Witaj!

Podanie na woźnego
SoczeQ
Czarodziej




Posty: 22
Tematy: 6
Maj 2015
7
#1
[IC]

Imię i nazwisko: David Grinton

Wiek: 34

Miejsce urodzenia: Dolina Godryka

Wykształcenie: Ukończona Szkoła Magii i Czarodziejstwa-Hogwart

Posada, na którą aplikujesz: Woźny

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:
      **Do dyrekcji Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart przyleciała biała sowa z listem w dziobie**

Droga Dyrekcjo Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart!

Przeczytałem ogłoszenie informujące o wolnym miejscu na posadę Woźnego w tej Szkole, akurat szukałem pracy więc postanowiłem zgłosić się na ów funkcję. Wiem , że to może zabrzmieć głupio , ale rola "sprzątacza" bardzo mnie interesuje. Mam taki dziwny nawyk , gdy widzę kurz natychmiast chcę się go pozbyć. W latach mojej nauki zawsze pomagałem Panu Woźnemu! Bardzo zależy mi na tej pracy , więc nie mam zamiaru zaniedbywać nadanych mi obowiązków. Gdy sprzątam zawsze się uśmiecham, a czasami nawet śpiewam, sprawia mi to więlką przyjemność! Nie krzyczę na ludzi gdy nabrudzą , myślę , że jestem dość spokojnym i opanowanym człowiekiem. Pragnę też upominać uczniów by nie śmiecili, uważam iż to też tyczy się posady Woźnego.

Oceny z SUMów i OWUTEMów:
Astronomia – O
Eliksiry – 0
Historia Magii – O
Językoznawstwo –  N
Numerologia – 0
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – N
Obrona Przed Czarną Magią – Z
Smokologia – N
Transmutacja – N
Wróżbiarstwo – N
Zaklęcia i Uroki – N
Zielarstwo – N

[OOC]
Nick w grze: SoczeQ
Czy masz jeszcze inne konta?: Nie.
Czy masz już jakieś doświadczenie: Tak, grając na serwerze długi okres czasu nabyłem pewne zdolności odnośnie RP.
Argumentacja OOC: Cóż... od czego tu zacząć? Jeżeli chodzi o serwer to gram na nim nagminnie. Praktycznie codziennie na niego wchodzę i potrafię pograć od 1-3 godzin, moje szczęście , że w tym roku mam dużo czasu po szkole. Okres mojej gry na tym serwerze wynosi około 3 lat, są ludzie którzy grają tu o wiele dłużej , ale myślę , że 3 lata to nie taki słaby wynik. Staram się często odgrywać akcję , wolę to niż stać pod Pubem i patrzeć się na prawie opuszczone Hogsmeade. Co do posady to myślę , że będę kierował swoją postacią tak aby miała dobry kontakt z uczniami. Zależy mi na tej posadzie, pragnę tworzyć rozwinięte akcję RP i rozruszać jeszcze bardziej społeczność Uczniów, szczególnie tych nowych.

Nazwa Skype: soczeqhpspl

(Chciałbym jeszcze dodać iż posiadam postać dorosłą)
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#2

Przyjęty
You have nothing to fear,if you have nothing to hide



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.