Witaj!

Zaakceptowane Podanie na ucznia-Poprawione
Pangumi
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Lis 2015
0
#1
Imię i nazwisko: Dominic Everton 
Miejsce urodzenia: Anglia,Londyn
Status krwi: 50% (Matka czarodziejka, ojciec mugol.)
Cechy charakteru: Miły, ambitny, dążący do celów chłopiec który chciałby dołączyć do szkoły magi do swoich kolegów.
Wygląd postaci: Kremowa cera, brązowa koszula, zielone spodnie, czarne buty, a także krótkie jasne włosy.
Historia postaci: Gdy się urodziłem nie miałem żadnych magicznych zdolności, byłem zwykłym małym chłopcem który jak każdy lubił wychodzić na świeże powietrze. W wieku 4 lat mama zaczęła mnie po trochu uczyć magi, chodź nic nie rozumiałem i tak starałem się słuchać. Dopiero w wieku 8 lat zrozumiałem co to są te zaklęcia, chodź nie miałem żadnej magicznej zdolności, to miałem zdolność szybkiego biegania. W wieku 9 lat mój dziadek (mugol) zmarł było mi wtedy bardzo smutno, jak każdemu chyba po śmierci kogoś z rodziny,  przez te wydarzenie jeszcze bardziej chciałem dostać się do szkoły magi, ponieważ  w domu już nie miałem co robić wszyscy koledzy, chodź miałem ich nie wielu wyjechali z miasta lub dostali się do szkoły magi. W wieku 11 lat dostałem list na którym pisało że dostałem się do hogwartu, byłem wtedy bardzo zadowolony. Czekałem wtedy tylko na rok szkolny.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Najpierw szukałem serverów na które są powiązane z Harrym Potterem, chodź ich nie znalazłem ale spytałem się koledze czy zna jakiś server powiązany z Harrym Potterem to wskazał mi Hapla.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Oczywiście że tak bez tego bym nie pisał podania. Smile

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#2
Usuń zbędny, pusty wzór. Wystarczy ci jeden, który uzupełniasz. Z twojego podania wynika, iż postać miała ojca i kolegów. Gdzie reszta życia? W historii masz opisać co się działo z twoją postacią przez całe jej dotychczasowe życie do momentu 11 urodzin, czyli wtedy kiedy dostała list z Hogwartu. Może twoja postać tworzyła ciekawe rzeczy? A może była obdarzona jakąś zdolnością - na przykład ładnie śpiewała i dawała małe pokazy dla rówieśników? Pomysłów jest wiele. Pamiętaj o zachowaniu realizmu.
Pangumi
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Lis 2015
0
#3
ok poprawie
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#4
Pamiętaj, iż moc jest zawsze, tylko ujawnia się w pewnym momencie.


Po rangę zgłoś się na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano (link do twojego zaakceptowanego podania)



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.