Witaj!

Podanie na ucznia [Paula 1074]
Paula1074
Czarodziej




Posty: 140
Tematy: 10
Sty 2015
131
Ravenclaw
#1
[IC]

Imię i nazwisko postaci: Paula Ross

Miejsce urodzenia:Nelson

Czystość krwi:50%

Historia postaci:Paula mieszkała w Nelson miała 10 lat była dość osamotnionym dzieckiem choć miała starszego od siebie brata oraz siostrę  ale nie umiała się z nimi dogadać . Jedynie z mamą mogła porozmawiać o swoich problemach ponieważ nie miała znajomych,koleżanek,a o przyjaciołach to już nie wspomnę,a jej ojciec umarł we śnie . Zbliżały się wakacje i jak co roku Mama,Luck (imię brata Pauli), Emma (siostra Pauli) oraz Paula jeździli na bal charytatywny.
Ale tym razem Paula nie chciała jechać ponieważ źle się czuła. Jej brat oczywiście powiedział że symuluje bo nie chce jechać , a Emma ciągle przytakiwała uznając mu rację. Paula tak się wćciekła Mama i Luck krzyczęli po niej dlatego ,że nazwała ich Idiotami bo nie rozumieli jej , tak właściwie nikt Pauli nie rozumiał. Nagle kiedy tak krzyczeli, a Paula była cała czerwona nagle zaczęło wszystko spadać z szafek: talerze, kubki,Dzbanki itp. światło się zgaciło , telewizor migotał , radio grało jak szlone . Po 4 godzinach Paula się troche uspokoiła i zastanawiała się jak ona to zrobiła . Mama zaczęła sprzątać,a jej brat gdzieś wyszedł z jego kumplami , a Emma poszła do kina z chłopakiem.
**4 tygodnie później**
Zbliżały się 11 urodziny Pauli mama zrobiła tort , ciasteczka , nakupiła słodyczy. Kiedy mama wyszła po coś jeszcze ze sklepu. W pokoju zrobiło się duszno więc otworzyła okno i usiadła na kanapie. Chwilę później coś wpadło przez okno do pokoju wyglądało to zwyczajnie jak koperta. Wylądowała na dywanie, Paula ruszyła ku kopercie i podnisła ją.Ku jej ździwieniu to był list do niej była zaszokowana ponieważ nigdy nie dostawała listów poszła do domu otworzyła go i zaczęła czytać niewierzyła własnym oczom. Podeszła do okna i rozglądała się po ulicy nikogo niebyło więc kto mógł jej to podrzucić ? Widziała tylko sowę na parapecie .Kiedy wróciła mama Paula poazała jej list . Był to list ze Szkoły Miagii i Czarodziejstwa Hogward. Wakacje kończyły się na drugi dzień mama poszła z córką na ulicę Pokątną i zaczęli kupywać różne żeczy do czarowania. Kiedy skończyli poszli kupić bilet na pociąg. Kilka minut później byli już w drodze do domu . Paula zaczęła się pakować . Kiedy w końcu się spakowała poszła spać bo wiedziała że jutro musi rano wstać żeby zdążyć na pociąg . Paula obudziła się o godzinie 9:17. Zeszła na śniadanie a tam przywitała ją mama i powiedziała żeby się pośpieszyła bo na dworzec jest 16 minut drogi . Zjadła śniadanie ubrała się wzięła walizkę i położyła ją w holu. Ubrała sweter,buty i wyszły . Kiedy znaleźli się na dworcu była już 10:48 więc Paula szukała peronu 9 i 3/4. W końcu go znaleźli przeszli przez ścianę i Paula zaczęła się żegnać z mamą. Mama dała jej całusa i powiedziała żeby już wsiadała. Po 8 minutach pociąg ruszył pomachałam ostatni raz do mamy . Pomyślałam ciekawe jak to tam będzie.


Wygląd postaci:Paula ma brązowe włosy. Jej kolor oczu to jasny niebieski .Ma 161cm wrostu . Jest dość chuda. Ma jasną cere . Jej znakiem szczególnym jest znamie na łokciu ale nie przypomina nic szczególego tylko plama. Paula ma też pieprzyka na szyji który ją bardzo wkurza.Zależy jej też na wyglądzie najczęściej ubiera opcisłe jeansy i koszulki z nadrukiem.

