Zaakceptowane Podanie na ucznia Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie.
Tremixxp
Azkaban
Posty: 2
Tematy: 1
Lis 2015

#1
Imię i nazwisko: Jace Howcall
Miejsce urodzenia: Anglia, Londyn
Status krwi: 100%
Cechy charakteru: Inteligentny, arogancki ,czasami zazdrosny, nie lubi być w centrum uwagi. Jego hobby to czytanie książek które pozwala oderwać mu się od rzeczywistego świata. Po jego wydarzeniach w londyńskiej szkole stał się bardziej spokojny i mniej płaczliwy. 
Wygląd postaci: Brunet z jasno-niebieskimi oczami, prostym nosem oraz małymi uszami. Ma 160cm wzrostu, waży 37 kg, jego nos i policzki ,,obsypane" są piegami. Najbardziej przypomina mamę, po ojcu odziedziczył jedynie kolor włosów. Jego ulubiony kolor to niebieski więc tak też najczęściej się ubiera, preferuje raczej wygodne niż modne ubrania.
Historia postaci: Urodził się 29 sierpnie 2033 roku. Żył w bogatej rodzinie, był jedynakiem ze swoich krewnych znała tylko rodziców i wujka Ben-a, bardzo lubił czytać a w szkole uczył się nieźle. O magii dowiedział się od rodziców którzy byli czystej krwi czarodziejami. Z powodu słabej postury był gnębiony przez szkolny gang złożony z czterech najsilniejszych chłopaków w szkole. Od tego zaczęła się jego niechęć do mugoli, która pogłębił się od wydarzenia które miało miejsce jeszcze przed skończeniem pierwszego roku nauki Jace'a, jego mama umarła podczas napadu na bank, pojechała tam by wpłacić pieniądze na konto została zabita nożem przez jednego z bandziorów. Magię u siebie odkrył niedługo po śmierci jego matki, podczas powrotu do domu zauważył że na podwórku sąsiedniego domu dwóch chłopaków kopie psa, zanim zdążył tam dobiec dwóch chłopaków już odeszło. Pies miał rozwaloną nogę wręcz oderwaną, ledwo oddychał, Jace nie wiedząc co robić po prostu położył rękę na głowie pieska i zaczął płakać gdy otworzył oczy piesek był całkowicie zdrowy. Jakoś udało mu się przebrnąć przez kilka lat gnębienia i poniżania, dzięki czemu stał się mocniejszy psychicznie. W wieku 13 lat otrzymał list z Hogwartu z którego niesamowicie się ucieszył, bo w końcu trafił do szkoły w której będzie traktowany jak równy przynajmniej taką miał nadzieję.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od mojego kolegi, który tu gra. (jego nazwa to MateVu)

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Owszem.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Stella
Dyrektorka HogwartuPracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
831
Ravenclaw
#2
Podanie zaakceptowane, wędrujesz do Ravenclaw!

Zgłoś się po range na /helpop pisząc tam "Moje podanie zostało zaakceptowane [link do podania]"Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.