Witaj!

Narratorzy
TurnDownForWhat
Czarodziej




Posty: 107
Tematy: 24
Gru 2014
111
#1
Siema!

Jejku, jak ja często się tutaj wypowiadam Shock...

Narrator


No więc wychodzę do was z kolejną propozycja, mianowicie, ostatnio odgrywałem coś z MrMajami i doszliśmy do wniosku, że przydałoby się coś takiego jak Narrator.

Mogliby to być wyselekcjonowani gracze którzy dostali by taką rangę. Ranga taka musiałaby im umożliwiać dwustronne TP* w sumie i nic więcej. Fajnie byłoby też stworzyć do tego taką komendę np ./narracja dzięki której osoby z rangą Narrator dostawałyby powiadomienie na czacie, że dany gracz potrzebuje narracji.

Do zadań takiego narratora należałaby jak sama nazwa wskazuje, narracja akcji wykonywanej przez jakieś osoby. Np: Kiedy ktoś chciałby podkraść jakieś składniki na eliksiry.

Uważam, że nie dość, że takie coś urozmaici rozgrywkę, bo tak w sumie głupio odgrywać samemu ze sobą, to jeszcze sprawi, że skomplikowane akcje, takie jak właśnie kradzież składników, będą się odbywały pod okiem osób, które reprezentują wyższy poziom RP.

Dobrze by też było,gdyby np Administracja RP zabrała się za weryfikację narratorów,gdyby takowe cuś powstało, żeby po prostu mieć pewność, że Narratorzy będą osobami,które dobrze odgrywają.

Pozdrawiam!

Osobiście gdyby administracja popatrzyła przychylnie na tą propozycję, to zgłaszam się na pierwszego narratora Wink


Dwustronne TP - Możliwość przeteleportowania się w jakieś miejsce a następnie powrót do poprzedniej lokacji
Heban
PatoMinister



Donator

Posty: 98
Tematy: 10
Gru 2014
146
Ravenclaw
#2
Było już coś takiego.
TurnDownForWhat
Czarodziej




Posty: 107
Tematy: 24
Gru 2014
111
#3
Heban napisał(a): (17.11.2015 17:14)Było już coś takiego.

Nie zauważyłem na serwerze takiej rangi, ani osoby która by sprawiała taką funkcję, dlatego powstał ten temat Smile
pask
Czarodziej




Posty: 41
Tematy: 7
Sty 2015
29
Ravenclaw
#4
A teraz wszystko wyjaśnię na serwerze istniała swego czasu ranga NARRATOR,lecz została ona WYCOFANA prawdopodobnie przez to ze nie było chętnych lub administracja uważała ze było to zbyteczne. Sama "komenda narracyja" JEST na serwerze. A jeśli chodzi o to ze narrator przydałby się na serwerze to wystarczy poprosić kogoś z naszej kochanej administracji przez magiczną komendę zwaną /helpop o to czy nie mógłby "trochę po narratorować" akcji. Sam z "usług narracyjnych" u administracji korzystałem. Lecz trzeba jeszcze mieć chęci do tego aby poprosić.

Gracz Serwera Hapel.pl:
pask



Pawi50
Azkaban




Posty: 120
Tematy: 19
Lut 2015
Gryffindor

#5
/helpop? ile bylo takich sytuacji kiedy na servie 3 kidmodow i mod a nikt nie odpisuje
pask
Czarodziej




Posty: 41
Tematy: 7
Sty 2015
29
Ravenclaw
#6
Pawi50 napisał(a): (17.11.2015 17:48)/helpop? ile bylo takich sytuacji kiedy na servie 3 kidmodow i mod a nikt nie odpisuje



Wystarczy poczekać.... I odpiszą.
TurnDownForWhat
Czarodziej




Posty: 107
Tematy: 24
Gru 2014
111
#7
pask napisał(a): (17.11.2015 17:52)
Pawi50 napisał(a): (17.11.2015 17:48)/helpop? ile bylo takich sytuacji kiedy na servie 3 kidmodow i mod a nikt nie odpisuje



Wystarczy poczekać.... I odpiszą.

Wiesz często Administracja ma swoje sprawy na głowie, gonią ich i na forum i w grze. Dlatego uważam, że takie osoby mogłyby być użyteczne. Ja osobiście lubię prowadzić narracje do różnych wydarzeń

Zawsze w szkole jak były jakieś akademie albo przedstawienia to sie pchałem na lektora Big Grin
Swanes
"What's your damage?"




Posty: 176
Tematy: 45
Gru 2014
521
Slytherin
#8
Istnieje coś takiego jak własne życie, obowiązki i zadania. My - administracja, mamy swoje obowiązki i nie zawsze możemy odpisać wam na każdą prośbę. A spamienie nagminnie "Admin pomóż, bo nauczyciel nie chce wpuścić mnie na lekcje" nic nie da.
Rayven
Adept Magii



Donator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#9
Przecież God miał taką range.

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”
Schrodinger
Czarodziej




Posty: 568
Tematy: 29
Gru 2014
643
Ravenclaw
#10
^Rangi narratorów miało wiele osób, nie tylko God, i właściwie ciekawe jest to, że właściwie z początku gracze chcą tych narratorów, potem ich nie chcą, albo ci przestają grać, lub po prostu rezygnują, i znowu gracze chcą tych narratorów. Mi osobiście, zdaje się to nie potrzebne, bo gdy jestem na serwerze, nikt nie prosi o coś takiego na helpopie, więc albo nie chcą, albo nie wiem, w sumie pozostaje neutralny.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.