[TurnDownForWhat] Podanie na nauczyciela ONMS
TurnDownForWhat
Czarodziej
Posty: 107
Tematy: 24
Gru 2014
111
#1
[IC]

Imię i nazwisko:
Remus Black

Wiek:

 40

Miejsce urodzenia:

Szpital Świętego Munga

Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe):

 Hogwart, Uniwersytet Magizoologii w Bostonie

Posada, na którą aplikujesz:

Nauczyciel Opieki Nad Magicznymi Stworzeniami

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
 
Jestem osobą wykształconą konkretnie w kierunku Magicznych Stworzeń.Z magicznymi stworzeniami łączy mnie jednak wieloletnia pasja,już od młodości, kiedy to sam uczęszczałem do Hogwartu interesowałem się tą dziedziną nauki. Moi rodzice widzieli potencjał w tej pasji, dlatego co roku jeździłem na różne obozowiska, na których miałem styczność z różnymi stworzeniami. Lista moich styczności jest ogromna, całe moje życie skupia się wokół ONMS. Po tych wszystkich latach stwierdziłem,że moja wiedza na ten temat jest wystarczająco duża,a by zacząć się nią w jakiś sposób dzielić. Nie dawno dowiedziałem się, że Hogwart szuka nauczyciela na właśnie tą posadę, stwierdziłem,że jest to idealna okazja do przekazywania wiedzy. Co do kontaktów z młodzieżą, nie widzę w tym problemu, jestem bardzo rodzinnym mężczyzną. Sam mam trójkę dzieci oraz jestem wujkiem. Nie sądzę,żeby sprawowanie pieczy nad dziećmi i nastolatkami przerosło moją osobę. Jestem otwartą osobą i jestem pewny, że dzieci w szkole będą bardzo zadowolone z lekcji. Długo się zastanawiałem przed napisaniem
tej aplikacji, co mógłbym wnieść do Hogwartu, jako nauczyciel. Chciałbym wprowadzić żywe,ciekawe lekcje, na których uczniowie mieliby styczność nie tylko z nudną teoria ale i ciekawą praktyką, na świeżym powietrzu.Więcej szczegółów przekazałbym już osobiście w rozmowie. Na pewno też chciałbym zorganizować kółko ONMS na którym bardziej zainteresowani uczniowie mogliby jeszcze bardziej zbliżyć się do tajników Opieki nad magicznymi stworzeniami.  

Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
Sumy - PO
OWUTEMy - W

[OOC]
Nick w grze:
 TurnDownForWhat

Czy masz jeszcze inne konta?:

Tak, obecnie mam jeszcze konto ucznia, aczkolwiek nie wpłynie to zbytnio na moją pracę jako nauczyciela.

Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
 Jeśli chodzi o sam poziom RP to gram na tym serwerze już 2 lata. Natomiast jeśli chodzi o nauczanie, to nie.

Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*

Dlaczego ja? Cóż, spędziłem na tym serwerze już dość dużą liczbę godzin, wiem jak wyglądają lekcje. Przeczytałem już 4 części Harrego Pottera więc znam już całkiem nieźle uniwersum tego chłopaka, co znacznie zmniejsza ilość błędów,niedopatrzeń czy głupich sytuacji związanych z nie wiedzą. Oczywiście cały czas jestem w trakcie czytania, więc ta wiedza tylko się poszerzy. Co do poziomu RP to z całą pewnością można stwierdzić,że jest dobry. Dlaczego apeluję na tą posadę? Cóż, sam ONMS zawsze jakoś mnie do siebie ciągnął, w Hogwarcie zawsze lubiłem ten przedmiot i często rozmyślałem nad tym jak prowadziłbym lekcje, ten pomysł zawsze jakoś biegał mi po głowie, szczerze powiedziawszy, postać którą teraz mam chciałem kreować w taki sposób, żeby ona została nauczycielem ONMS, aczkolwiek stwierdziłem,że nie chcę czekać, że skoro jest teraz wolne, to nie wiadomo kiedy znowu będzie taka okazja.Napisałem już prośbę do odpowiedniego Administratora o MK, mam nadzieję,że Żmija rozpatrzy je pozytywnie, aczkolwiek ja nie widzę w sobie żadnych przeciwwskazań do tego,żeby udzielić mi pozwolenia na MK, dlatego wydaje mi się to całkiem realnym założeniem,że takowe pozwolenie dostane niebawem. Z racji tego,że rok już się kończy i będą wakacje, to termin tak nie nagli. Mam nadzieję, na pozytywne rozpatrzenie.

Nazwa Skype:
maciek-dolar-mrozik
mumia1230
DyrektorDonator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
881
#2
Zapraszam na testSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.