Zaakceptowane Podanie na ucznia. Pingo
Pingo
Czarodziej
Posty: 238
Tematy: 16
Gru 2014
308
Gryffindor
#1
Imię i nazwisko: (Tutaj należy wpisać angielskie imię i nazwisko Twojej postaci)Chuck Mulholland
Miejsce urodzenia: Szpital św. Munga w Londynie
Status krwi: (Czyli w ilu % jesteś czarodziejem) 50%
Cechy charakteru: (UWAGA!] To najważniejszy podpunkt w całym Twoim podaniu, to właśnie tutaj zadecydujesz jaką postacią będziesz grał. Chciałbyś być jak Draco Malfoy i trafić do Slytherinu? A może udasz się w ślady dzielnych Gryfonów czy inteligentnych Krukonów? Jeżeli nie pasują Ci powyższe domy, to serdecznie zapraszamy do Hufflepuffu, gdzie z pewnością poznasz najwięcej przyjaciół.) Chuck jest dzieckiem otwartym na nowe kontakty wśród rówieśników, którzy mogliby mu pomóc w życiu dzięki czemu nie ma problemów z poznawaniem nowych osób co sprawia ,że jest osobą dosyć towarzyską. Nie jest jednak pierwszą osobą w grupie do niesienia pomocy i raczej niezbytnio ciągnie go do robienia czegoś bezinteresownie, co innego kiedy widzi wyraźne korzyści materialne. Nie lubi dzielić się niczym z nikim no chyba, że musi lub widzi w tym swoistego rodzaju inwestycję. Lubi dużo rozmawiać na różnego rodzaje tematy jednakże ciężko wyciągnąć od niego jakieś tajemnice, którymi dzieli się tylko z najbliższymi przyjaciółmi. Stara się jak najbardziej unikać bezpośrednich konfliktów z inną osobą, chyba ,że jest przekonany o swoim zwycięstwie lub zrobi to po przez pośredników, nie oznacza to jednak ,że jest tchórzem lecz raczej ma wbitą do głowy ogromną ostrożność przy niepewnych działaniach. Jest bardzo ambitny i od najmłodszych lat stara celować się jak najwyżej począwszy od Dyrektora Hogwartu kończąc na Ministrze Magii. Jedną z jego wad lub nie może być jego egoizm i zamiłowanie do pieniędzy, których nienawidzi wydawać bez potrzeby, woli je zbierać.
Wygląd postaci: Chuck jest szczupłym chłopakiem, jednak jak na razie nie próbuje chorobliwie dbać o ciało tak więc jego mięśnie są przeciętne tak jak u każdego dziecka. Ma krótkie blond włosy które nie opadają mu na czoło oraz zielone oczy. Nie jest za wysoki ale nie jest też niski, ma standardowy wzrost 11 latka. Po za szkołą ubiera się przeciętnie w jeansy i najczęściej czarną bluzkę, jego ubiór nie rzuca się w oczy.
Historia postaci: (Czyli, napisz nam krótko, jak wyglądało życie Twojej postaci przed pójściem do Hogwartu.) Chuck był wychowywany i uczony od najmłodszych lat przez swojego ojca, który dumnie obwieścił mu ,że kiedyś będzie czarował. Od kiedy zaczął normalnie funkcjonować wiedział o magii, Howarcie, Ministerstwie i tym podobne. Mimo tego przez jakiś czas musiał chodzić do zwyczajnej szkole dla mugoli, nie złościło go to bo w końcu co miałby samemu robić przez te wszystkie lata. Cierpliwie czekał i uczył się normalnie w zwykłej szkole. Przez kilka najbliższych lat jego życie wyglądało podobnie, wstawanie, szkoła, dom i podwórko. W końcu jednak kiedy miał 7 lat podczas zabawy w piaskownicy wiaderko koło niego samo się uniosło. Ani Chuck ani jego koledzy nie rozumieli co się stało. Kiedy wrócił do domu przez otwór na listy wleciał list zaadresowany do Chucka Mulhollanda, był to list z Hogwartu. Podekscytowany dzieciak pokazał list ojcu, a ten uśmiechnął się i poklepał go po głowie. Kiedy Chuck miał już 11 lat a wakacje się skończyły razem z tatą udał się na Pokątną aby zakupić rzeczy do szkoły a chwile później udał się przez ścianę na peron w którym czekał ekspres do Hogwartu. Chuck po żegnał ojca i wsiadł dumny z siebie do pociągu powtarzając słowa "Nareszcie".

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Gram tu trzy lata

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Schrodinger
Czarodziej
Posty: 568
Tematy: 29
Gru 2014
647
Ravenclaw
#2
Zaakceptowane, Gryffindor.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.