[Aurora Lavenhart][ucz]
Deborczi
Czarodziej
Posty: 16
Tematy: 4
Lis 2015
40
Gryffindor
#1
[Obrazek: 9504314564005581470670.png]
[Obrazek: 8426114540138891470670.png]
[Obrazek: 4742714540138891470670.png]
[Obrazek: 5987114540138891470670.png]
[Obrazek: 8983214540138891470670.png]

[Obrazek: 6156714540138891470670.png]

[Obrazek: 3526914564005581470670.png]
Wygląd postaci

[Obrazek: 7509114564067321470670.png]


Odkąd Aurora otworzyła oczka po raz pierwszy jej oczy stały się jej największym skarbem; wielkie, jasnoniebieskie niemal błękitne oczy, które poprzez jedno spojrzenie zmiękczą nawet zatwardziałe serca; mówią, że właśnie w nich zachowana jest jej cała magia; można powiedzieć, że przez dłuższe wpatrywanie się w jej oczy doprowadza do rozkochania się w nich. To właśnie jej oczy dodają jej niewinnego i pociesznego uroku. Każdy kto na nią spojrzy odchodzi z uśmiechem na twarzy.
Aurora ma typową nordycką urodę. Do pasa sięgają jej piękne blond włosy, które bardzo lubi czesać, pleść w warkoczyki, czy też związywać w zgrabny koczek. Skórę ma bardzo bladą, niektórzy mówią, że prawie przeźroczystą. Jest niskiego wzrostu, ma soczyste usta. Jednak ma troszkę krzywy mały nosek, na który i tak nikt nie zwraca uwagi.
[Obrazek: 3526914564005581470670.png]
Cechy charakteru

Aurora jest typem dziewczynek, które są ciągle wesołe, uśmiechnięte. Uwielbia towarzystwo innych, jest gadatliwa, dlatego bardzo nie lubi przebywać sama. Aurora jest żywiołowa, uwielbia przygody, nie potrafi usiedzieć w miejscu zbyt długo. Jest bardzo uczuciowa, dlatego często okazuje to co czuje, również gdy jest na kogoś zła, mówi mu to prosto w twarz, co nie zawsze kończy się dobrze. Ma także swoje humorki, wiedzą to jej najbliżsi. Bardzo gwałtownie się denerwuje, a gdy już do tego dojdzie lepiej do niej nie podchodzić. Interesuje się modą, często się przebiera, kocha dodatki, których bardzo często używa ubierając się. Uwielbia rysować, dlatego często to robi i nawet wychodzi jej to, jak na jej wiek. Jej minusem jest przechwalanie się i stawianie się w centrum uwagi, jednak robi to rzadko. Jest dosyć dojrzała jak na swój wiek, można powiedzieć, że aż zbyt bardzo. Do wszystkiego podchodzi z dystansem. Lubi się uczyć, dużo czasu spędza w bibliotece, na lekcje zawsze jest przygotowana oraz odrabia wszystkie zadania. Obdarza każdego wielkim zaufaniem,
jednak ciężko jej nawiązywać przyjaźnie, gdyż jest bardzo wymagająca. Na ogół jest bardzo miła, jednak, gdy ktoś jej zajdzie za skórę, staję się wredna.

[Obrazek: 3526914564005581470670.png]
Historia postaci


Narodziny
Aurora była trzecim dzieckiem Marii i Ernesta, ale za to pierwszą i jedyną córeczką, dlatego tak bardzo była wyczekiwana przez nich, oraz jej starszych braci- Crevana i Emiela. Ciąża wraz z porodem odbyły się bez większych komplikacji. Aurora urodziła się zdrową i silną dziewczynką.

0-3 lat
[Obrazek: giphy.gif]

Aurorka była rozpieszczana przez całą rodzinkę na wszystkie możliwe sposoby. Już od najmłodszych lat próbowała coś malować, rysować, w najgorszym wypadku ścianę. Na swoje pierwsze urodziny dostała
małego szczeniaka- białego labradora długowłosego, którego nazwała Anu. Aurora i Anu byli nierozłączni, a sam Anu został najlepszym przyjacielem dziewczynki.

