Witaj!

Podanie na ucznia
MateVu
Atencjusz




Posty: 352
Tematy: 25
Sty 2015
239
Slytherin
#1
[IC]

Imię i nazwisko postaci: James Jack
Miejsce urodzenia: Abingdon,Anglia
Czystość krwi [50 %]

Historia postaci :James Urodził się w Abingdon.Jego moc ujawniła się gdy miał 7,5 lat,podczas pobytu w odwiedzinach u jego cioci (mugolki).Ciocia mieszkała na wsi.James grał w piłkę ze swoim młodszym kuzynem,gdy nagle piłka wpadła na dach szopy,James nie wiedząc jak zdjąć piłkę z szopy,jakimś sposobem piłka znalazła się w jego ręce. Kilka lat później (w dniu 11 urodzin) dostał list z Hogwartu,z wiadomością,że został przyjęty do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie.Następnego dnia po otrzymaniu listu udał się na ulicę Pokątną i zakupił wszystkie potrzebne rzeczy,zawitał również do pana Olivandera i wybrał sobie różdżkę,różdżka okazała się dość giętka. Razem z rodzicami kupili książki oraz James pooglądał sobie miotły. Spodobała mu się miotła Nimbus 2015 lecz nie mógł jej posiadać. Po zakupach wybrał się na peron 9 i 3/4,czuł się niepewnie wśród innych młodych czarodziejów.
Lecz wsiadł do pociągu i pojechał do Hogwartu.

Wygląd postaci: [James jest szczupłym chłopcem o niskiej posturze.Ma zielone oczy. Jego włosy są koloru jasnego.Lubi ubierać się w czerwone barwne stroje. Usta ma małe i czerwone. Nosek również jest nie za wielki i kształtny. Nie widać w jego twarzy nic specjalnego. Nie lubi obcisłych ubrań. Do 10 urodzin nosił czapeczkę z daszkiem (niebieską). Uwielbia nosić trampki. Nienawidzi szkolnych szat oraz eleganckich ubrań. Wyróżniał się naprawdę dużą siłą jak na osobę tego wieku. ]

Cechy charakteru [James jest śmiałym chłopcem,lubiącym towarzystwo.Jest miły i pomocny.Nauczyciele twierdzą,że jest bardzo skromnym i wrażliwym chłopcem.James nie lubi osób znęcających się nad mniejszymi.Jest wierny swoim przyjaciołom i nigdy nie zdradza ich tajemnic. Zawsze robi wszystko aby w szkole panowała zgoda. Uwielbia ciszę.Jest sprytny i przebiegły, potrafi wyjść z prawie każdej sytuacji bez jakichkolwiek problemów. Często przebywa sam, ale potrafi być bardzo otwarty i koleżeński, trzeba mu tylko trochę w tym pomóc. Jest zgrabny, zwinny. Ma dużo energii lubi wyczerpywać ją na grze. Uwielbia grać na instrumentach]


Zainteresowania [Lubi grać w mugolską piłkę nożną.Uwielbia książki przygodowe.Jego ulubionym przedmiotem w Hogwarcie jest OPCM oraz eliksiry.]

Rodzina postaci [Mark Jack(ojciec).Ma brązowe włosy i niebieskie oczy.Bardzo miły.(czarodziej)
-Lily Jack(matka).Ma długie blond włosy.Ma dużo zainteresowań.Jest bardzo nadopiekuńczą matką.(mugolka)]




[OOC]
Nick w grze: MateVu


Jak zamierzasz odgrywać swoją postać? [Normalny uczeń.Bardzo pomocny i uprzejmy w stosunku dla uczniów.]

