Witaj!

Chciałbym dołączyć do Hogwardu z Moim kolegą i kuzynem
KaikoBeta
Azkaban




Posty: 4
Tematy: 3
Paż 2015

#1
Imię i nazwisko: Ron Jensen
Miejsce urodzenia: Londyn,Rosen
Status krwi: 100%
Cechy charakteru: Ron jest miły,silny,przyjacielski,skromny i odważny w trudnych chwilach
Historia postaci:Urodził się w 04.07.2004.Wychowany w małym miasteczku,Ron nie ma dużo przyjaciół jedynie jego sąsiad.Ron nie ma co robić więc czyta dużo książek.Nigdy nie wiedział jak wygląda telefon czy komputer.Wyprowadzili się z miasta ,bo tak było dla nich lepiej bez telewizji i komurek. Dopiero w 2014 roku dowiedział się że jego rodzice byli czarodziejami niechcieli mu tego mówić wcześniej ,bo nie chcieli go martwić. Od tego czasu Strasznie się podnieca tym że jego mama i tata umieją czarować, cały czas namawiał mamę i tate żeby pokazali jak sie czaruje ale oni z niewiadomych powodów odmawiali. Na jego 10 urodziny mama i tata na pocieszenie kupili mu małego pieska, nazwał go Alidor, nazwał go na cześć książki "Pinokio",ponieważ to jego ulubiona postać i książka i Ron najbardziej lubi psy,a Alidor był psem. Mama mu tylko opowiadała o Hogwarcie. Ron nie może sie doczekać kiedy sie dostanie do Hogwardu

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Drollercaster

Czy przeczytałeś regulamin? TAK

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
 
POPRAWIONE

POPRAWIONE
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#2
Thumbs Up 
Nie zgadzam się na żadną wojnę w mieście i śmierć ojca. Usuń błędne daty w historii.
KaikoBeta
Azkaban




Posty: 4
Tematy: 3
Paż 2015

#3
poprawiłem!!

już poprawiłem

już poprawiłem
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#4
Wykreślam błędne daty w historii.


Po rangę zgłoś się na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano (link do twojego zaakceptowanego podania)



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.