3-6 lat
[Obrazek: giphy.gif]

Właśnie w tym wieku Aurora zaczęła gwiazdorzyć (na szczęście z czasem przeszło jej to), dziewczynka często przebierała się w swoje najlepsze sukienki, ubierała szpilki mamy i robiła show. Mając ok 4 latka, poznała wszystkie  dzieci z okolicy jednak najlepiej bawiła się z  Rosą i starszym o rok Einaremmimo tego dalej wszędzie chodziła z jej wiernym towarzyszem Anu. Jej bazgranie po kartkach zmieniło się na kolorowanie kolorowanek i rysowanie najprostszych przedmiotów.

6-9 lat
[Obrazek: giphy.gif]

Aurora od małego miała w sobie coś magicznego. Można było to zauważyć, gdy np latającymi kredkami rysowała sufit, lub gdy szczotka sama czesała jej włosy . Jako, że jest bardzo żywiołowa, jako dziecko była małą łobuziarą, jednak nikt na nią nie potrafił się zezłościć, co czasem wykorzystywała. Należała do 3-osobowej grupki, którą tworzyła wraz z jej najlepszą przyjaciółką Rosą oraz przyjacielem  Einarem. Prawie dziennie bawiła się z nimi, ich ulubioną zabawą była zabawa w 'restauracje', która była ich marzeniem. 'Oczko w głowie' rodziny, uważali ją za księżniczkę, dlatego
mając ok 6 lat była oczarowana księżniczkami i uważała się za nią. Jej umiejętności artystyczne były coraz to lepsze, dlatego zaczęła chodzić na zajęcia plastyczne, gdzie była najlepsza ze wszystkich dzieci, spodobało się jej być chwaloną, dlatego od tego czasu stara się być najlepsza we wszystkim co robi. Niestety jej piesek zniknął, dziewczynka bardzo to przeżyła, po tym zdarzeniu nieco się zmieniła.

9-11 lat
[Obrazek: 21a.gif]

Po zniknięciu Anu Aurora nieco zamknęła się na ludzi, trudniej było jej nawiązywać relacje, dlatego bawiła się już tylko z Rosą i Einarem, z którymi stworzyła swoją wymarzoną 'restaurację' w ogródku za domem. Aby było jej łatwiej zaczeła śpiewać, bo tylko wtedy nie myślała o niczym, odprężało ją to. Zaczęła chodzić na lekcje śpiewu, jednak na rzecz Hogwartu musiała zrezygnować. Z czasem zaczęła podkochiwać się w Einarze, jednak swoje uczucie zostawiła w tajemnicy i nigdy mu o tym nie powiedziała, gdyż bała się odrzucenia. Już obaj bracia byli w Hogu, dlatego coraz więcej o tym słyszała i myślała.

Hogwart
[Obrazek: giphy.gif]

