Zaakceptowane Podanie na ucznia. StrawHat
StrawHat
Czarodziej
Posty: 2
Tematy: 2
Gru 2015
1
#1
Imię i nazwisko: Maddox Pattelson 
Miejsce urodzenia:  Wielka Brytania.
Status krwi: 25%
Cechy charakteru: Maddox jest ambitny,bezkonfliktowy,bezwzględny,pewny siebie,stanowczy,ządny przygód. a jego słabą stroną jest zazdrość. 
Wygląd postaci: Maddox jest brunetnym chłopcem ma bardzo ładnie piwne oczy, waży 45kg jest średniej wielkości najczęściej nosi dresy czarne, czarny t-shirt białe skarpetki i trampki. włosy układa na Rokeza. w czym mu bardzo ładnie.
Historia postaci: Maddox się urodził w Wielkiej Brytanii w roku 2033  w Szpitalu Świętego Munga w Londynie,  Jego mama (Betty Pattelson) zmarła jak był jescze mały jego ojciec (Dorian Pattelson)pracował na pełny etap. w dzień pracował w sklepie spozywczym a w wolnym czasie zajmywał się domem prał ciuchy sprzątał. a w nocy zbierał butelki plastikowe i metalowe zeby sprzedawac od coca-coli a w pewnym dniu zmarł na przemęczenie wtedy moc Maddoxa ujawniła się jak miał 9 lat zgasił ogień w kominku z złosci ze jego tata umarł w tak młodym wieku i ze będzie bez rodziców,  Wtedy Babcia przygarneła go (Janny Pattelson) Z babcią mu było fajnie zapomiał ze jego rodzice już nie zyją od roku.   Rok pozniej dostał list od Hogwartu (ale wiedział ze go dostanie) Bylo tam co maja kupic Szate Rozdzke i Sowę. Pożegnał się z Rodzicami na cmentarzu potem z Babcią. I wtedy Pojechał do Hogwartu. I do teraz ma usmiech na twarzy ze spotkal się z ludzmi jak on. 


[b]Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:Napisałem na google Harry Potter serwer Minecraft.[/b]

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Owszem. 

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Nightmare
Ananas IV z rodu Katinas.
Posty: 410
Tematy: 18
Gru 2014
184
Slytherin
#2
Zaakceptowane.

[Obrazek: GnXTpe2.png]
"Zawsze noś swoją niewidzialną koronę, ponieważ gdy ona upadnie, zatoczysz się i Ty."Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.