Zaakceptowane podaine na ucznia
rudakoza
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Gru 2015
0
#1
Wygląd postaci:Imię i nazwisko:  Simon Demnos

Miejsce urodzenia: Yoorksheer
Status krwii: 100%
Wygląd postaci:  Simon jest wysokim chłopcem o brązowo jasnych często rozczochranych włosach.  Zawsze jest rozczochrany, nigdy ich nie czesze. Ma niebieskie duże oczy, oraz mały nos.  Jest chudy i lekko wysportowany. Ma nie wielką bliznę na policzku w kształcie gwiazdy. Na co dzień ubiera się w luźne bluzy, ciasne jeansy i trampki. Zaś na noc czarne piżamy.

Cechy Charakteru :  Simon jest przyjacielskim oraz pomocnym chłopcem.  Jest odważny i kocha ryzyko.  Jest miły dla innych, lecz zdarza mu się być chamskim. Jest trochę szalony oraz ma duże poczucie humoru, śmieje się, oraz zawsze się uśmiecha.  Ma szacunek do starszych, jak i rówieśników. Często jest gderliwy i uparty, zawsze stawia na swoim.  Simon też jest wrażliwy, choć stara się tego nie okazywać.  Jest bardzo wybuchowy.

Historia postaci:  Simon urodził się małym miasteczku w Anglii w Yoorksheer. Rodzice nie ukrywali przed nim że są czarodziejami, często widział jak mama posługuję się magią.  Uwielbiał swoją rodzinę, oraz życie. Było mu po prostu dobrze.  Chodził do przedszkola, a potem do szkoły. Jak normalne dziecko obchodził mugolskie święta, czy grał na konsolach do gier.  Często po szkole spotykał się z przyjaciółmi, razem z nimi grał na konsoli, lub grał w piłkę nożną. Jego moc ujawniła się gdy miał 8 lat. Kiedy grał na komputerze to nagle rzeczy dookoła niego zaczęły lewitować. Chłopiec pobiegł do rodziców, którzy się bardzo ucieszyli z tego powodu i kupili mu nową grę. W wieku 11 lat, gdy obchodził swoje urodziny, przed pójściem spać przyleciała do niego sowa z nie wielkim, brązowym listem w dziobie.  Nazajutrz powiedział o tym rodzicom i od razu pojechali do Londynu, gdzie na Pokątnej kupili mu różdżkę, szatę, oraz sowę którą nazwał „David”. Pierwszego września udał się naa dworzec King`s Cross, na peron numer 9 i ¾ i pojechał do Hogwartu.


Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerzeShockd Nightmare

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Nightmare
Ananas IV z rodu Katinas.
Posty: 410
Tematy: 18
Gru 2014
184
Slytherin
#2
Zaakceptowane.

[Obrazek: 58FGqR8.png]
"Zawsze noś swoją niewidzialną koronę, ponieważ gdy ona upadnie, zatoczysz się i Ty."Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.