Witaj!

Podanie na ucznia
wiktoria1313
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Lis 2015
0
#1
 POPRAWIONE
Imię i nazwisko:
Elizabeth Jefferson
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 100%
Cechy charakteru: Ciekawska, Inteligentna, Wytrwała, Odważna, Zabawna, Kłamliwa, Mściwa, Magiczna :Big Grin , Kochająca, Przyjacielska, Zwariowana, Arachnofobia, Problemy z koncentracją kiedy pada deszcz
Wygląd postaci: Czarne włosy, Zielone Oczy, Wysoka, Szczupła, Wysportowana, Blada Karnacja, Piegi, Duże dłonie Big Grin
Historia postaci: Miałam szczęśliwe dzieciństwo pełne magii, rodzice czarodzieje wychowują mnie na tolerancyjną czarodziejke. Od zawsze kochałam jazdę na miotle. Rzadko rodzice mieli ze mną problemy, bo nie wiedzieli co robię. Byłam wzorową uczennicą przez podlizywanie się nauczycielom. Mugole to moim zdaniem trochę ślepe ale przyjazne stworzenia podobne do nas. Zawsze marzyłam o małym smoczku, Rodzice mi na niego nie pozwalali. Ale o różdżce bardziej marzyłam. Mam jedenaście lat i w wyczekiwaniu czekałam na mój list. Sowa nie przylatywała a ja i rodzice coraz bardziej się martwiliśmy, że z jakiegoś powodu nie pójdę do Hogwartu. Ku naszej uldze i nieszczęściu okazało się że sowa tylko (i aż) miała wypadek i miała problem z dotarciem

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerzeBig GrinROLLERCASTER Big Grin

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  Tak Smile

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#2
Zbędny, pusty wzór do usunięcia. Wystarczy jeden, który wypełniasz. Miejsce urodzenia do zmiany na angielskie miasto/wieś.

Cytat:No i ładna
A co jak powiem, że akurat według mnie twoja postać brzydko wygląda? Chcesz mi i innym graczom narzucać co mamy myśleć o twojej postaci?
Nie twórz postaci idealnej, ponieważ nie ma takich ludzi. Gdzie są jakieś wady w wyglądzie?
W historii dopisz przynajmniej coś o dostaniu listu z Hogwartu dostarczanego przez sowę w 11 urodziny.
wiktoria1313
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Lis 2015
0
#3
wiktoria1313 napisał(a): (07.11.2015 00:26) POPRAWIONE
Imię i nazwisko:
Elizabeth Jefferson
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 100%
Cechy charakteru: Ciekawska, Inteligentna, Wytrwała, Odważna, Zabawna, Kłamliwa, Mściwa, Magiczna :Big Grin , Kochająca, Przyjacielska, Zwariowana, Arachnofobia, Problemy z koncentracją kiedy pada deszcz
Wygląd postaci: Czarne włosy, Zielone Oczy, Wysoka, Szczupła, Wysportowana, Blada Karnacja, Piegi, Duże dłonie Big Grin
Historia postaci: Miałam szczęśliwe dzieciństwo pełne magii, rodzice czarodzieje wychowują mnie na tolerancyjną czarodziejke. Od zawsze kochałam jazdę na miotle. Rzadko rodzice mieli ze mną problemy, bo nie wiedzieli co robię. Byłam wzorową uczennicą przez podlizywanie się nauczycielom. Mugole to moim zdaniem trochę ślepe ale przyjazne stworzenia podobne do nas. Zawsze marzyłam o małym smoczku, Rodzice mi na niego nie pozwalali. Ale o różdżce bardziej marzyłam. Mam jedenaście lat i w wyczekiwaniu czekałam na mój list. Sowa nie przylatywała a ja i rodzice coraz bardziej się martwiliśmy, że z jakiegoś powodu nie pójdę do Hogwartu. Ku naszej uldze i nieszczęściu okazało się że sowa tylko (i aż) miała wypadek i miała problem z dotarciem

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerzeBig GrinROLLERCASTER Big Grin

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  Tak Smile

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.

POPRAWIONO Smile
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#4

Po rangę zgłoś się na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano (link do twojego zaakceptowanego podania)



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.