Zaakceptowane Rubeus Black Podanko.
TurnDownForWhat
Czarodziej
Posty: 107
Tematy: 24
Gru 2014
111
#1
Otrzymałem zgodę na nazwisko oraz nową postać od Eyrka.
[b]http://www.mpcforum.pl/uploads/images/6135014527121621470670.png

Imię i Nazwisko
[/b]
Rubeus Black


Miejsce Urodzenia

Szpital Świętego Munga


Status krwi

: 100%


Cechy charakteru:


Rubeus Black... po mimo sporej wiedzy,z pewnością nie można powiedzieć o nim,że jest kujonem, ten chłopak po prostu ma talent, jest wzrokowcem, nie musi wkuwać godzinami,żeby zapamiętywać informacje z podręcznika, przychodzi mu to naturalnie z łatwością.Mimo tego,że ma fory w nauce, nie jest leniem, to klasyczny przypadek ambicji "Niby już coś wiem, ale to wciąż za mało". Nie należy do cierpliwych osób, czekanie na cokolwiek wywołuje u niego napady wredoty, chociaż na ogół to naprawdę miły gość. Hasłem które często powtarza jest "Żyj tak, żeby inni też mogli żyć". Co to oznacza? Chyba tylko tyle,że jest całkowicie kompromisowy, nie próbuje się wywyższać, nie jest egoistą.Często może się wydawać,że jest wścibski, na przykład kiedy ktoś ma jakiś problem, ale to wcale nie tak, chodzi o to,że jest przyjaźnie nastawiony do wszystkich, z automatu lubi każdego. Pomimo takiej otwartości nie do końca łatwo się z nim zaprzyjaźnić. Rubeus nie jest typem człowieka który liczy na łut szczęścia, wie, że tylko ciężką pracą i samozaparciem zdoła osiągnąć dowolny cel jaki przed sobą postawi. Czasem bywa uparty, ale to działa tylko na jego korzyść, pomaga mu to nie poddawać się w najtrudniejszych nawet sytuacjach. Kieruje się w życiu zdrowym rozsądkiem, co jednak nie sprawia, że nie marzy. O tak, ma marzenia, czasem nawet zdarza mu się ułożyć na trawie i bujać w obłokach.

Wygląd postaci:Rubeus jest wysokim chłopakiem o gęstych kruczoczarnych włosach zaczesanych do przodu, grzywkę niemal zawsze stawia na żelu.Głębokie jasnoniebieskie oczy mają w sobie jakiś błysk, przyciągają uwagę każdego rozmówcy, podkreślają je również dosyć gęste jak na chłopaka rzęsy. Wyprofilowane brwi sprawiają wrażenie,że Rubeus często jest zamyślony. Niewielki, kształtny nos razem z lekko rumianymi policzkami pokryty jest widocznymi tylko z bliska,niewielkimi piegami. Rubeus ma wydatne, mocno czerwone usta.Kształt jego głowy można zaliczyć do prostokątnej. Lekko podłużna, uroku dodają mu mocno odstające kąty żuchwowe (to są te kości na końcu szczęki).Historia postaci:

Rodzina Blacków od zawsze żyła w dolinie Godryka Gryffindora, Nie należą do niewyobrażalnie bogatych, ani do przesadnie biednych, wiodą proste szczęśliwe życie. Dokładnie jedenaście lat temu na świat przyszedł Rubeus. Pocieszne dzieciątko, synuś mamusi, jej oczko w głowie. Przez sąsiadów zawsze byli postrzegani jako perfekcyjna rodzinka, cóż, nikt nie jest perfekcyjny, ale faktycznie, w domu Blacków, nigdy nie było głośnych awantur, patologicznych zachowań czy interwencji organów z zewnątrz. Lata mijały spokojnie, Rubeus od najmłodszych lat wykazywał zdolności magiczne,często zdarzało mu się lądować na dachu,puchnąć czy sprawiać,że przedmioty znikały. W dzień 11 urodzin otrzymał list z Hogwartu, co nie było zbytnim zdziwieniem, bo rodzice od zawsze wiedzieli,że właśnie tam chcą posłać Rubeusa. On sam także uważał,że ta szkoła będzie naprawdę fajna. Jakiś czas później wybrali się do Londynu a konkretniej na pokątną, gdzie Rubeus kupił różdżkę, szaty, kociołki, książki i wszystko wszystko inne. Rubeus nie mógł się odczekać dnia w którym wyruszy pociągiem do szkoły. Czekał na to z utęsknieniem.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:Gram tu już chyba od 2 lat. Nie pamiętam.Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Oczywiście,że tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Nightmare
Ananas IV z rodu Katinas.
Posty: 410
Tematy: 18
Gru 2014
184
Slytherin
#2
Zaakceptowane.
[Obrazek: 3dqndfR.png]
"Zawsze noś swoją niewidzialną koronę, ponieważ gdy ona upadnie, zatoczysz się i Ty."Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.