Witaj!

Podania na Ucznia
MineBartekSA
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 3
Paż 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Bartholomew White
Miejsce urodzenia: Szpitalu Świętego Munga w Londynie
Status krwi: 100%
Cechy charakteru: Jestem miłym, dobrym, pomocnym, inteligentnym, tolerancyjnym, sprytnym, chciwym (w dobrym znaczeniu =D), ciekawskim i gadatliwy.
Historia postaci: Urodziłem się 8.8.2033 r. no wiem że dziwne  Moi rodzice to Alex White i Jo White, oni są czarodziejami czystej krwi. Dzieciństwo miałem genialne fajne. W wieku 5 lat raz byłem wkurzony i nagle w całym domu zniknęły szyby, wtedy rodzice powiedzieli mi że oni i ja mam magiczne moce tylko oni potrafią je kontrolować więc w 11 urodziny wyślą mnie do szkoły magi i czarodziejstwa czyli do Hogwaru. Przez następne 6 lat nie mogłem się doczekać moich 11 urodzin. Kiedy wreszcie nadeszły moje 11 urodziny rano dostałem list że się dostałem do Hogwartu byłem wtedy prze szczęśliwy, ale potem miło być jeszcze lepiej ale było genialnie! Po zdmuchnięciu świeczek z tortu otwierałem prezenty ale nie spodziewałem się że największy prezent to kufer wszystkich potrzebnych rzeczy do Hogwartu, po prostu byłem w niebie! Rodzice powiedzieli też że jeszcze musimy pojechać po różdżkę i będę gotowy do Hogwartu. Po południu z rodzicami pojechałem po różdżkę na ulicę Pokontną i do sklepu z różdżkami. I oto moja krótka historia.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwzkęerze: z SID FRIENDS 2 

Czy przeczytałeś regulamin? tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#2
Imię i nazwisko do zmiany na angielskie. W historii masz opisać mniej więcej co się działo z twoją postacią do momentu 11 urodzin, czyli wtedy kiedy dostała list z Hogwartu.
MineBartekSA
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 3
Paż 2015
0
#3
Poprawiłem!!!!!!!!!
MineBartekSA
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 3
Paż 2015
0
#4
Poprawiłem!!!
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#5

Po rangę zgłoś się na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano (link do twojego zaakceptowanego podania)



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.