Cechy charakteru:Paula jest spokojna i ogarnięta. Ale jest  dość trudną osobą do zrozumienia . Czasami jest tak miła że się jej każdy boi ale czasami wybucha emocjami. Lubi spędzać sama czas. W dzieciństwie nie miała kolegów ani koleżanek .Nie lubi kiedy ktoś starszy dokucza młodszym i też na odwrót .  

Zainteresowania: Paula uwielbia sport. Lubi też słuchać muzyki POP to ją uspokaja. Jest bardzo dobra w piłkę ręczną. Najbardziej będzie jej szło w lataniu na miotle oraz w Obronie przed Czarną Magią. Nie będzie lubiła Eliksirów.

Rodzina postaci:
Mama: Stella, mugol
Tata: Dave , mugol (nie żyje)
Brat: Luck , mugol
Siostra: Emma,mugol
Ja : Paula , czarownica

[OOC]
Nick w grze:Paula 1074


Jak zamierzasz odgrywać swoją postać?:Paula będzie pomagać słabszym. Będzie się dobrze uczyć. Jeśli znajdzie przyjaciół to będzie z nimi jak rodzeństwo. Będzie odrabiać prace domowe itp .

Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie:In Charakter zapisujemy bez nawiasów np. "Nie chce mi się siedzieć *wstała* .

Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie: Jest to przeciwieństwo do IC poniewaź OOC jest to nasz świat.Np. (Czekajcie ide po Amande) czyli w nawiasach.

Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP?: Niestety nie ale gram ww szkolnym kółku teatralnym.

Skąd dowiedziałeś się o serwerze?: Dowiedziałam się z Facebooka.

Odegraj rozbudowaną akcję IC w której twoja postać upora się ze sprawą.

Jak na zdjęciu widzisz 3 uczniów, Gryffon nazywa się Alex i jest z 7 klasy. W miarę miły z niego gość, ale ciężko u niego z tolerancją dla młodszych. Chętnie ci pomoże jeżeli podejdziesz do niego na luzie. Ślizgon ze zdjęcia chodzi do 5 klasy i nazywa się Olivier będzie oschły dla ciebie ale jeżeli dobrze zagadasz pomoże ci. Zaś krukonka to Bella z 3 klasy jest wiecznie zamyślona i jakby nieobecna jeśli zwrócisz na siebie jej uwagę pomoże ci. Twoim zadaniem jest nakłonić jedną osobę z tej trójki do wskazania ci drogi prowadzącej do sali transmutacji.

Paula: Hej Olivier .
Olivier: Czego odemnie chcesz *odtaknął zirytowany* *i obrucił się* ?
Paula: Chciałam spytać czy wskarzesz mi drogę do sali transmutacji *powiedziała z nadzieją w głosie* *patrząc na niego* .
Olivier: Myślisz że nie mam nic lepszego do roboty tylko ci wskazywać *odpowiedział wkurzony
* *i znowu odwrócił się do mnie* ??!!
Paula: Okej jak tam chcesz myślałam z moimi koleżankami ,że jesteś super dzielny i odważy i że każdemu pomożesz ale chyba się myliłyśmy. *Spojżała na koleżanki*
Olivier: Bo taki jestem !!! Spoko idziesz cały czas prosto 1 zakręt w lewo 2 drzwi.
Paula: Dziękuje .Pa
Olivier: Narka





[Obrazek: b634f6eb6f50.png]



Składając podanie akceptuje regulaminy obowiązujące na serwerze Hapel i konsekwencje wynikające z ich nieprzestrzegania.

test
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#2
Regulamin nie został przeczytany. W podaniu brakuje skopiowanej końcówki ze wzoru (Takiej czerwonej). Zmień miejsce urodzenia postaci, obecnie jest za dużo osób z Londynu. Nie zgadzam się na kolejną półsierotę/sierotę. List z Hogwartu przynosi sowa a nie Listonosz. Wygląd i charakter postaci są stanowczo za krótkie, rozwiń je bardziej.
Nie podoba mi się jedno "Jej znakiem szczególnym jest znamie na łokciu w kształcie gwiazdy." Widziałaś kiedyś takie znamie ? Zmieniaj to. Nick w grze musi być taki sam jak na forum. W akcji IC dodaj więcej ruchu i mimiki. Usuń tekst z kwadratowych nawiasów chodzi mi o to - [10%,25%,50%,100% pamiętaj że przy tym ostatnim podanie musi być idealne]

Podanie zostaje Wstrzymane! - 3 dni i 3 szanse na poprawę.
Jak już poprawisz, poinformuj mnie o tym tutaj.
Paula1074
Czarodziej




