Witaj!

Zaakceptowane Podanie na uczennicę.
_Pytia5320_
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Lis 2015
0
Gryffindor
#1
Imię i nazwisko: Emily Foster
Miejsce urodzenia: Watford
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: Staram się być uczynna i pomagać innym. Myślę, że można mi zaufać i zwierzyć się z tajemnic.  Jestem konsekwentna i uparta w dążeniu do celu. Staram się pozytywnie podchodzić do kolejnych wyzwań i doświadczeń. Zawsze staram się myśleć optymistycznie. Należę do ludzi skrytych w sobie, nie lubię mówić o swoich uczuciach. Lubię przebywać w towarzystwie innych. Interesuje się muzyką. Uczę się gry na pianinie. Nie znoszę czytać książek, wolę oglądać filmy. Jestem odważna, stawiam czoła problemom.
Wygląd postaci: chuda, mizerna, średni wzrost, blada, piwne oczy
Historia postaci: Od 5 roku życia wychowywała mnie babcia, nie wiem dokładnie co stało się z moimi rodzicami. Zawsze jednak myślałam, że po mnie wrócą. Kochałam zwierzęta i często przygarniałam znajdy z ulicy. W domu zawsze było wesoło, babcia często opowiadała mi o Hogwarcie, bujając się ze mną na fotelu przy kominku. Miałam nadzieję, że też trafię do tego magicznego miejsca. W szkole byłam pilną uczennicą. Często na wakacjach wyjeżdżam na wieś do ciotki, za którą nie przepadam. Spędzam długie popołudnia obserwując chmury i goniąc motyle.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Szukałam serwa z modami.
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#2
Nazwisko do zmiany. Nie zgadzam się na żadne samobójstwa/zabójstwa/śmierci rodziny.
_Pytia5320_
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Lis 2015
0
Gryffindor
#3
Poprawiono
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#4

Po rangę zgłoś się na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano (link do twojego zaakceptowanego podania)



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.