Zaakceptowane Podanie na ucznia-Czarny19- poprawa
Czarny19
Azkaban
Posty: 2
Tematy: 1
Gru 2015

#1
Imię i nazwisko: Albert Wood
Miejsce urodzenia: Anglia, Blackpool
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Albert jest bardzo odważnym chłopakiem. Potrafi wybrnąć z trudnych sytuacji. Jest pomocny po jego Ojcu. Albert jest zdeterminowany oraz śmiały co przekłada sie czasami na jego lekkomyślność ale jego odwaga z pewnością przysłania ta cechę. Ma dużo samozaparcia w sobie co owocuje tym ze nigdy sie nie poddaje. Ma straszny lek do pająków nawet tych najmniejszych. Szybko sie uczy. Jest bardzo przyjacielski ale tylko dla tych osób które na to zasługują. Albert jest bystry. Jest bezinteresowny. Jest niedowiarkiem przez co sam musi zobaczyć pewne rzeczy aby uwierzyć.
Wygląd postaci: Jest średniego wzrostu. Ma brązowe oczy oraz czarne jak smoła włosy. Albert ma lekki trądzik na twarzy oraz plecach i pieprzyk miedzy ustami a nosem. Jest szczupły. Jego twarz jest okrągła i widać mu kości policzkowe. Ma bliznę na lewym kolanie. Uszy ma odstające. Jego usta są małe , wręcz nieproporcjonalne do twarzy. Jego włosy są bardzo krótkie. Ma bardzo długie rzęsy. Ma poobgryzane paznokcie. 
Historia postaci: Rodzina Woodow od zawsze była dobrymi czarodziejami. Zawsze pomagali gdy ich bliscy byli w potrzebie. Woodowie maja bardzo bogata historie , w Blackpool od 400 lat w jednym domu cały czas zamieszkuje rodzina Woodow. Tata Alberta Pan Martin pracuje w ministerstwie magi. Mama 11 letniego chłopca Angelina zmarła zaraz po jego porodzie , powodem były komplikacje po porodowe. Ojciec zawsze starał sie jak najlepiej wychować chłopca. Albert nigdy nie sprawiał problemów tacie, wiedział ze jego tata cierpi z braku mamy. Chłopczyk w bardzo w czesnym wielu nauczył sie chodzić i mowić co wprawiało w zdumienie Pana Martina oraz jego sąsiadów. Jako malutkie dziecko przypadkowo dotknął kolanem żelazka od tego momentu pozostała mu na nim blizna. W wieku 5 lat Albert poznał dwa lata starsza od siebie dziewczynkę Lise z która bardzo sie zaprzyjaźnił , los tak chciał ze akurat mama dziewczynki bardzo dobrze znała sie z jego tata. Pan Wood często prosił mamę Lisy aby przypilnowała Alberta ponieważ sam był zapracowany. Czasami zabierał Alberta do pracy ale nie zawsze była taka możliwość. Albert od małego wykazywał swoją ciekawskosc co dowodzi fakt jak mama Lisy przyłapała go na grzebaniu w jej dokumentach. W wieku 7 lat Albertowi ujawniła sie moc w postaci rozniecania ognia wzrokiem. Jego Ojciec wiedział co sie dzieje ponieważ sam to przechodził dlatego uczył syna kontrolować swoją moc. 4 lata pózniej do domu Woodów wleciała sowa przez okno i zostawiła list z zaproszeniem Alberta do szkoły magii w Hogwarcie. W dniu wyjazdu do szkoły tata zabrał Alberta na ulice pokątną po wszystkie niezbędne rzeczy do szkoły a następnie Albert udał sie na peron 9 i 3/4 z którego pojechał do Hogwartu.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Na pewnej stronie internetowej.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  Tak przeczytałem.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Nightmare
Ananas IV z rodu Katinas.
Posty: 410
Tematy: 18
Gru 2014
184
Slytherin
#2
Wstrzymane.

W jakim miasteczku w Anglii się urodził?

Cechy - rozpisz.

Wygląd - rozpisz.

Historia - rozpisz. Opisz bardziej co się działo przez 11 lat jego życia.

2 dni
na poprawę.
"Zawsze noś swoją niewidzialną koronę, ponieważ gdy ona upadnie, zatoczysz się i Ty."
Nightmare
Ananas IV z rodu Katinas.
Posty: 410
Tematy: 18
Gru 2014
184
Slytherin
#3
Zaakceptowane.

[Obrazek: %3E]
"Zawsze noś swoją niewidzialną koronę, ponieważ gdy ona upadnie, zatoczysz się i Ty."Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.