Witaj!

Anonimowe ulotki
Avian
Azkaban




Posty: 182
Tematy: 35
Gru 2014

#1
**Przechadzając się dnia dzisiejszego po Hogwarcie można zauważyć w niektórych jego częściach ulotki, które nie przyciągają uwagi osób mało ciekawskich, zwyczajne - "naukowe" ulotki. Jednakże gdy się jedną z nich podniesie, można ujrzeć owe ogłoszenie.**



Jeśli to czytasz to znaczy, że ta ulotka zwróciła twoją uwagę. Czujesz się niedoceniony? Czujesz, że masz wiele możliwości? Jesteś nadzdolny? Potrafisz coś innego, unikalnego? Jesteś wampirem, wilkołakiem, potomkiem wili lub centaurydy? To dobrze patrzysz, twoje oczy wcale nie mają omam - jesteśmy tu, by przywrócić porządek świata. Żeby się z nami spotkać musisz trochę pomyśleć, spotkanie jest nie za dnia, lecz w nocy, kiedy księżyc daje płynąć wodzie o godzinie X, godzine tuż przed tą która jest tajemnicza.

[OOC: Ulotek jest około 50.]
Avian
Azkaban




Posty: 182
Tematy: 35
Gru 2014

#2
**Przechadzając się dzisiejszego wieczoru po Hogwarcie można zauważyć w niektórych jego częściach ulotki, które nie przyciągają uwagi osób mało ciekawskich, zwyczajne - "naukowe" ulotki. Jednakże gdy się jedną z nich podniesie, można ujrzeć owe ogłoszenie**

[Obrazek: 3766131-2046525363-amon_.jpg]


Nieoczekiwaliśmy, że zgłosi się wiele osób, ale liczyliśmy na chociażby trzy. Może zagadka była zbyt prosta, a wasze umysły zbyt złożone i ją nadinterpretowały? A może na odwrót, była zbyt skomplikowana, a to Wy jesteście głupcami. Nie owijając w bawełne, wielu z Was mogło przestrzec się przed nami, uznać nas za sekte, ale tak nie jest. Może zbliżycie się do mnie, znając mój przydomek, jestem Amon. Zupełnie jak jeden z starożytnych bogów cywilizacji Egipskiej. Moja godność już została zdradzona, więcej musi pozostać w ukryciu. Kończy się rok szkolny w naszej elitarnej placówce i to właśnie jest ten czas, aby znaleźć naszych ludzi, ludzi o uniwersalnych zdolnościach. Animadzy, metamorfomadzy, wilkołaki i wampiry, potomkowie wil, centaurów,olbrzymów i goblinów! Nie wstydźcie się swojej genetyki, bo to Was wyróżnia, stajecie się uniwersalni i powinniście wykorzystać to, potrafić z tego korzystać jak najlepiej! Wasze umysły są bardziej rozwinięte niż zwyczajnych śmiertelników, pokażcie, ze jesteście inni - to was właśnie różni od zwyczajnych, inność. Co jakiś czas w Hogwarcie będą pojawiać się znaki, zagadki, które naprowadzą Was w miejsce spotkania, już po roku szkolnym.


[OOC: Ulotek jest około 30]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.