Posty: 140
Tematy: 10
Sty 2015
131
Ravenclaw
#3
Ale Paula nie jest sierotą ma brata i mamę
Paula1074
Czarodziej




Posty: 140
Tematy: 10
Sty 2015
131
Ravenclaw
#4
Poprawione i mam pytanie możesz wysłać mi linka do regulaminu bo nie umiem go znaleść .
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#5
Regulaminu dalej nie przeczytałaś, uważnie przeczytaj regulamin ogólny - [Link]. Napisałem ci wcześniej, nie chce kolejnej półsieroty na serwerze, ojciec twojej postaci ma żyć. Wygląd i charakter postaci dalej jest za krótki, rozpisz go bardziej. 11'latka i 161 cm wzrostu ? Nie za dużo ? Popraw to. Akcja IC dalej jest krótka, rozbuduj ją bardziej.A to *powiedziała z nadzieją w głosie* *patrząc na niego* mogłaś zapisać w jednej akcji *Powiedziała z nadzieją w głosie cały czas patrząc na niego.* Było by dobrze gdybyś zapoznała się z poradnikami dotyczącymi RP które znajdują się na forum w tym dziale - [Link]

Podanie zostaje Wstrzymane! - 3 dni i 2 szanse na poprawę.
Jak już poprawisz, poinformuj mnie o tym tutaj.
Paula1074
Czarodziej




Posty: 140
Tematy: 10
Sty 2015
131
Ravenclaw
#6
Może być np. takie coś z wyglądy i charakteru ??




Wygląd postaci:Paula jest dziewczynką w średnim wzroście. Ma brązowe włosy. Jej kolor oczu to jasny niebieski .Ma 147cm wrostu . Jest dość chuda. Ma jasną cere. Na twarzy ma piegizwłaszcza koło nosa. Miała prosty mały nos. Nie wstudzi się swojej sylwetki chociaż ma tam szkaradztwa jak to ona nazywa np.lekko odstają jej uszy. Jej mały palec w lewej ręce jest troche przekrzywiony .Jej znakiem szczególnym jest znamie na łokciu ale nie przypomina nic szczególego tylko plama. Paula ma też pieprzyka na szyji który ją bardzo wkurza.Zależy jej też na wyglądzie najczęściej ubiera opcisłe jeansy i koszulki z nadrukiem kupuje jej to mama .

Cechy charakteru:Charakter  Pauli ? Jest spokojna i ogarnięta. Na pewno potrafi śmiać się z własnego wyglądu. Jest pracowita i jak coś już zacznie to musi to skończyć. Nie jest Arogancka ani Cyniczna. Ale jest  dość trudną osobą do zrozumienia. Lubi wygłupiać się ale jeśli zauważy że ta zabawa robi się groźna lub niebezpieczna to od razu przestaje i nakłania kolegów żeby również skończyli. Jest bardzo cierpliwa wobec siebie i wobec innych .Czasami jest tak miła że się jej każdy boi ale czasami wybucha emocjami. Lubi spędzać sama czas. W dzieciństwie nie miała kolegów ani koleżanek .Nie lubi kiedy ktoś starszy dokucza młodszym i też na odwrót .  

Nie mogę wysłać poprawy ponieważ pisze mi że przekracza limit

Wyślę ci na PRIV.
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#7
(Wygląd i charakter postaci może być, nie wiem czemu nie możesz tego edytować postaraj się jakoś to naprawić jeśli się nie da skopiuj podanie, popraw to o co cię prosiłem i wrzuć pod tym wątkiem jako odpowiedź.)
Paula1074
Czarodziej




Posty: 140
Tematy: 10
Sty 2015
131
Ravenclaw
#8
Nom ale nie mogę a regulamin przeczytałam ten ogólny
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#9
Podanie Zaakceptowane!

[Obrazek: 3dqndfR.png]

//C4mp3r: Małe sprostowanie, gracz poprawił podanie i wysłał mi je na PW gdzie zostało sprawdzone. Za każdym razem gdy gracz chciał wrzucić/poprawić podanie wyskakiwał błąd. Sam jak chciałem edytować podanie i wrzucić to co dostałem na PW to nie mogłem i wyskakiwały mi te same błędy.
Paula1074
Czarodziej




Posty: 140
Tematy: 10
Sty 2015
131
Ravenclaw
#10
dzięki pomożesz mi w czymś ??



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.