Zaakceptowane Podanie na uczennice.
michcik031
Azkaban
Posty: 1
Tematy: 1
Sty 2016

#1
Imię i nazwisko: Jessica Stanley

Miejsce urodzenia: Belfast, Royal Victoria Hospital

Status krwi: 100%

Cechy charakteru: Jessica była cichą, spokojną i lojalną wobec przyjaciół dziewczynką. Była pomocna i miła, ale często sprawiała wrażenie podłej, wrednej, próżnej i egoistycznej dziewczyny. Była odważna, ale zawsze rozsądna i odpowiedzialna. Była raczej optymistką, kochała swój kraj i chętnie uczyła się jego historii. Była sprytna i skromna, raczej nie lubiła się przechwalać ani wywyższać nad innymi. Była uczciwa i uprzejma, rzadko kiedy obrażała innych, obgadywała za plecami czy wyzywała. Była małomówną, łatwowierną i naiwną dziewczynką.

Wygląd postaci: Jessica była niską dziewczynką, mierzyła jedynie 130 centymetrów. Była szczupłą blondynką o czarnych oczach. Jej twarz była gładka i delikatna jak łza, a karnacja jasna jak światło. Miała mały nos, bardzo zaczerwienione usta i długie rzęsy. Brwi były wąskie i podłużne. Jej uśmiech był promieniujący, a zęby połyskiwały w świetle słońca. Miała chude nogi, które podobały się chłopakom, i często malowała paznokcie.

Historia postaci: Dziewczynka ta miała dwóch przyjaciół, Lee i Kenny'ego, wobec nich była lojalna i często zadawała się tylko z nimi. Oni także pochodzili z czarodziejskiej rodziny. Nie byli aroganccy ani agresywni wobec nikogo, wręcz przeciwnie, lubili pomagać, tak jak Jessica. Rodzina dziewczynki była lubiana i szanowana przez innych dorosłych, ponieważ zawsze była gotowa do poparcia i ratunku swoich znajomych. Jessica lubiła się uczyć, szczególnie historii, ponieważ była wielkim patriotą. Jej autorytetem zawsze był Martin Luther, który wygłosił wymowę na temat równości czarnych ludzi, czym bardzo zaimponował dziewczynie, mimo, że była bardzo młoda. Dziewczynka pierwszy raz zauważyła w sobie coś wyjątkowego, gdy Lee drażnił się z nią i zabierał jej piórnik, a nagle tornister chłopaka otworzył się i wypadły z niego wszystkie książki.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Kiedyś tutaj grałem, dowiedziałem się o serwerze z reklamy na MPCForum.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak.


Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Imię i nazwisko: (Tutaj należy wpisać angielskie imię i nazwisko Twojej postaci)
Miejsce urodzenia:
Status krwi: (Czyli w ilu % jesteś czarodziejem)
Cechy charakteru: (UWAGA!] To najważniejszy podpunkt w całym Twoim podaniu, to właśnie tutaj zadecydujesz jaką postacią będziesz grał. Chciałbyś być jak Draco Malfoy i trafić do Slytherinu? A może udasz się w ślady dzielnych Gryfonów czy inteligentnych Krukonów? Jeżeli nie pasują Ci powyższe domy, to serdecznie zapraszamy do Hufflepuffu, gdzie z pewnością poznasz najwięcej przyjaciół.)
Wygląd postaci:
Historia postaci: (Czyli, napisz nam krótko, jak wyglądało życie Twojej postaci przed pójściem do Hogwartu.)

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Stella
Dyrektorka HogwartuPracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
831
Ravenclaw
#2
Podanie zaakceptowane, wędrujesz do Ravenclaw!

Zgłoś się po range na /helpop pisząc tam "Moje podanie zostało zaakceptowane [link do podania]"Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.