Zaakceptowane Podanie Na Ucznia do Slytherin
logneser
Czarodziej
Posty: 1
Tematy: 1
Sty 2016
1
#1
Imię i nazwisko: Viktor Robinson (brat przyrodni Marka Robinsona)

Miejsce urodzenia: Londyn, Wielka Brytania

Status krwi: 75%

Cechy charakteru: Viktor jest  dowcipny i ciekawski . Lubi sobie z kogoś pożartować , czasami nawet z przyrodniego brata . Nie lubi jak mu się rozkazuje , denerwuje go i straszy. Jego zalety to że jest pomocny ,  przyjacielski , odważny
udciwy , sprytny i  lubi większość ludzi. Jego wady to szybko się denerwuje ciężko znosi stres i boi się pająków
( ma arachnofobie) .Wraz z Marko lubili się uczyć  mieli podobne pasje i zainteresowania . mieszkali w osobnych rodzinach ale Marko uciekał od swoich rodziców żeby przyjść do Victora . Viktor był podobny do Marko , podobnie się ubierali też pracowali na polu ,interesowali się Magicznymi zwierzętami i razem pojechali do hogwartu.

Wygląd postaci: Viktor ma zielony kolor oczu, szpiczaste uszy i brązowe włosy . Jeżeli chodzi o wzrost był niskim chłopcem o małej nadwadze . Zawsze chodzi w szaliku nieważne czy lato czy zima i tak nosi ten szalik . Ma okulary, na lewym ramieniu ma tatuaż ze smokiem , a na twarzy ma piegi . Najczęściej nosi zieloną szatę szyte buty i czapke z daszkiem . 

Historia postaci: wszystko zaczeło się w 2005 roku w pewnym szpitalu w Londynie. Viktor miał już roczek wrócił do domu ze swoją rodziną . Żyło mu się cudownie Rodzice na wszystko mu pozwalali mieli dużo pieniędzy . Viktor miał brata Marko który był od niego młodszy o dwa lata . Kiedy ukończył 10 lat poznał swojego brata który mieszkał niedaleko niego żadko się spotykali obydwaj kiedy mieli 10 lat musieli pracować na polu . Viktorowi podobało się jego życie , nic w nim nie zmieniał . Miał pożywienie własny pokój i ciuchy . Pewnego razu gdy zbierał plony znalazł pod ziemią różdżkę . Nie chciał jej pokazać rodzicą bo pomyślał że mu zabiorą . Każdego dnia bawił się nią bo nie chciał sprzątać swojego pokoju . Pewnego dnia Marko przyszedł do Viktora z proźbą o przenocowanie go na parę dni . Viktor nie miał nic przeciwko a więc pozwolił mu zostać na parę dni . Viktor pokazał Marko swoją różdżkę którą znalazł zakopaną na polu . Marko zapytał się czy może na chwilę ją zobaczyć . Viktor dał Marko różdżkę na chwilę żeby ją zobaczył . Po chwili ją oddał . Viktor pokazał marko parę zaklęć które znał . Kiedy Marko wrócił do domu Viktor musiał już powiedzieć rodzicom o różdżce . Rodzice powiedzieli Viktorowi o tym że jego Wuj był czarodziejem i zakopał swoją różdżkę na polu . pół roku mineło normalnie . Viktor chciał się uczyć magii a więc poprosił rodziców żeby kupili książki , szaty i różdżkę . Rodzice nie byli zachwyceni tym , że ich syn chce zostać czarodziejem ale Viktor bardzo tego chciał . W końcu nie mieli wyboru ,  jeżeli on to chce to nie mogą go zatrzymać . Nadszedł 1 września . Viktor udał się do miasta na ulice King Cross , na peron 9 3/4 ujrzał tam Express Hogwart . Viktor siedział w pociągu 10 minut i nagle zauważył Marko pomachał mu , a on do niego przyszedł i z nim usiadł o godzinie 10:00 Express odjechał . Viktor wraz z Marko rozmawiali podczas podróży o Magicznych Zwierzętach . Nagle Marko zaczoł rozmawiać o pająkach a Viktor zemdlał . Marko pomyślał że poszedł spać a więc też poszedł .     

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od wolf2003 lub od wolf200312
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  tak przeczytałem 

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.Jeżeli podanie jest podobne do podania wolf2003 to proszę nie odrzucać wzorowałem się że miał kolegę który nazywał się Viktor .           Smile
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/
Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#2
GryffindorSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.