Zaakceptowane Podanie na ucznia
Bombiss
Czarodziej
Posty: 4
Tematy: 3
Gru 2015
0
#1
Imię i nazwisko: George String
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 50% czarodziej

Cechy charakteru: George jest spokojnym i opanowanym człowiekiem. Lubi ryzykowne przygody i łatwo się nie poddaje. Gdy coś mu nie wychodzi uczy się od lepszych. Jest przyjacielski i chętny do poznawania innych. Lubi wygrywać lecz gdy przegra nie poddaje się i doskonali umiejętności do następnego razu. Lubi kolor zielony i zapach róż .Chętny do nauki i łatwo się uczy . Nienawidzi potworów. Czasami lubi poszaleć . Do innych ludzi odnosi się z szacunkiem . Lubi zachody słońca i nie przepada wychodzić nocą z domu. Nie lubi zbyt dużo jeść . George jest energiczny i wysportowany. Ma talent do obmyślania planów. Tata uczył Georga latać na miotle , chłopiec był w tym bardzo dobry . Uczył się też prostszych zaklęć. Gdy ktoś się z nim pokłucił zawsze go przepraszał . Nikt nigdy z nim nie zadzierał , ponieważ miał dużo przyjaciół którzy zawsze by mu pomogli.

Wygląd postaci: George ma długie jak na chłopaka ciemny blond włosy , ma dobrze wyrzeźbioną posturę i jest przystojny. Ma zielone błyszczące [font=Roboto, sans-serif]średnie oczy,średni nos, małe usta i średniej wielkości uszy.średnie oczy,średni nos, małe usta i średniej wielkości uszy.. Posiada perłowo białe zęby. Ubiera się odpowiednio do pogody i lubi ubierać się w szaty.[/font]George ma białą skurę oraz bliznę na brzuchu . Nosi często zielone spodnie. Gdy zmoczy włosy wodą robią się lekko niebieskie . Jest wysoki jak na swój wiek i nosi ładnie uczesane włosy. Ma ciepły i łagodny wzrok odziedziczony po matce.  George jest szczupłym chłopcem.

Historia postaci: Tata Georga był czarodziejem i samotnym ojcem , bawił się z Georgem i robił dla niego wszystko co mógł najlepszego jednak nie był zbyt bogaty i nie mógł kupić mu wszystkiego. Byli szczęśliwą rodzinką tata opowiadał mu o czarach lecz nie za wiele.Matka zmarła w pożarze gdyż tata dał radę uchronić tylko Georga. [font=Roboto, sans-serif][font=Roboto, sans-serif]George w czasie wolnym pomagał tacie i bardzo się z togo cieszył bo w nagrodę tata pokazywał mu sztuczkę. Każdego dnia George uczył się magii , początkowo nie udawało mu się lecz tata dodawał mu chęci do nauki i po jakimś czasie perfekcyjnie umiał to czego się uczył (łatwe sztuczki , uczył się w domu). Wybierał się również z kumplami pograć w kręgle lub pobawić się z psem kumpla. [/font]Pewnego weekendu do domu przyszedł list akurat gdy Georg miał urodziny , był to dla niego najlepszy prezent. I na zawsze zapamiętał ten dzień.[/font]

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od kumpla który też się zgłasza

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.

Moja postać chciałaby należeć do Ravenclaw.
TurnDownForWhat
Czarodziej
Posty: 107
Tematy: 24
Gru 2014
111
#2
Przykro mi ale Twoje podanie zostaje WSTRZYMANE

Powód:
>Status krwi zbyt wysoki względem jakości podania.
>Zaraz to jest chłopak czy dziewczyna? Zastanów się...

Cytat:Imię i nazwisko: George String
Cytat:Jest przyjacielska i chętna do poznawania innych.
\
>Umięśniony 11 latek? Hm.. no niby się da,ale trzeba sprecyzować poziom tego umięśnienia.
>Historia do wymiany.


Wskazówki:
1. Rozbuduj opis charakteru, uwzględnij stosunek postaci do otaczającego świata, do przypadkowych osób, wymień więcej cech, staraj się budować pełne zdania.

2. Przyłóż większą wagę do wyglądu, jest to druga najważniejsza sprawa w podaniu, opisz kolor włosów,skóry oczu,wygląd twarzy, może jakieś znaki szczególne? Opisz jak Twoja postać się ubiera.

3. Historia Twojej postaci powinna opowiadać krótką historię z życia Twojej postaci przed otrzymaniem listu, warto też opisać sytuacje kiedy owy list dostał się w ręce Twojej postaci.

Pomocne Linki:
Czas na poprawę 2 dni. Poinformuj mnie o tym pisząc odpowiedź w tym poście.

PROSZĘ NIE WYSYŁAĆ PRYWATNEJ WIADOMOŚCI
Bombiss
Czarodziej
Posty: 4
Tematy: 3
Gru 2015
0
#3
Poprawione , można sprawdzić. Dzięki
Rainkooli
Czarodziej
Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
224
#4
Jako iż TurnDownForWhat nie jest aktywny, ocenię podanie.
Chłopiec nie mógł uczyć się zaklęć, nawet tych prostych. Dla dziecka rzucenie ich byłoby zbyt trudne.
Wyrzeźbiona postura w wieku 11-lat to przesada. Tak samo bycie przystojnym. Przystojny i umięśniony 11-latek? Nie ma szans.
Naturalne włosy nie mogą zmieniać koloru pod wpływem wody.

Tych rzeczy nie może być u twojej postaci, więc je usuwam.

[Obrazek: 58FGqR8.png]

Po rangę zgłoś się na serwerze pisząc /helpop Zaakceptowano (link do twojego zaakceptowanego podania)Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.