Witaj!

Padanie uczniowskie
Giga01
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 1
Paż 2015

#1
Imię i nazwisko: Anabelle Dragon

Miejsce urodzenia:
Londyn, Wielka Brytania

Status krwi:
75%

Cechy charakteru:
miła , przyjacielska , tajemnicza , pomocna , uczciwa , zdolna

Historia postaci:  
Urodziłam się w małym mieście. Zawsze rodzice mówili mi ,że jestem wyjątkowa. Wierzyłam w magię i bardzo interesowałam się magicznymi stworzeniami . Inni nie myśleli jak ja , uważali że magia nie istnieje ,a jednak ja wierzyłam że w okół nas wszędzie jest cząstka czegoś co nie pochodzi z tego świata. Miałam 11 lat i gdy wróciłam do domu po ciężkich lekcjach w gimnazjum zauważyłam ,że rodzice zachowują się dziwnie. Mama robiła w kuchni ciasto marchewkowe a tata pojechał do sklepu po coś "magicznego". Po godzinie gdy każdy siedział przy stole zachowywali się jeszcze dziwniej. Po zjedzeniu ciasta chciałam odnieść talerz ,ale ujrzałam róg kartki wyjęłam ją z pod talerza i okazało się że jest to list. Był on zapieczętowany i podpisany moim imieniem i nazwiskiem. Na kopercie widniała pieczęć z czterema zwierzętami :"lwem,krukiem,borsukiem i wężem". Otworzyłam list i przeczytałam go dokładnie,nie mogłam uwierzyć ze moje marzenia się spełnią. Tata dał mi kulę szczęścia, potem rodzice pomogli mi się spakować i wytłumaczyli mi moje prawdziwe pochodzenie. Okazało się że jestem czarodziejką i dla tego kiedy się denerwowałam działy się dziwne rzeczy. Teraz pozostało mi czekać na nowe przygody .

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Dowiedziałam się o serwerze od mojej najlepszej przyjaciółki, ZwyklaOpaska .3.

Czy przeczytałeś regulamin? -Tak-
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#2
Usuń zbędny, pusty opis. Miejsce urodzenia do zmiany na angielskie miasto/wieś. W historii masz opisać mniej więcej co się działo z twoją postacią do momentu 11 urodzin, czyli wtedy kiedy dostała list z Hogwartu. 11 nie 13 lat.
Giga01
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 1
Paż 2015

#3
Rainkooli napisał(a): (28.10.2015 01:26)Usuń zbędny, pusty opis. Miejsce urodzenia do zmiany na angielskie miasto/wieś. W historii masz opisać mniej więcej co się działo z twoją postacią do momentu 11 urodzin, czyli wtedy kiedy dostała list z Hogwartu. 11 nie 13 lat.

Jednak moja przyjaciółka składając podanie napisała 13 lat i u niej zostało to zaliczone . Chciałabym jednak aby moja postać miała tyle lat ,a powody mogę napisać tylko prywatnie .

Giga01 napisał(a): (27.10.2015 20:33)Imię i nazwisko: Anabelle Dragon

Miejsce urodzenia:
Londyn, Wielka Brytania

Status krwi:
75%

Cechy charakteru:
miła , przyjacielska , tajemnicza , pomocna , uczciwa , zdolna

Historia postaci:  
Urodziłam się w małym mieście. Zawsze rodzice mówili mi ,że jestem wyjątkowa. Wierzyłam w magię i bardzo interesowałam się magicznymi stworzeniami . Inni nie myśleli jak ja , uważali że magia nie istnieje ,a jednak ja wierzyłam że w okół nas wszędzie jest cząstka czegoś co nie pochodzi z tego świata. Miałam 13 lat i gdy wróciłam do domu po ciężkich lekcjach w gimnazjum zauważyłam ,że rodzice zachowują się dziwnie. Mama robiła w kuchni ciasto marchewkowe a tata pojechał do sklepu po coś "magicznego". Po godzinie gdy każdy siedział przy stole zachowywali się jeszcze dziwniej. Po zjedzeniu ciasta chciałam odnieść talerz ,ale ujrzałam róg kartki wyjęłam ją z pod talerza i okazało się że jest to list. Był on zapieczętowany i podpisany moim imieniem i nazwiskiem. Na kopercie widniała pieczęć z czterema zwierzętami :"lwem,krukiem,borsukiem i wężem". Otworzyłam list i przeczytałam go dokładnie,nie mogłam uwierzyć ze moje marzenia się spełnią. Tata dał mi kulę szczęścia, potem rodzice pomogli mi się spakować i wytłumaczyli mi moje prawdziwe pochodzenie. Okazało się że jestem czarodziejką i dla tego kiedy się denerwowałam działy się dziwne rzeczy. Teraz pozostało mi czekać na nowe przygody .

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Dowiedziałam się o serwerze od mojej najlepszej przyjaciółki, ZwyklaOpaska .3.

Czy przeczytałeś regulamin? -Tak-
poprawiony
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#4
Twoja postać nie może mieć 13 lat. Każdy uczeń zaczynający naukę w Hogwarcie ma 11 lat.
Giga01
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 1
Paż 2015

#5
Rainkooli napisał(a): (28.10.2015 21:29)Twoja postać nie może mieć 13 lat. Każdy uczeń zaczynający naukę w Hogwarcie ma 11 lat.

jednak napisana w podaniu moja przyjaciółka została przyjęta w wieku lat 13
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#6
Być może ktoś nie zwrócił uwagi na to, co nie zmienia faktu iż zaczynając grę ma się 11 lat. List z Hogwartu przynosi sowa.


Po rangę zgłoś się na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano (link do twojego zaakceptowanego podania)



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.