Witaj!

[Podanie na ucznia] VerlacK
VerlacK
Azkaban




Posty: 5
Tematy: 2
Sty 2015

#1
Administracja serwera pragnie zapewnić każdemu graczowi bezpieczeństwo, dlatego uprasza się o niepodawanie swoich prawdziwych danych podczas wypełniania wzoru podania.


@Drogi graczu, nie kopiuj podań innych ponieważ zostaniesz za ten czyn nagrodzony miesięcznym banem na forum. Naprawdę nie warto, wysil się sam.

@Treść zamieszczoną w nawiasach kwadratowych usuń

====================================================


[IC]

Imię i nazwisko postaci: Telford Courtemanche

Miejsce urodzenia: Szpital Św. Mungu

Czystość krwi : 100%

Historia postaci: Pewnego letniego dnia na świat przyszedł mały Telford. Od kąd tylko pojawił się na świecie jego życie planowała rodzina. Po paru tygodniach leżenia w szpitalu dzieciątko mogło jechać do swojego rodzinnego domu w Dolinie Godryka, gdzie mieszkała większość rodziny. W domu było dużo magicznych przedmiotów, ale nie brakowało tam też rygoru. Już od najmłodszych lat rodzina wmawiała mu (Tak jak jego rodzeństwu) że Mugole to głupi ludzie, i że są obrzydliwi. Od czasu kiedy rodzina zaczęła mu to wmawiać, Telford zaczął brzydzić się Mugoli, jak i nabrał niechęci do Mugolskiego świata.


Telford dorastał w domu w śród rodziny, lubił bawić się z rodzeństwem, lub rodziną. Rodzice nie raz opowiadali mu o Hogwarcie, a to co spodobało mu się najbardziej, to był fakt że większość rodziny należała do Slytherinu, a od tamtego czasu on również chciał w nim być. Najbardziej lubił jak rodzina opowiadała mu o ciemnych i zagadkowych miejscach w Hogwarcie, pełnych tajemnic i niebezpieczeństw. W wieku 7 lat, kiedy Telford siedział na dworze, dostał od swojego ojca baśnie Barda Beedle'a. Kiedy chłopiec przeglądał ją w poszukiwaniu ciekawej baśni, złapał jedną ręką stronę, a ona się podpaliła.
Telford szybko zrzucił książkę z kolan i pobiegł do rodziców, by opowiedzieć im co się stało. Rodzice nie byli zdziwieni, ponieważ wiedzieli że on tak jak rodzina Courtemanche ma "ten dar".

Kiedy nadszedł czas 11 urodzin chłopca, cała rodzina zeszła się aby świętować. W tedy do okna zastukała sowa z listem. Telford wziął list i go przeczytał, po czym pokazał go rodzicom. Bardzo się ucieszył że będzie uczestniczył do tej szkoły co jego rodzina. Następnego dnia rodzice pojechali z nim na ulicę pokątną. Najpierw poszli kupić kociołek i inne rzeczy z listu. Potem poszli po różdżkę do Olivandera, a po zakupie różdżki poszli po zwierzę dla Telforda. Po zakupie rzeczy z listu, rodzice powiedzieli mu że może sobie wybrać jedną rzecz. Wybrał miotłę i powiedział że będzie się uczył na niej latać. Jeszcze tego samego dnia wybrali się na peron 9 i ? po czym ruszył pociągiem do Hogwartu, z nadzieją że przedzielą go do Slytherinu tak jak większość rodziny.



Wygląd postaci: Telford jest chłopcem raczej średniego wzrostu. Nie jest on gruby. Jego twarz jest podłużna. Jego oczy są zazwyczaj szeroko otwarte, i mają kolor Brązowy/piwny. Jego włosy są brązowe, i nie musi ich czesać, gdyż same się układają. Nie posiada blizn ani znamion na ciele. Zazwyczaj nosi jakąś koszulkę z krótkim rękawkiem, krótkie spodenki i czapkę z daszkiem, a w zimne dni sweter, i czarną szatę. Buty dopiero w miarę rozsądnie, ponieważ lubi sport, więc zazwyczaj nosi czarne/białe adidasy. Lubi czapki z daszkiem, i inne różne nakrycia głowy, ale nie lubi obcisłych ciuchów.

Cechy charakteru: Telford jest dość wybuchowy i nie ma cierpliwości do niczego. Bardzo nie lubi kiedy ktoś mu przeszkadza a kiedy ktoś mu już przeszkodzi, szybko się denerwuje. Kiedy ktoś próbuje z nim zadrzeć, potrafi go poszczuć zaklęciem. Rozsądnie wybiera przyjaciół, nie lubi osób wścibskich. Wszystko robi rozsądnie, ale czasami robi głupie rzeczy. Często wpada w kłopoty. Potrafi być chamski, i arogancki, lecz do rodziny zawsze ma kulturę. Jest dość odważny, ale bardziej radzi sobie słownie niż pięściami.

