Witaj!

Podanie na ucznia - poprawa 1
Szufs
Azkaban




Posty: 13
Tematy: 3
Sty 2015

#1
[IC]

Imię i nazwisko postaci: Isabella Rawisol

Miejsce urodzenia: Anglia

Czystość krwi- 50 %

Historia postaci -
Isabella urodziła się tydzień przed Bożym Narodzeniem. Wychowywała ją matka, która była czarownicą. Ojciec porzucił je 2 lata po porodzie. Dziewczynka dorastała bez niego. Wiedziała o magii od swoich 3 urodzin.W wieku 8 lat Isa zobaczyła uschniętego kwiatka. Wzięła go do ręki, a ten zamienił się w piękną roślinę. Powiedziała o tym mamie zaraz po zdarzeniu, obydwie wiedziały co to znaczy.
W dniu 11 urodzin przyszedł do niej list z Hogwartu. Bardzo się ucieszyła. 4 dni później poszła na ulice Pokątną, by kupić wszystkie niezbędne rzeczy, oraz zajść do sklepu Freda i Georga.
We wrześniu pożegnała mamę na peronie 9 i 3/4.



Wygląd postaci
-
Isa ma bladą cerę i ciemne, piwne oczy.Kręcone, brązowe włosy, końcówki blond, które dość często się nie układają. Jej twarz jest w sam raz, ani za chuda ani za gruba. Tak samo jest z jej ciałem.Ma 150 cm wzrostu. Lubi ubierać się w bluzki na krótki rękaw, czasem też cienkie bluzy.Chodzi w leginsach, lub krótkich spodniach 2/4.

Cechy charakteru :
Dziewczynka jest koleżeńska i dość gadatliwa. Czasem jest leniwa,ale szybko jej to przechodzi i bierze się do roboty.Ise cechuje odwaga i sprawiedliwość, którą pokazuje od najmłodszych lat. Dziewczyna jest wesoła ,umie rozbawić wiele osób. Chodzi zamyślona, ale nie przeszkadza jej to.

Zainteresowania -
Isa interesuje się malowaniem i fotografią.Umie dobrze pływać, gdyż chodziła na dodatkowe kursy pływackie.Jeśli chodzi o lekcje, najbardziej lubi transmutacje. Zaciekawiło to ją, gdy matka pokazała jej to pierwszy raz. Nie przepada za historią magii.

Rodzina postaci -

Matka- Sara Rawisol (czarownica półkrwi)
Ojciec- Kevin Rawisol (mugol)


[OOC]

Nick w grze:
Szufs


Jak zamierzasz odgrywać swoją postać?

Naturalnie, zgodnie z jej charakterem.



Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie:
IC, czyli "In Charakter". Piszemy,gdy chodzi nam o naszą postać. Np. W której lepiej? *Obraca się i uśmiecha*
Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie:
OOC,czyli "Out of Charakter". Piszemy, gdy chodzi nam o życie realne.Piszemy to w nawiasach - np. "(Wyjdziesz dziś ze mną na podwórko?)" lub "(Zaraz wracam,obiad)".


Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP?
Nie posiadam.

Skąd dowiedziałeś się o serwerze?
Ze strony na facebook'u, ale nie pamiętam jakiej.
[Pamiętaj
Odegraj rozbudowaną akcję IC w której twoja postać upora się ze sprawą.


Ja- J   Bella-B
J -*Szuka sali transmutacji*
J - *widzi Krukonkę* - Cześć ,wiesz....
J - *zauważa,że dziewczyna nie zwraca na nią uwage* - Halo! *krzyczy*
B - *patrzy na pierwszaka* O hej, potrzebujesz czegoś? *pyta i odgarnia włosy z czoła*
J - Tak, wiesz gdzie jest sala transmutacji? *uśmieca się*
B - Wiem, a co? *odwzajemnia uśmiech*
J - Pokażesz mi gdzie jest? *patrzy na zegarek* - Za dziesięć minut mam lekcje.
B - *Znów się zamyśla*
J - Ej! *krzyczy jeszcze głośniej niż postanawiała*
B - Słucham?
J - To wiesz gdzie jest ta sala? *pyta trochę zmęczona rozmową*
B - Tak, chodź za mną.*idzie szybkim krokiem*
J - *biegnie, gdyż nie nadążą*
B - Ok, to tu. *wskazuje na drzwi*
J - Dzięki.
B- Nie ma za co, narazie. *odchodzi*


Czy przeczytałeś regulamin?

Tak, przeczytałam.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Składając podanie akceptuje regulaminy obowiązujące na serwerze Hapel i konsekwencje wynikające z ich nieprzestrzegania.
!!!
Silexan
Mugol


 
#2
-regulamin nieprzeczytany
-rozbuduj charakter
-mozesz rozbudować akcje, ale skoro nie masz doświadczenia to sie nie czepiam.


Wstrzymane 3 szanse i 3 dni.
Szufs
Azkaban




Posty: 13
Tematy: 3
Sty 2015

#3
Poprawione. Mam nadzieję,że dobrze. Regulamin przeczytany, mam nadzieje,że o to chodziło... Nie miałam pomysłu na rozbudowanie akcji,ale skoro się nie czepiasz... Tak, sądzę,że będzie ok xD
Silexan
Mugol


 
#4
Zaakceptowane

[Obrazek: 3dqndfR.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.