Witaj!

Rejestracja
Xxharry12345xX
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 2
Paż 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Anthony Rain
Miejsce urodzenia: Los Angeles
Status krwi: 70%
Cechy charakteru: Szlachetny odważny przyjacielski  uczciwy skromny radosny waleczny 
Historia postaci: Jak miałem 7 lat miałem zły koszmar. Przyszedłem do taty i mamy. Zobaczyłem małe światełko. Zapytałem co to jest. Mama odpowiedziała mi że to magia. Gdy miałem 8 lat Nie mogłem przestać ciągle myśleć i próbowałem wyczarować coś własnymi renkoma, jednak nie powiodło się. W 9 roku życia wypytywałem rodziców czy jest coś gdzie mogę się uczyć magii. Mama odpowiedziała mi że jest Hogwart. Jak miałem 10 lat bardzo chciałem dostać się do Hogwartu, lecz nie wiedziałem jak. W 11 roku życia ni z tąd ni z owąd dostałem list w którym pisało że mogę przeprowadzić się do Hogwartu, skakałem z radości jak szalony! Od tamtej pory nie mogę przestać myśleć o Hogwarcie


Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Youtube

Czy przeczytałeś regulamin? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Nick: Xxharry12345xX
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#2
Imię i nazwisko do zmiany na angielskie. Miejsce urodzenia do zmiany na angielskie miasto/wieś. W historii masz opisać co się działo z twoją postacią przez całe jej dotychczasowe życie do momentu 11 urodzin, czyli wtedy kiedy dostała list z Hogwartu.
Xxharry12345xX
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 2
Paż 2015
0
#3
Poprawiono
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#4
W historii masz opisać mniej więcej co się działo z twoją postacią do momentu 11 urodzin, czyli wtedy kiedy dostała list z Hogwartu. Masz do dyspozycji całe 11 lat, a w twoim podaniu jest opisany tylko 11 rok życia.
Xxharry12345xX
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 2
Paż 2015
0
#5
Rainkooli napisał(a): (26.10.2015 23:20)W historii masz opisać mniej więcej co się działo z twoją postacią do momentu 11 urodzin, czyli wtedy kiedy dostała list z Hogwartu. Masz do dyspozycji całe 11 lat, a w twoim podaniu jest opisany tylko 11 rok życia.

Poprawiono

Mogłabyś sprawdzić?

Rainkooli napisał(a): (26.10.2015 23:20)W historii masz opisać mniej więcej co się działo z twoją postacią do momentu 11 urodzin, czyli wtedy kiedy dostała list z Hogwartu. Masz do dyspozycji całe 11 lat, a w twoim podaniu jest opisany tylko 11 rok życia.

Sprawdzisz? Ja już długo czekałem
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#6
Nie poprawione. Historia nadal nie rozpisana.
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#7

Po rangę zgłoś się na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano (link do twojego zaakceptowanego podania)



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.