Zaakceptowane [Podanie] Elizabeth Lenehan.
8bit
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 2
Lis 2015
1
#1
Imię i nazwisko: Elizabeth Lenehan.
Miejsce urodzenia: Wales, 2033 rok.
Status krwi: 100%.
Cechy charakteru: Z pozoru typowa dziewczyna, z charakteru prezentuje się niemal jak ideał. Chociaż miła i wyrozumiała to niezwykle stanowcza. Nie często zdarza się jej, że wyraża swoje zdanie w sposób bezczelny i chamski. Mimo to charakteryzuje się wysokim sprytem i świetnymi umiejętnościami psychologicznymi. Łączy niemal wszystkie główne cechy wszystkich Domów, co z całą pewnością sprawiło nie miałe problemy tiarze przydziału na początku roku. Przez ponad siedem minut tiara nie mogła się zdecydować, w końcu jednak Elizabeth znudzona tak długim oczekiwaniem poprosiła ją o przydzielenie do Gryffindoru. Już od początku swojej nauki w Hogwarcie była bardzo sumienna i pracowita, byle tylko zadowolić swoich rodziców utrzymując bardzo wysokie oceny.
Wygląd postaci: Ciemno brązowe włosy z delikatnymi, rudymi końcówkami. Na lewej stronie swojej miękkiej grzywki zawsze zawieszona wstążka w kolorze swojego Domu. Oczy piwne, jasno brązowe niczym kufel stopionej czekolady. Posiada niewielki pieprzyk nad górną wargą oraz na karku. Usta chociaż nie ma dużych to jednak przy mówieniu widać jej górne zęby, przezco koleżanki często mówią na nią "zając".
Historia postaci: Elizabeth jako osoba pracowita i lojalna nigdy nie miała problemów ze zdobywaniem przyjaciół i dobrych ocen. Jej umiejętności magiczne ujawniły się podczas imprezy urodzinowej jej dalszej koleżanki, kiedy to została upokorzona przynosząc ręcznie zrobiony przent, który najwyraźniej nie spodobał się reszcie osób. Emocje były tak silne, że niemal spialiła cały dom przewracając ze stołu świeczkę na dywan używając przy tym niekontrolowanej magii. W chwili otrzymania listu do Hogwartu była niezwykle szczęśliwa, a zarazem zawiedziona, że będzie musiała zostawić swoje mugolskie przyjaciółki raz na zawsze. Jej wyjazd do Hogwartu odbył się spokojnie, niemal cała rodzina przyszła odprowadzić ją na peron 9 i 3/4. Już w pociągu zawarła pierwsze znajomości, po dotarciu do szkoły bardzo szybko przywykła do panujących tam zasad i podporządkowała się im.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od znajomego.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Nico
MokryDonator

Posty: 240
Tematy: 15
Sty 2015
230
Gryffindor
#2
Ładne i estetyczne podanie. Zgłoś się po rangę na ./helpop wysyłając link do podania.[Obrazek: 58FGqR8.png]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.