Zaakceptowane Podanie na ucznia
Kuba15
Czarodziej
Posty: 3
Tematy: 2
Sie 2015
0
#1
Imie i nazwisko postaci:
Artur Henderson
Miejsce i data urodzenia:
Artur urodził sie 8 września 2033 roku w Londynie; w Szpitalu Świętego Munga.
Status krwi:
50%
Historia postaci:
 Artur Henderson urodził sie 8.09.2033 r. w Szpitalu Świętego Munga.Jego rodzice nazywali sie Tomas i Agata.Ojciec chłopaka był Anglikiem ,natomiast jego matka była Polką.Poznali się na studiach w Oxfordzie;i po ukończeniu studiów postanowili założyc rodzine.Artur i jego rodzina nie była zamożna,dlatego chłopiec był skromny.Ujawienie u chłopca mocy wydarzyło sie gdy Artur miał 6 lat.Gdy nastał moment jedenastych urodzin ,właśnie wtedy chłopiec dostał list od Hogwartu.Stało sie to mniej wiecej tak;gdy koledzy schodzili sie na urodziny jeden z nich zauważył sowe.Artur nie wiedział skąd na osiedlu znalazła sie sowaTonguetak usiadł przed drzwiami dopuki nie potrzedł do niej Artur i nie wziął listu.Gdy rodzice razem z  chłopakiem przeczytali list nie mogli uwieżyć so się stało.
Wygląd postaci:
Artur miał zielone oczy i krotkie czarne włosy;był wysoki na metr sześćdziesiąt i ważył 36kg.Miał gładką cere,jego twarz była chuda i miał na niej 5 piegów.Chłopak lubiał bardzo chodzić w jeansach i koszulach;czesto ubierał sportowe buty.Nie był gruby i miał zgrabną sylwetke.
Charakter postaci:
Jak wspomniałem wczesniej chłopiec był skromny i cieszył sie z każdego prezentu nawet ze skarpetek.Był bardzo koleżeński i pomagał w każdej potrzebie.Lubiał sie spotykać , ze znajomymi,był bardzo inteligentny i odważny,był dobrym chłopcem.Co prawda był odważny ale zarazem ostrożny i rozważny.Artur był życzliwy i szcześliwy,oraz cierpliwy w każdej sytuacji.Nigdy nie wystepowała u niego agresja,kłamstwo,bezczelność jednak czesto ukazywała sie lojalność,patrijotyzm i punktualność.
O serwerze dowiedziałem sie od Drollercaster i przeczytałem regulamin.

!!Uwaga podanie pisałem wegług tego schematuhttp://hapel.pl/forum/showthread.php?tid=6198   !!Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Imię i nazwisko: (Tutaj należy wpisać angielskie imię i nazwisko Twojej postaci)
Miejsce urodzenia:
Status krwi: (Czyli w ilu % jesteś czarodziejem)
Cechy charakteru: (UWAGA!] To najważniejszy podpunkt w całym Twoim podaniu, to właśnie tutaj zadecydujesz jaką postacią będziesz grał. Chciałbyś być jak Draco Malfoy i trafić do Slytherinu? A może udasz się w ślady dzielnych Gryfonów czy inteligentnych Krukonów? Jeżeli nie pasują Ci powyższe domy, to serdecznie zapraszamy do Hufflepuffu, gdzie z pewnością poznasz najwięcej przyjaciół.)
Wygląd postaci:
Historia postaci: (Czyli, napisz nam krótko, jak wyglądało życie Twojej postaci przed pójściem do Hogwartu.)

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/
Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#2
W sumie to mógłbym się czepiac ale się postarałeś w miarę akceptuje.

HufflepuffSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.