Witaj!

Podanie na Ucznia - kasaimosia POPRAWIONE2
kasaimosia
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sty 2015
0
#1
Imię i nazwisko postaci: Kate Diamond
Miejsce urodzenia: Glasgow, Anglia

Czystość krwi : 50%

Historia postaci: Kate urodziła się w Glasgow, poród jej mamy był bardzo ciężki, na sali porodowej była ponad 9 godzin. Lecz po długim oczekiwaniu urodziła się śliczna, mała dziewczynka. Dorastała w szczęśliwym domu, po 2 latach urodziło się jej rodzeństwo, siostra i brat. Chodziła do szkoły, była bardzo dobra uczennicą. Wiodła spokojne życie. Miała szczęśliwą rodzinę, mamę, tatę, siostrę oraz brata. Któregoś razu gdy odrabiała lekcje, przyszedł jej brat i chciał jej zabrać długopis, a ten przesunął się poza zasięg rąk braciszka, ponieważ Christopher był bardzo niski.  Była strasznie podekscytowana!  Kilka tygodni później dostała list z Hogwartu! To zupełnie odmieniło jej życie, spakowała się i czym prędzej popędziła na stację kolejową. Pojechała do Londynu, a następnie na ulicę Pokątyną aby kupić wszystkie potrzebne rzeczy: różdżkę, szaty, księgi kociołek, fiolki i teleskop. Była taka podekscytowana! Już nie mogła się doczekać gdy sprzedawca wreszcie da jej do ręki różdżkę! Następnie udała się na peron 9 i 3/4. Musiała chwilę poczekać, bo do 11 było jeszcze 5 minut. Czekała cała buzując z emocji. Nadjechał pociąg, czarno-czerwony, duży i szybki. Zatrzymał się. Kate wsiadła i nie mogła uwierzyć, że siedzi w pociągu do Hogwartu! Zapoznała się z kilkoma innymi dziewczynkami, jechały dość długo, więc poszły do czarownicy kupić słodycze. Potem Kate poszła spać, obudziło ją dopiero skrzypienie, którego przyczyną było, że pociąg hamuje. Wzięła bagaże i wysiadła, a jej oczom ukazał się wielki gmach Hogwartu...

Wygląd postaci: Kate jest wysoką, szczupłą, brunetką, lecz cały czas ma trochę dziecinną posturę. Ma około 154cm i włosy do ramion. Ma smukłą, ładną twarz i duże błękitne oczy. Lubi chodzić w różowych, szarych lub fioletowych bluzkach, a na nogach zawsze ma jeansy, jej ulubione buty to różowe baletki. Lubi nosić krótkie, kolorowe kolczyki. Ma małe znamie nad lewą brwią, ponieważ gdy była mała dostała śnieżką w której była grudka lodu.

Cechy charakteru: Moja postać będzie przyjacielska i pomocna. Chętnie będę pomagać innym uczniom. Kate jest tez bardzo ambitna, chętnie się uczy i będzie zawsze uczęszczać na zajęcia. Jest bardzo stanowcza w swoich postanowieniach, więc gdy wyznaczy sobie jakiś cel to na pewno go zrealizuje! Lecz niestety jest też uparta, choć ma to swoje dobre strony, potrafi postawić na swoim, lecz umie przyznawać się do błędów. Ma poczucie humoru i bardzo lubi się śmiać. Niestety jest również trochę pyskata, lubi się odgryźć. Nie ma nic do Mugoli, nawet ich lubi ma przyjaciela Mugola - Rick'a.

Zainteresowania: Kate bardzo interesuje się sportem lecz uwielbia też magię. Chętnie będzie chodzić na zajęcia z magii. Najchętniej będzie uczęszczać na Zaklęcia, Eliksiry, Opiekę nad Magicznymi Stworzeniami oraz na Naukę Latania. Nie będzie raczej przepadać za Historią Magii, ale myślę, że może się do tego przedmiotu przekona. Oprócz tego uwielbia poznawać nowe możliwości swojej różdżki. Za to bardzo nie lubi języków, nie lubi pisać rozprawek, wypracowań.. Lecz kocha czytać książki. Uwielbia zanurzyć się w lekturze i do reszty pochłania ją książkowy świat.

Rodzina postaci:
Mama - Sarah Diamond - czarodziejka
Ojciec - Jamie Diamond - mugol
Brat - Christopher
Siostra - Caroline




[OOC]
Nick w grze: kasaimosia


Jak zamierzasz odgrywać swoją postać? Będzie ona ambitna, będzie chodzić na wszystkie zajęcia i chętnie będzie doskonalić swoje umiejętności. Poza tym będzie chętnie pomagać innym graczom, myśli, że gdy gracze będą sobie pomagać będzie łatwiej i stworzymą miłą atmosferę. A przed wszystkim chcę cieszyć się grą i dobrze się bawić.

Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie: IC - twoja postać. Świate, który tworzymy poprzez granie. Zapisujemy go po prostu, bez dodatkowych znaków, zachowujemy przy tym zasady ortografii i interpunkcji np.: Hej! Jak było na lekcji? Jeśli zaś chcemy napisać co zrobiła postać to piszemy tak: *uśmiechnęła się*

Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie: To świat realny. Rozmawiamy z graczami, którzy siedzą przy drugim komputerze. Jest on przeciwieństwem IC. Tutaj piszemy w nawiasach np.: (Jest admin na serwerze?).

Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP? Nie bardzo, lecz mam znajomych na Waszym serwerze, którzy mogą mi pomóc.

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Od kolegi, który tam gra - Pixelwariorr

Odegraj rozbudowaną akcję IC w której twoja postać upora się ze sprawą.

Jak na zdjęciu widzisz 3 uczniów, Gryffon nazywa się Alex i jest z 7 klasy. W miarę miły z niego gość, ale ciężko u niego z tolerancją dla młodszych. Chętnie ci pomoże jeżeli podejdziesz do niego na luzie. Ślizgon ze zdjęcia chodzi do 5 klasy i nazywa się Olivier będzie oschły dla ciebie ale jeżeli dobrze zagadasz pomoże ci. Zaś krukonka to Bella z 3 klasy jest wiecznie zamyślona i jakby nieobecna jeśli zwrócisz na siebie jej uwagę pomoże ci. Twoim zadaniem jest nakłonić jedną osobę z tej trójki do wskazania ci drogi prowadzącej do sali transmutacji. 



Kate: *idzie korytarzem, gdy nagle rozlega się dzwonek na lekcję, patrzy na plan* Matko! Teraz mam zajęcia z Transmutacji! Gdzie jest ta sala?! *podbiega do Alexa* Hej, pokażesz mi salę od transmutacji?
Alex: Dziecko trzeba się było wcześniej orientować, nie mam czasu.. *odwraca się*
Kate: Koleś plis to pierwsze zajęcia ty też tu byłeś kiedyś nowy.. *błaga nowego znajomego*
Alex *westchnął* Dobra, ale czy takie małe dziecko na pewno nadaje się do tej szkoły? *uśmiecha się kpiąco*
Kate: Spadaj! *powiedziała gniewnie* Pokażesz mi czy nie? Bo mam wrażenie, że ty nie wiesz gdzie to jest! *udaje, że chce odejść*
Alex: Ej, mała uważaj sobie! *spojrzał na nią gniewnie* Dobra zaprowadzę Cię, a właściwie to wydajesz się spoko jak na małolatę *uśmiecha się* potrafisz postawić na swoim*
Kate: Potrafię! *odwzajemnia uśmiech*
Alex: *idzie korytarzem w kierunku sali od transmutacji, ciągnąc za sobą Kate* To tutaj! *wskazał drzwi*
Kate: Dzięki! *uśmiecha się*
Alex: Nie ma sprawy. Mam nadzieję, że się nie długo zobaczymy! A jakbyś miała problem ze znalezieniem jakiejś sali to jestem do dyspozycji *uśmiecha się zadziornie*
Kate: Spoko, wiem do kogo się zgłosić *śmieje się i wchodzi do sali*

Czy przeczytałeś regulamin? : TAK! Akceptuję!!!


Składając podanie akceptuje regulaminy obowiązujące na serwerze Hapel i konsekwencje wynikające z ich nieprzestrzegania!!!
 
Selvyn
The Dark Lord




Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#2
Wstrzymane, 3 dni na poprawę i 3 szanse.

Nazwisko Evans jest nazwiskiem kanonicznym, zmień na inne.
Podstawowa zasada magii w świecie HP - nie można ożywić umarłego, tym bardziej w pierwszym ujawnieniu się magii, zmień to na mniej ostry incydent. Nie napisałaś też nic o samych narodzinach, zbyt szybkie przejście do dziecinstwa, napomknij 1-2 zdania na początku historii postaci.
Tak samo nierealny jest incydent ze staruszkiem, czarodzieje w tym uniwersum nie posiadają tego rodzaju mocy, a przynajmniej nie dzieci. Wink Przed wyjazdem na peron opisz zakupy na Pokątnej.

Biżuteria i takie sukienki u 11-latki? Stanowczo przesadzasz, dopasuj opis wyglądu do wieku postaci. Wink No i jest zbyt wysoka. W charakterze dodaj jeszcze jedno zdanie opisujące jakąś inną negatywną cechę postaci. Uśliślij też np. stosunek do mugoli, bo waham się przy takim charakterze między dwoma domami w Hogwarcie.
W opisie zainteresowań rozdrobnij samą magię na to, co sądzi o konkretnych przedmiotach w Hogwarcie, jakich będzie się uczyć. 

Dodaj, jak zapisujemy czynności w IC. 
kasaimosia
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sty 2015
0
#3
Poprawione! Smile
Selvyn
The Dark Lord




Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#4
Wstrzymane, 3 dni na poprawę i 2 szanse.
Rozwiń historię i opisz zakupy na Pokątnej i emocje związane z wyjazdem Hogwart Express do szkoły.
Nie musi być aż tak niska, bo teraz wręcz za mało. Optymalny wzrost to około 1,5m. Wink

Nazwisko Moon niestety jest też zajęte.
kasaimosia
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sty 2015
0
#5
Poprawione! Wink
Selvyn
The Dark Lord




Posty: 368
Tematy: 29
Gru 2014

#6
Małe sprostowanie, Hogwart Express dojeżdża do stacji w Hogsmeade, a nie bezpośrednio do Hogwartu. Ale poza tym wszystko okej. Ciężko było zadecydować o domie w Hogwarcie, bo sporo różnych cech. Wink
Zaakceptowane!





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.