Zainteresowania:  Lubi lekcje transmutacji i strasznie lubi sporty magiczne. Nie lubi zajęć Astronomii ponieważ uważa że są nudne. Interesuje się też nauką zaklęć, ale nie lubi uczenia się ich samemu.

Rodzina postaci:
Laura Courtemanche – Mama, Czarownica
Audric Courtemanche – Tata, Czarodziej
Javier Courtemanche – Brat, Czarodziej [RaveZ]
Alice Courtemanche – Siostra, Czarownica
Remy Courtemanche – Wuj, Czarodziej [Sevrath]
Cedric Blake – Przyrodni kuzyn, Czarodziej [JogurcikPL]



[OOC]
Nick w grze: VerlacK


Jak zamierzasz odgrywać swoją postać?: Moja postać będzie przyjaźniła się z takimi "lepszymi" i bardziej szanowanymi. Moja postać będzie ciekawska i będzie lubiła cudze sprawy. Będę ją odgrywał tak jak jest wymienione wyżej.

Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie: IC Jest to świat rozgrywki, piszemy w nim wypowiedzi postaci, jak i otoczenie, i czynności przez nią wykonywaną. Normalną wypowiedź zapisujemy normalnie np. "Cześć Jason. Dzisiaj będzie praktyka z Zielarstwa?" Czynności zapisuje w dwóch gwiazdkach np. *Wyciągnął różdżkę, po czym energicznym ruchem rzucił ją za siebie* A otoczenie piszemy w czterech gwiazdkach np. **Nagle zerwał się bardzo mocny wiatr**

Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie: OOC jest to świat realny czyli taki poza rozgrywką. Zapisuje go w nawiasach np. (Masz Skypea?)

Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP?: Pół na pół, nie raz patrzałem jak mój brat gra.
Skąd dowiedziałeś się o serwerze?: Od mojego brata (JogurcikPL)

Odegraj rozbudowaną akcję IC w której twoja postać upora się ze sprawą. [Pamiętaj że powyżej opisałeś dokładnie swoją postać, więc odgrywaj nią akcje zgodnie z jej cechami. Nie zapomnij także o dodaniu sporej ilości czynności oraz mimiki twarzy. Minimum 7 akcji na osobę]

Jak na zdjęciu widzisz 3 uczniów, Gryffon nazywa się Alex i jest z 7 klasy. W miarę miły z niego gość, ale ciężko u niego z tolerancją dla młodszych. Chętnie ci pomoże jeżeli podejdziesz do niego na luzie. Ślizgon ze zdjęcia chodzi do 5 klasy i nazywa się Olivier będzie oschły dla ciebie ale jeżeli dobrze zagadasz pomoże ci. Zaś krukonka to Bella z 3 klasy jest wiecznie zamyślona i jakby nieobecna jeśli zwrócisz na siebie jej uwagę pomoże ci. Twoim zadaniem jest nakłonić jedną osobę z tej trójki do wskazania ci drogi prowadzącej do sali transmutacji.
J - Ja   O - Olivier  A - Alex

**Przed Wielką salą, pare minut przed 12**
J - *Podszedł obok Wielkiej sali i spojrzał na zegarek, po czym podszedł szybkim krokiem do ślizgona*
J - Pomożesz mi się dostać do.. *Spojrzał na zegarek, a po chwili na ślizgona* Do Sali transmutacji?
O - *Spojrzał na Telforda* Jakby Ci to powiedzieć... *Odpowiedział z niesmiakiem* Nie mam czasu
J - A wiesz kto mi może pomóc? **Mówi szybkim głosem*
O - *Wskazał palcem na Gryfona* On Ci pomoże
J - *Podszedł szybkim krokiem do Gryfona*
**Właśnie wybiła 12 godzina**
J - Eeee... Profesor kazał mi Cię zawołać
A - *Spojrzał na Telforda* Gdzie on jest?
J - Obok sali Transmutacji...
A - *Poszedł szybkim krokiem w stronę sali*
J - *Poszedł za nim*
**Chwile później obok sali**
A - No i gdzie jest ten profesor? *Spojrzał na Telforda*
J - No.. eee... *Jest zakłopotany* Poszedł tam *Wskazał palcem w jakieś przypadkowe miejsce*
A - *Poszedł we wskazane miejsce*
J - *Poszedł na lekcje*

[Obrazek: b634f6eb6f50.png]

Czy przeczytałeś regulamin? Tak
Składając podanie akceptuje regulaminy obowiązujące na serwerze Hapel i konsekwencje wynikające z ich nieprzestrzegania.
(!!!)
JogurcikPL, RaveZ i Sevrath Zgodzili się, żebym umieścił ich w rodzinie.
Silexan
Mugol


 
#2
Zaakceptowane


[Obrazek: GnXTpe2.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.