Witaj!

Propozycja od Ellefsona
Jason
Toksyczny mąż Tassumi




Posty: 464
Tematy: 19
Sie 2015
Slytherin

#1
Propozycja może wydawać się banalna, ale może okazać się przydatna. Chodzi o to by, któryś z administratorów RP (ranga świadczy raczej o tym, że znają się na tym najlepiej) stworzył odrębny, dobrze widoczny wątek z listą różnych względnych rzeczy, które można napotkać podczas rozgrywki na terenie Hogwartu.
Mam na myśli to, że wiele osób łamie zasady RP odgrywając swoje akcje, wyłącznie dlatego, że jest niedoinformowana. Mam na mysli chociaż by istnienie bariery otaczającej tereny Hogwartu przez, którą nie powinna przedostać się żadna osoba; czy chociaż by fakt, że nie mają szans przedostania się przez bramy Hogwartu na własną rękę.
Mnie osobiście interesują jednak takie sprawy jak to, czy konkretne przejścia do dormitoriów są w rzeczywistości skłonne wypuszczać uczniów po ciszy nocnej; lub to czy gracze nie powinni odgrywać akcji, podczas których portrety, czy duchy są w stanie donieść o łamanym regulaminie prefektowi, czy nauczycielowi.
Proponował bym również wymienić przeróżne możliwości wobec, których uczeń, który wchodzi do zakazanego lasu może z niego nie wyjść żywy; albo spotkaniem z jakimi niebezpiecznymi stworzeniami, może być gwarantowane zanurzenie się w odmętach jeziora. Takich rzeczy może znaleźć się cała masa.
Taka lista była by pomocna w momencie gdy na serwerze nie ma nikogo z ekipy, kto mógł by potwierdzić nasze zarzuty wobec osoby uprawiającej non rp. Podsyłamy po prostu link do wątku i po kłopocie. 
Dobrze by również było, gdyby wątek nie był zamknięty i gracze mogli by pod nim wymieniać inne tego typu rzeczy, które mogły by znaleźć się na liście.
KrzychuV
Azkaban




Posty: 204
Tematy: 51
Sty 2015
Ravenclaw

#2
Bardzo mi się podoba twój pomysł, jestem jak najbardziej ZA
Nex55
Czarodziej




Posty: 72
Tematy: 8
Gru 2014
60
#3
Za
TurnDownForWhat
Czarodziej




Posty: 107
Tematy: 24
Gru 2014
111
#4
Za
Metrix
Azkaban




Posty: 72
Tematy: 6
Paż 2015
Gryffindor

#5
Dobry pomysł jestem Za
Ulrich08
Azkaban




Posty: 66
Tematy: 9
Cze 2015
Slytherin

#6
Także jestem ZA.
Majeczka
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Wrz 2015
1
Hufflepuff
#7
Jestem ZA
Fixii
Czarodziej




Posty: 39
Tematy: 10
Sie 2015
20
Slytherin
#8
ZA
Jak ja okazuje tobie miłość:
                                                                                                                          [Obrazek: http://i.pinger.pl/pgr284/5f01a870000754c75087f91a]

Remy
Azkaban




Posty: 116
Tematy: 1
Sie 2015
Ravenclaw

#9
@Proszę dalej nie produkować spamu "za", jeśli swoimi wypowiedziami nie wnosicie nic nowego do tematu. Podanie punktu reputacji autorowi propozycji w takiej sytuacji wydaje się być lepszym rozwiązaniem. Dziękuję.
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#10
Za Wink



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.