Witaj!

Wyniki Ankiety "Co sądzisz o..."
Asacron
Azkaban




Posty: 351
Tematy: 66
Gru 2014

#1

Cześć Haplowicze!
Dzisiaj sprawdziłem  po raz kolejny wszyściutkie ankiety i jestem zadowolony po raz kolejny!

Przede wszystkim z tego że na poważnie zaangażowaliście się w tą ankietę
i jednocześnie wyrzuciliście z siebie to czego niektórzy wprost powiedzieć nie mogli
z różnych względów. Poniżej dodałem jedynie opisy do każdego członka Administrac. Cała ankieta była zachowana w tajemnicy i w owej postaci została przedwczoraj przedstawiona na zebraniu Administracji.

Em411

Opinia ogólna na temat Head Administratora została wyrażona bardzo pozytywnie.  Gracze bardzo cenią sobie jego szybkie reakcje oraz prace techniczne, lecz kilka osób zgłosiło prośbę zmotywowania Emila do pracy i wprowadzenia nowych update'ów do gry, gdyż takowych nie było. Poza tym świetne zachowanie.






Fakenso

Świetny technik forum, gracze docenili jego pracę na forum, jednakże tylko na forum ponieważ nie widzą jego wkłady wgrę, dlatego proponują obecną rangę jedynie na forum. Nie widzą jego wkłady w RP. Poza tym wszystko jest OK, szybkie odpowiedzi, usprawnianie forum - oby tak dalej.






Froxel

W tym przypadku nie było żadnych zastrzeżeń oraz negatywnych opinii. Administrator Role-Play świetnie pracuje i sprawuje się na swojej funkcji. Jedną z próśb do Niego jest właśnie szybsze sprawdzanie PW, wiemy że chodzi tutaj o decyzje, lecz graczę wypowiedzieli się o prośbach - zbyt długie odpowiadanie. Gracze docenili w jego pracy bardzo system wilkołaków który będzie jednolity oraz oparty na wiadomościach udostępnionych przez J.K. Rowling.






Khalida

Na tle ekipy wypadła także bardzo dobrze. Wiemy  - jeżeli chodzi o jej aktywność, że aktualnie nie może korzystać z serwera oraz odpowiadać na PW z powodu braku sprzętu, lecz wcześniej jej zachowania oraz awans były doskonałym pomysłem. Khalida jest osobą bardzo spokojną, nie banuje od razu i wyjaśnia sprawy jak należy. Wszyscy wiemy, że musi się jeszcze podszkolić. Tak jak Froxelowi dziękujemy jej za system wampirów który nareszcie ukazał się graczom. Jedną z próśb do niej jest jedynie ograniczenie ilości wydawania zgód. Prócz tego bez zarzutów.






Merlin0

Jak wiemy Administrator oraz Opiekun Moderacji od dłuższego czasu, jednakże gracze ostatnimi czasy zawiedli się na jego czasie spędzonym na serwerze, czy też zachowaniu tak zwanym "szufladkowaniu". Nie chcę tutaj opisać Merlina źle, jednakże wielką prośbą jest poprawa wiadomych zachowań.  Kilka osób zagłosowało na wielkie TAK ze względów iż Merlin bardzo dobrze zna i pojmuje uniwersum oraz klimat serwera. Momentami zrozumiały a momentami stronniczy.






Zmija

Jak wiemy zajmuje pozycję Moderatora od dłuższego czasu, lecz gracze nie widzą jej zaangażowania w pracę nad serwerem. Kilku opowiedziało się jedynie że ogranicza się tylko do Kicków i Banów bez zrozumienia sytuacji.  Po ponownej kontroli ankiet stwierdziłem, że gracze starają się jej unikać jako moderatora ze względu na jej jakże charakterystyczny charakter i czasowy brak cierpliwości. "Proszenie jej o coś jest jak rzucanie grochem o ścianę" - cytat mówi sam za siebie. Jednak Zmija jako osoba prywatna na TS3 lub w rozmowie pisemnej potrafi być miłą osobą, dowiodła to kilkoma sytuacjami.  Dlatego prosimy o nieolewanie próśb graczy na Helpop oraz większą widoczną aktywność.






Avian

"Człowiek, który nie ma czasu a jest." - tak przytoczył jeden gracz wypowiedź względem jego osoby. Moderator sprawdza się świetnie, od razu odpowiada graczom na prośby za pośrednictwem systemu /helpop. Daje ciekawy przykład urozmaicenia postaci oraz swoich akcji. W sporach potrafi szybko znaleźć wyjście z sytuacji. Bardzo miły, skłonny do rozmów i współpracy. Kilka osób ma jednak prośbę głównie o zwiększenie aktywności na serwerze.






Lulu

Nowa moderatorka, która względem graczy zawsze ucieka pod vanisha. Z reguły kulturalna, zawsze szybko stara się nieść pomoc  w danej sytuacji. Kilku graczy wyraziło swoją opinię, że nie potrzebne są teksty "Dlaczego miała bym to zrobić?". Poza tymi sytuacjami jest świetnie, radzi sobie z obowiązkami, aktywna na serwerze, forum oraz na różnych komunikatorach na których można prosić ją o udzielenie pomocy w danej sprawie. Grupa graczy zwróciła uwagę by Lulu aranżowała więcej akcji dotyczących samej gry lokalnej. Chodzi tutaj o mniejsze akcje. Z resztą nie ma problemu.







Hubcik99

Technik serwera, który naobiecywał wiele lecz tego nie ma. Sam osobiście zwracałem Hubertowi uwagę na te zachowania oraz spora grupa osób proponowała mu pomoc w nawet pomniejszych sprawach. Teraz prosimy o to aby dokończył to co miał dokończyć - miotły nadal stoją nieruszone, a z informacji wynika że ma już odpowiednie modele. Praca ze skryptami idzie mu szybko i zwinnie - radzi sobie z daną funkcją. Często pomaga graczom na helpop w sprawie rozgrywki czy też techniki. Więcej aktywności oraz nowości potrzebujemy na serwerze Hubcik, o to gracze występują i oficjalnie proszą.  Zabierz się do roboty i zrób to raz a dobrze bez poprawek.






[Tak wiem że kolory nie są dokładne.]
Avian
Azkaban




Posty: 182
Tematy: 35
Gru 2014

#2
Pozostało mi tylko podziękować za pozytywne opinie, tak więc dziękuję wszystkim Smile
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#3
Miód wam w garnek. xDD
hubcik99
Azkaban




Posty: 59
Tematy: 7
Gru 2014
Gryffindor

#4
Mioteł nie będzie, Nygus ukradł modele.
Deleted
Mugol


 
#5
Wątek zamykam.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.