Witaj!

Podanie na ucznia Hogwartu
Metrix
Azkaban




Posty: 72
Tematy: 6
Paż 2015
Gryffindor

#1
Imię i nazwisko: James Riggory
Miejsce urodzenia: Londyn-Anglia
Status krwi: 50% czarodziej
Cechy charakteru: odwazny,wesoly,mily,uczciwy,sprawiedliwy
Historia postaci: Urodzilem sie w Londynie, w Angli. Mama jest czarownica a tata mugolem. Gdy skonczylem 5 lat ujawnily sie moje magiczne moce poniewaz gdy sie przestraszylem bo zobaczylem nietoperza krzyknalem a nietoperz sie spalil. Mama powiedziala ze tez bede czarodziejem tak jak ona i ze gdy skoncze 11 lat pojade do Hogwartu uczyc sie czarowac. Gdy skonczylem 9 lat tata zlamal noge i sie poplakalem ze smutku bylem taki smutny ze dziwna magiczna moc wyleczyla noge taty.W moje 11 urodziny przyleciala sowa z listem z Hogwartu.Pozniej z mamą i tatą poszlismy na ulice pokatna i kupilismy wszystkie potrzebne rzeczy do nauki.Gdy wszystko kupilismy poszlismy na peron 9 3/4. Tam zaczela sie moja przygoda

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: szukalem serwera minecraft harry potter i znalazlem.

Czy przeczytałeś regulamin? tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#2
Miejsce urodzenia do zmiany na realne angielskie miasto/wieś. Moc ujawnia się pod wpływem silnych emocji, więc
Cytat:Gdy skonczylem 9 lat tata zlamal noge i gdy pomyslalem ze chcialbym zeby sie wyleczyl noga taty wyzdrowiala.
zastąp czymś innym.
Metrix
Azkaban




Posty: 72
Tematy: 6
Paż 2015
Gryffindor

#3
Poprawione
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#4

Po rangę zgłoś się na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano (link do twojego zaakceptowanego podania)



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.