Co to jest IC i jak zapisujemy to na czacie: [In Character. Piszemy na czacie w imieniu swojej postaci.
Zapraszam Pana! *spoglądając na Deava*]

Co to jest OOC i jak zapisujemy to na czacie: [Out Of Character. Piszemy na czacie do innych graczy (Witajcie! Jestem nowy na serwerze)]

Czy posiadasz doświadczenie w rozgrywce RP? [Tak,na serwerach GTA SA RP i na serwerach Minecraft]
Vb
Skąd dowiedziałeś się o serwerze? [Przypadkowo wpisałem w google "Harry Potter - Minecraft Server" ]

Odegraj rozbudowaną akcję IC w której twoja postać upora się ze sprawą. [Pamiętaj że powyżej opisałeś dokładnie swoją postać, więc odgrywaj nią akcje zgodnie z jej cechami. Nie zapomnij także o dodaniu sporej ilości czynności oraz mimiki twarzy. Minimum 7 akcji na osobę](Do Ślizgona)

O=Olivier
JJ=James Jack
JJ: Cześć! *niepewnie zwraca się do Ślizgona*
O: Spadaj,mały! *odpowiada oschłym głosem*
JJ: Mógłbyś ZAPROWADZIĆ mnie do sali od Transmutacji? *szybko pyta się Ślizgona*
O: Nie ma nic ZA DARMO! *odpowiada z chytrym uśmiechem*
JJ: Więc,co chcesz?*pyta się znudzonym głosem*
O: No cóż,daj 15 czekoladowych żab*mówi z podłym uśmiechem Ślizgon*
JJ: Czekaj,sprawdzę *to mówiąc zagląda do torby*
O: Szybciej,nie mam czasu! *Przyśpiesza go ślizgon*
JJ: Nie mam czekoladowych żab,ale mogę zaoferować Ci 5 galeonów,*proponuje James
O: Galeony?Hm.Dobra*odpowiada nudny głosem*
JJ: Proszę,*to mówiąc daje ślizgonowi galeona
O: Okej,chodź za mną*prowadzi Jamesa po salę transmutacji*
JJ: Dzięki za pomoc*zagaduje James*
O: Gdyby nie te twoje galeony,nigdy bym Ci nie pomógł*mówi z chytrym uśmiechem ślizgon*
JJ: Tak czy inaczej dzięki.*wchodzi do sali*



Czy przeczytałeś regulamin? Tak, zapoznałam się z jego treścią.

Składając PODANIE akceptuje regulaminy obowiązujące na serwerze Hapel i konsekwencje wynikające z ich nieprzestrzegania.(!!!)
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#2
Zmień miejsce urodzenia postaci, obecnie na serwerze jest za dużo osób z Londynu. W Historii nic nie brakuje, jednak było by dobrze gdybyś bardziej rozpisał zakupu na Ulicy Pokątnej. Wygląd i charakter postaci jest stanowczo za krótki, rozwiń go jak najbardziej.

Podanie zostaje Wstrzymane! - 3 dni i 3 szanse na poprawę.
Jak już poprawisz, poinformuj mnie o tym tutaj.
MateVu
Atencjusz




Posty: 352
Tematy: 25
Sty 2015
239
Slytherin
#3
Poprawione. Niestety nie potrafię już bardziej tego rozwinąć, rozwinąłem na tyle ile potrafię. Zmienione miasto oraz dodałem małe szczegóły zakupu.
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#4
Eh, wygląd i charakter nadal jest słabo rozpisany, postaraj się rozwinąć go jeszcze trochę. W wyglądzie nie podoba mi się jeszcze "Na lewym ramieniu ma znamię w kształcie przypominającym lwa" Widziałeś kiedyś taką bliznę ? Zmień to.

Podanie zostaje Wstrzymane! - 3 dni i 2 szanse na poprawę.
Jak już poprawisz, poinformuj mnie o tym tutaj.
MateVu
Atencjusz




Posty: 352
Tematy: 25
Sty 2015
239
Slytherin
#5
Główkowałem i główkowałem aż wyszło coś takiego rozwinąłem na tyle ile potrafię usunąłem tą bliznę. Mam nadzieję, że może być.
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#6
Mimo, że jest parę małych błędów. Zaakceptowane!




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.