Witaj!

Podanie na ucznia
AntiCraftPL
Czarodziej




Posty: 13
Tematy: 4
Paż 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Daniel Radcliffe
Miejsce urodzenia: New York
Status krwi: 70%
Cechy charakteru:Dzielny Przyjacielski Odwazny
Historia postaci:Gdy dostałem zaproszenie miałem 11 lat bylem wtedy na mieście i robiłem zakupy. Nagle za półki wyleciała sowa która wrzuciła list do kieszeni , od razu pobiegłem do domu pochwalić się rodzicom byli zachwyceni,ponieważ oni też byli czarodziejami wiec przeczuwali, że lada moment mogę dostać zaproszenie. Na dzień przed wyjazdem moi rodzice urządzili imprezę pożegnalną byłem mile zaskoczony.Pojechalem do metra z rodzicami jeszcze rodzice dali mi pieniadze zebym cos kupil w sklepiku.Nie moge sie doczekac zanim dam bede [b]  [/b]


Wyglad Postaci:Rudy wysoki ma blizne pod okiem

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:Z Youtube

Czy przeczytałeś regulamin? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.

Nick:AntiCraftPL
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#2
Imię i nazwisko do zmiany na angielskie. Miejsce urodzenia do zmiany na angielskie miasto/wieś. NIe zgadzam się na sierotę. W historii masz opisać co się działo z twoją postacią przez całe jej dotychczasowe życie do momentu 11 urodzin, czyli wtedy kiedy dostała list z Hogwartu.
AntiCraftPL
Czarodziej




Posty: 13
Tematy: 4
Paż 2015
0
#3
Poprawiono
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#4
Cytat:.Daniel byl najlepszy z klasy byl w Gryffindorze .Gdy dorosl zostal Nauczycielem tak jak jego ojciec.Daniel zostal zabity przez bardzo znanego czarodzieja
W historii masz napisać historię do lat 11. Dalsze jej losy będą się działy na serwerze.
Miejsce urodzenia zmień na angielskie miasto/wieś.
AntiCraftPL
Czarodziej




Posty: 13
Tematy: 4
Paż 2015
0
#5
Drugi raz Poprawiono
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#6
Cytat:Daniel byl najlepszy z klasy byl w Gryffindorze.Dyrektor bardzo go lubil zdal sumy i ma bardzo duzo znajomych
Nie zostało poprawione.
AntiCraftPL
Czarodziej




Posty: 13
Tematy: 4
Paż 2015
0
#7
a teraz? dobrze?
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#8
W historii masz opisać co się działo z twoją postacią przez całe jej dotychczasowe życie do momentu 11 urodzin, czyli wtedy kiedy dostała list z Hogwartu. Masz do dyspozycji całe 11 lat, a z twojego podania wynika iż kiedyś szedł na zakupy i dostał list. Gdzie reszta życia?
AntiCraftPL
Czarodziej




Posty: 13
Tematy: 4
Paż 2015
0
#9
a pisales mi ze  Dalsze jej losy będą się działy na serwerze. Wiec co mam wreszcie napisac!

AntiCraftPL napisał(a): (26.10.2015 18:19)a pisales mi ze  Dalsze jej losy będą się działy na serwerze. Wiec co mam wreszcie napisac!

dobra juz rozumiem sie zrozumialem

Poprawiono
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#10

Po rangę zgłoś się na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano (link do twojego zaakceptowanego podania)



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.