Witaj!

Podanie (poprawione)
pannagr
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 2
Paż 2015
0
#1
Question 
Imię i nazwisko: Bernus Elkerberk
Miejsce urodzenia:  Szpital Świętego Munga w Londynie
Status krwi: 100%
Cechy charakteru: Inteligentny, Lekko strachliwy, Przystojny.
Historia postaci: Mieszkałem w Finstock Road 24 . W wieku 7 lat czytałem dużo książek. kiedy byłem zły na jednego gościa pomyślałem sobie że gdyby się przewrócił byłbym spokojny co dalej wiadomo.Bylem na niego zły ponieważ zaczepił mnie i dlatego teraz dużo rzeczy się boje. kiedy rodzice powiedzieli mi o świecie czarów czytałem książki o czarach.Moja matka nazywa się Sara a Ojciec Derek.W wieku 8 lat znałem kilka prostych zaklęć np. Densaugeo. Gdy miałem 10 lat poznałem innego chłopca w tym samym wieku także miał magiczne moce. Bardzo się przyjaźniliśmy miał na imie Edward Longud. Raz kilka chłopców nas zaczepiło nie byli czarodziejami, nauczyłem Edwarda Densaugeo i zamieniliśmy gumy do żucia w kamyki do procy, następnie się zemsciliśmy.Kilka miesięcy przed 11 urodzinami poszliśmy na Ulice Pokątną i kupiliśmy rzeczy potrzebne do naui w hogwarcie. w wieku 11 lat czekałem na list od hogwartu bardzo niecierpliwie kiedy przyszedł bardzo się cieszyłem.
Opis postaci: Ma ciemno-brązowe włosy i krótki nos. Niebieskie Oczy i średnie uszy

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Dowiedziałem się o nim dzięki kanale drollercaster

Czy przeczytałeś regulamin? Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Tak.
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#2
Cytat:Mieszkałem na spokojnej ulicy Rozmytej 96.
W Londynie jest taka ulica?

W historii masz opisać mniej więcej co się działo z twoją postacią do momentu 11 urodzin, czyli wtedy kiedy dostała list z Hogwartu. Masz do dyspozycji 11 lat, a z twojego podania wynika iż mieszkała, czytała dużo książek, była zła na pewnego faceta i czekała na list z Hogwartu. Gdzie reszta życia?
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#3
Zaklęć twoja postać nauczy się dopiero w Hogwarcie. Rzucenie zaklęć bez różdżki, dla dziecka jest niemożliwe. Wykreślam wzmianki o rzuceniu zaklęcia z podania.


Po rangę zgłoś się na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano (link do twojego zaakceptowanego podania)



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.