Witaj!

Podanie na Nauczyciela Zaklęć i Uroków
antek_m
Czarodziej




Posty: 40
Tematy: 16
Sie 2015
24
Hufflepuff
#1
[IC]

Imię i nazwisko:
Mike Farris

Wiek:
32

Miejsce urodzenia:
Niemcy, Berlin

Wykształcenie:
Ukończona szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart

Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel Zaklęć i Uroków

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:

**Do Dyrekcji Hogwartu przyleciała brązowo-biała sowa z listem w dziobie**

Szanowna Dyrekcjo Hogwartu!

W związku z ogłoszeniem informującym o wolnej posadzie Nauczyciela Zaklęć i Uroków, pragnę zgłosić swoją kandydaturę na to stanowisko. Obecnie jak wiadomo pracuję na posadzie pielęgniarza w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart, jednak w związku z moimi ostatnimi przemyśleniami postanowiłem zgłosić się na stanowisko nauczyciela. Praca pielęgniarza jest niezwykle wdzięczną i przyjemną pracą jednakże odkryłem, że nie jest to to co najbardziej chciałbym wykonywać jako zawód. Już za szkolnych czasów ten przedmiot niezwykle mnie interesował. Pragnę kształtować umysły naszej młodzieży pokazać im przyjemne strony nauki. Zaklęcia i Uroki mam opanowane na naprawdę wysokim poziomie, tak więc sądzę iż są odpowiednie by przekazywać wiedzę, tak więc myślę że poradzę sobie na tej posadzie i jakoś się w tym odnajdę. 

Z poważaniem,
Mike Farris   

Ocena z OWUTEMów:

Zaklęcia i Uroki – Zadowalający

[OOC]
Nick w grze:
antek_m
Czy masz jeszcze inne konta?:
Nie
Czy masz już jakieś doświadczenie:
Trochę mam
Argumentacja OOC:
Jak już wcześniej mówiłem jestem osobą mocno aktywną na serwerze (minimum godzina dziennie, ewentualnie jakieś wyjątki). Obecnie zajmuję posadę pielęgniarza, ale postanowiłem spróbować swych sił jako nauczyciel. Mam parę ciekawych pomysłów na tą posadę. Mam też trochę pomysłów co do sposobu prowadzenia lekcji, więc nie zamierzam ograniczyć się tylko do machania różdżkami na lekcji. Jakieś doświadczenie posiadam, więc myślę, że będzie dobrze.
Nazwa Skype:
xXantek_mXx
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#2
Zgłoś się do mnie na test
You have nothing to fear,if you have nothing to hide
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#3
6,5/10
You have nothing to fear,if you have nothing to hide



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.