Witaj!

Podanie na Pielęgniarza
antek_m
Czarodziej




Posty: 40
Tematy: 16
Sie 2015
24
Hufflepuff
#1
[IC]

Imię i nazwisko:
Mike Farris

Wiek:
32

Miejsce urodzenia:
Niemcy, Berlin

Wykształcenie:
Ukończona szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart

Posada, na którą aplikujesz:
Pielęgniarz

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:

**Do Dyrekcji Hogwartu przyleciała brązowo-biała sowa z listem w dziobie**

Szanowna Dyrekcjo Hogwartu!

W odpowiedzi na ogłoszenie informujące o wolnej posadzie pielęgniarza w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart pragnę zgłosić swoją kandydaturę na owe stanowisko. Niestety moje oceny z OWUTEMów świadczą o tym, że nie wszystkie dziedziny mam opanowana do perfekcji. Aczkolwiek dziedziny, które mogą się przydać w pomocy dla innych owszem, tj. Eliksiry, Transmutacja czy Zaklęcia i Uroki. Pragnę zapewnić uczniom opiekę, pokazać im jak pomagać innym aby przy okazji jeszcze bardziej ich zintegrować. Przez ostatnie pięć lat oprócz studiowania Eliksirów, uczyłem się medycyny, studiowałem nawet mugolskie techniki uzdrawiania. Już za czasów nauki w Hogwarcie starałem się pomagać pielęgniarzom i pielęgniarkom, po prostu czerpie satysfakcję z tego, że bezinteresownie ratuje bądź uzdrawiam innych. Jestem osobą kreatywną, pomysłową, opanowaną i zazwyczaj łatwo nawiązuje kontakty, ale przede wszystkim jestem osobą zawsze uśmiechniętą i uprzejmą. Na razie nie mam zbyt wiele planów związanych z tą posadą, ale jak ktoś w Hogwarcie będzie potrzebował pomocy z chęcią jej udzielę.

Z poważaniem,
Mike Farris   

Oceny z SUMów i OWUTEMów:
Astronomia – O
Eliksiry – PO
Historia Magii – O
Językoznawstwo – T
Numerologia – Z
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – T
Obrona Przed Czarną Magią – O
Smokologia – Nie przystąpił
Transmutacja – Z
Starożytne Runy – O
Zaklęcia i Uroki – Z
Zielarstwo – N


[OOC]
Nick w grze:
antek_m
Czy masz jeszcze inne konta?:
Nie
Czy masz już jakieś doświadczenie:
Nie
Argumentacja OOC:
No więc tak, jestem osobą całkiem mocno aktywną na serwerze, mogę na nim posiedzieć nawet z 2 godzinki dziennie, ale to też zależy jak się ułoży ze szkołą, ale raczej przedział czasowy kiedy wbijam to 15:00-20:00. Tak więc mam zamiar poświęcić jak najwięcej czasu grając pielęgniarzem, aby uczniowie mogli tworzyć jakieś ciekawe akcje, które oczywiście wymagają takiego pielęgniarza. Tak więc postanowiłem, że spróbuję pracować w Hogwarcie, aby urozmaicić rozgrywkę (do której zapału mi raczej nie brakuję) ciekawymi akcjami. OOC nie interesuję się pomocą dla innych więc dlaczego by nie spróbować tego poprzez moją postać. Narazie nie mam jeszcze jakiegoś super pomysłu na tą posadę, ale zapewne to tylko kwestia czasu nim coś wymyślę. Gram na serwerze już jakieś 2, 5 miesiąca, wiem że nie jest to jakaś rekordowa ilość, ale zdobyłem już jakieś doświadczenie więc sądzę, że dam radę odgrywać rolę pielęgniarza. Chciałbym też aby po prostu moja postać pracowała w zawodzie, który już od jakiegoś czasu ją interesował.
Nazwa Skype:
xXantek_mXx

(W razie wątpliwości: mam postać dorosłą)
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#2
Zatrudniony :)



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.