miłych.

Zainteresowania:
Martina lubi grać na gitarze i jeździć konno. Uwielbia czytać książki o historii.Bardzo lubi grać na pianinie.Interesuje się sportami typu piłka nożna i koszykówka.Będzie z determinacją uczyć się Obrony przed Czarną Magią, zielarstwa, oraz latania.Interesują ją książki fantastyczne, "magiczne".

Rodzina postaci:
Matka, Amelia Rindewindig-Stelio, czarodziejka. (postać rp)
Ojciec, Ernesto Stelio, mugol. (postać rp)
Brat, Emilio Stelio, mugol. (postać rp)
Kuzyn, Leo Zang, czarodziej. (Nightmare)
Bardzo daleki kuzyn, Cedric Blake, czarodziej. (JogurcikPL)

[OOC]
Nick w grze: Melia.


Jak zamierzasz odgrywać swoją postać? W spokojnym "trybie" życia.

Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie: Ic, to dialogi i czynności i otoczenie w grze, zapisujemy je w gwiazdkach.
-Hej Leo, jak Ci minął dzień? *uśmiecha się*
-**W upalny dzień na dziedzińcu, jak zwykle ludzie jedzą lody.**

Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie: OOC, to świat realny, poza grą. Zapisujemy to w nawiasach.
(Patryk, wbijesz potem o 20 na serwa?)

Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP? Nie.

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Od google.



Odegraj rozbudowaną akcję IC w której twoja postać upora się ze sprawą. [Pamiętaj że powyżej opisałeś dokładnie swoją postać, więc odgrywaj nią akcje zgodnie z jej cechami. Nie zapomnij także o dodaniu sporej ilości czynności oraz mimiki twarzy. Minimum 7 akcji na osobę]




Jak na zdjęciu widzisz 3 uczniów, Gryffon nazywa się Alex i jest z 7 klasy. W miarę miły z niego gość, ale ciężko u niego z tolerancją dla młodszych. Chętnie ci pomoże jeżeli podejdziesz do niego na luzie. Ślizgon ze zdjęcia chodzi do 5 klasy i nazywa się Olivier będzie oschły dla ciebie ale jeżeli dobrze zagadasz pomoże ci. Zaś krukonka to Bella z 3 klasy jest wiecznie zamyślona i jakby nieobecna jeśli zwrócisz na siebie jej uwagę pomoże ci. Twoim zadaniem jest nakłonić jedną osobę z tej trójki do wskazania ci drogi prowadzącej do sali transmutacji.

[Obrazek: b634f6eb6f50.png]


M=Martina B=Bella
**Ciepły upalny wieczór, nikt nie spieszy się na lekcje.**
M: *spogląda na plan lekcji* O nie... za chwilę transmutacja. *mówi do siebie*
M: *podchodzi do dziewczyny stojącej przy dwóch chłopcach* Hej, pomożesz mi?
B: *nie zwraca uwagi na dziewczyne.*
M: Pomożesz mi? *powtarza*
B: *spogląda na dziewczyne.* Tak? Coś mówiłaś?
M: Tak, czy mogłabyś mnie zaprowadzić do sali od transmutacji?
B: Co? *mówi zamyślona*
M: Gdzie jest sala od transmutacji?!
B: A... sala od transmutacji, dobra chodź, ale szybko bo nie mam wiele czasu.
M: Dzięki.
B: *szybkim krokiem oddala się w stronę schodów.* No chodź nie mam dużo czasu.
M: *podbiega do Belli.* Już idę.
B: *zatrzymała sie przy portrecie* Dobra, mówisz hasło,przechodzisz i jesteś.
M: Yyy... ale ja nie znam hasła. *posmutniała*
B: Hm... hasło, hasło to Fasolka Grylażowa. *odpowiada*
M: Fasolka Grylażowa, dzięki.
B: Ok, to ja już idę, następnym razem zapytaj kogoś innego. *odwraca się i odchodzi do wielkiej sali*
M: Dobra, pa. *woła za nią.*
M: *podchodzi do portretu i mówi.* Fasolka Grylażowa. *przechodzi przez portret*
M: *rozgląda sie za salą, zauważa grupke uczniów czekających na lekcje, uśmiecha się i podchodzi do drzwi*

Czy przeczytałeś regulamin? Tak.
Składając podanie akceptuje regulaminy obowiązujące na serwerze Hapel i konsekwencje wynikające z ich nieprzestrzegania.

(!!!)
Selvyn
The Dark Lord




Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#2
Wstrzymane, 3 dni na poprawę i 3 szanse.

Rozwiń w historii opis codzienności w dzieciństwie (przed ujawnieniem się magii), dodaj że na King's Cross przedostaliscie się na peron 9 i 3/4 i emocje twojej postaci w tej chwili.

Postać zbyt wysoka jak na ten wiek, szczególnie że jest dziewczyną. No i nie pasują mi pasemka u 11-letniego dziecka, usuń to. Tongue Usuń powtórzenia z "Ma", możesz to zastąpić np. "cechuje ją", "wyróżnia ją", "odznacza się". "ubrania z rysunkami"? Zapewne chodziło ci o ubrania z nadrukami/barwne ubrania, to brzmi o wiele lepiej.

Nie można być towarzyskim i miłym, a zarazem nieśmiałym i agresywnym, oba komplety cech kłócą się ze sobą. Pozbądź się najlepiej tego pierwszego, bo z nim postać jest zbyt wyidealizowana. Jeśli jednak wolisz "miłą i towarzyską", to za usunięcie końcowych cech wstaw dwie nowe negatywne cechy, żeby zrównoważyć postać.

Gra na gitarze i jazda konno w tym wieku to oba naraz zbyt wiele. Poza tym, skup się w rubryce "Zainteresowania" na magicznej sferze tego, czego będzie uczyła się twoja postać w Hogwarcie, streściłaś to, niepotrzebnie zaś rozbudowując hobby "mugolskie".

W opisie "jak zamierzasz odgrywać" podaj po prostu, jak będzie prowadziła codzienność twoja postać, np. w spokojny czy gwałtowny sposób, czy wpasuje się w tłuszczę czy może będzie typem łobuziary etc.

Na pewno nie posiadasz żadnego doświadczenia RP? Wyglądasz na zaznajomioną z tym rodzajem rozgrywki. Żadnych sesji forumowych, serwerów? What

Nieprzeczytany regulamin.
Melia
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 2
Sty 2015

#3
Poprawione,

Tam napisałeś/aś, czy mam doświadczenie. Nie, nie mam, jedynie przypatrywałam się siostrze (Nightmare), o co chodzi. Więc po przeczytaniu regulaminu i podglądaniu siostry na kompie, to tak to wyszło.
Selvyn
The Dark Lord




Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#4
Zaakceptowane!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.