Witaj!

Podanie na ucznia
kris565
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Paż 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Allen Walker
Miejsce urodzenia: Nyewood w Hrabstwie Sussex (Wielka Brytania)
Status krwi: 0%
Cechy charakteru: Niesamowita odwaga , wrodzona chęć poszerzenia wiedzy, wysoka kultura , przyjazne nastawienie do ludzi , zawsze stawia dobro innych ponad własne.
Wygląd postaci: Dosyć wysoki jak na swój wiek, średniej budowy ciała chłopak, posiada błękitne duże oczy, i czarne gęste kręcone włosy
Historia postaci:
Urodzony dnia 9 lipca 2034r , w niewielkiej osadzie Nyewood, w hrabstwie West Sussex na południu Wielkiej Brytanii, w rodzinie Mugolskiej, jego tata prowadzi mały warsztat samochodowy a jego mama prowadzi kwiaciarnie.
Od samego początku wokół niego dział się dziwne rzeczy, widział rzeczy których nie dostrzegali inni a obiekty na których bardzo się skupiał poruszały się.
Pewnego razu w szkole był bardzo zdenerwowany i gdy tak spoglądał na kredę przy tablicy nagle ta eksplodowała w bardzo drobny proszek zasypując cala klasę chmurą pyłu.
Zjawisk paranormalnych nie brakowało w jego otoczeniu, potrafił doprowadzić do rozkwitu kwiatów, zwierzęta wykonywały każde jego polecenie. Inni mugole bali się go unikali był samotnikiem cale życie czuł ze nie pasuje do tego miejsca, mimo to gdy widział że ktoś cierpi, potrzebuje pomocy to nigdy nie wahał się i bez zastanowienia ruszał z pomocą, nieraz oberwał gdy bronił słabszych przed dużo większymi od siebie, albo gdy widział że jest ktoś głodny to ofiarował mu swoje jedzenie, lecz zazwyczaj ludzie tego nie doceniali i mimo jego dobrych chęci odganiali go słowami „nie zbliżaj się do mnie odmieńcu”.
Tylko zwierzęta były jego jedynymi przyjaciółmi w świecie mugoli.
W dniu jego 11 urodzin w szybę jego pokoju zastukała sowa z listem do niego, gdy go przeczytał z początku myślał ze to głupi żart ale po chwili zrozumiał ze te wszystkie dziwne zjawiska które się wokół niego działy ten list właśnie tłumaczył, był niesamowicie szczęśliwy bo wreszcie okazało się że trafi do miejsca jego przeznaczenia i miał nadzieje że jego życie się wreszcie odmieni.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: W sumie w drodze do pracy  podczas czytania Harrego Pottera  zastanawiałem się czy istnieją jakieś serwery minecrafta w w świecie Harrego Pottera, odrazu w telefonie wyszukałem sobie w googlu, i tak tu trafiłem

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? 
Jak najbardziej Smile

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#2
Usuń pusty, zbędny wzór podania. Jeden wystarczy. Historia do zmiany - moc ukazuje się pod wpływem silnych emocji od jednego do kilku razy maksymalnie.
kris565
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Paż 2015
0
#3
Jak już pisałem do ciebie w wiadomości prywatnej  w świecie Harrego Pottera  moc u dzieci uzdolnionych nie pojawiała się  tylko pod wpływem silnych emocji,  dodatkowo nigdzie nie było napisane ze maksymalnie kilka razy mogło się ukazać.
Polecam przeczytać dokładnie rozdział 33 Harry Potter i Insygnia Śmierci  "Opowieść Księcia"  cały opis zaczyna sie na stronie 680 .

A co do zbędnego wzoru to wasze podanie zawiera z tego co zauważyłem 2 wzory, dlatego po napisaniu postu nie widziałem po prostu tego dodatkowego wzoru.
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#4
Jeśli chcesz wyjaśnienia tego co napisałam powyżej zapraszam na rozmowę. Ale niech ci będzie.


Po rangę zgłoś się na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano (link do twojego zaakceptowanego podania)



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.