Matka dziewczynki była czarownicą, a Ojciec charłakiem, także Hogwart był wyczekiwany przez dziewczynkę, jej rodziców, oraz rodzeństwo, które już tam było. Aurora była przygotowana  na wyjazd do Hogwartu, czekała tylko na list, który punktualnie w 11-ste urodziny dostała. Bez większych przeciągnięć rodzice zawieźli dziewczynkę na samolot, którym wraz z mamą poleciała do Londynu. 
Swoją przygodę ze Szkołą Magii i Czarodziejstwa rozpoczęła w Hogsmeade, gdyż przyjechała w środku wakacji. Poznała paru znajomych, bawiła się na łąkach, dużo rysowała, ale najwięcej czasu spędzała na rozmyślaniu 'Jak będzie w Hogu'. 
Nareszcie doczekała się tego upragnionego dnia- rozpoczęcia roku w Hogwarcie. Była dosyć zagubiona, bo nie potrafiła uwierzyć w to co naprawdę widzi. Co prawda wszystko było inne niż te w jej wyobraźni, jednak nie zawiodła się, a nawet pozytywnie zaskoczyła. Wszystko było dla niej takie wręcz idealne, przez większość ceremonii nie potrafiła nic z siebie wydusić, gdyż nie potrafiła się ocknąć. Gdy Tiara Przydziału wywołała jej imię i nazwisko pobladła ze stresu, jednak przezwyciężyła się i usiadła na krześle. Mając Tiarę na głowie miała tysiące myśli, próbowała wyobrazić się w każdym z domów, jednak skrycie chciała się dostać do Gryffindoru. Gdy Tiara radośnie krzyknęła 'Gryffindor!' dziewczynka aż podskoczyła z radości, w momencie zapomniała o całym stresie, który ją przytłaczał i w podskokach wróciła na swoje miejsce.
Od pierwszych dni szkoły Aurora całe dnie uczyła się, starała się z całych sił, aby mieć najlepsze oceny ze wszystkiego. Ciągle siedziała w bibliotece. Jednak mocno dobił ją fakt, że zostawiła swoich przyjaciół w Oslo, coraz częściej chodziła przybita. Mimo paru znajomych, czuła się samotna. Ale pomimo to została tą samą uśmiechniętą dziewczynką. Zaczęła trzymać ludzi na dystans. Fakt, że całe dnie spędzała w bibliotece doprowadził do tego, że Aurorę znudziła ciągła nauka. Na nowo zaczęła śpiewać, jednak po kryjomu. Gdy nareszcie zaczęła dobrze czuć się w Hogu zachorowała na smoczą ospę, co zmusiło ją do opuszczenia magicznej szkoły na dłuższy czas, w rezultacie oblała klasy. Po powrocie znowu zaczęła naukę od nowa. Ponownie musiała się poznawać z nową klasą, co dobiło ją. Teraz woli siedzieć sama, niż na lekcjach. Stała się opryskliwa do ludzi, których nie zna.
(wraz z rozwojem akcji będzie uzupełniane)

[Obrazek: 3526914564005581470670.png]
Rodzina

R.I.P Elizabeth Lavenhart
- babcia
R.I.P Vemund Lavenhart- dziadek
Maria Lavenhart- mama
Ernest Lavenhart- tata
Crevan Lavenhart- brat
Emiel Lavenhart- brat
Elise Lavenhart- ciocia; żona Kenneth
Kenneth Lavenhart- wujek; brat taty
R.I.P Madelaine Lavenhart- kuzynka; córka Claris Ellis (R.I.P) i Kenneth
Sophie Lavenhart- kuzynka; córka -ll-
Alduinn Lavenhart- kuzyn; syn -ll-
R.I.P Andrea Lavenhart- ciocia; żona Sigurda
Sigurd Lavenhart- wujek; brat taty
Niklas Lavenhart- kuzyn; syn Andrei i Singurda
Freja Lavenhart- kuzynka; córka -ll-
Solve Lavenhart- kuzyn; syn -ll-
Jenny Lavenhart- ciocia; żona Eliasa
Elias Lavenhart- wujek; brat taty
R.I.P Ingvar Lavenhart- kuzyn; syn Jenny i Eliasa
Arthur Lavenhart- kuzyn; syn -ll-
Damien Lavenhart- wujek; brat taty; oddalił się od rodziny

[Obrazek: 3526914564005581470670.png]

Relacje


[Obrazek: 7119414563981761470670.gif]

Crevan Lavenhart [Merlin]- jej starszy brat, bardzo go kocha, uważa go za najlepszego przyjaciela i autorytet, jest jedyną osobą której mówi wszystko
Niklas Lavenhart [Nico]- jej ulubiony kuzyn, bardzo go lubi
Neo Colerman [Veenq]- pierwsza osoba, którą poznała w Hogu, jej dobry kolega
Skye Nigdroke [Nightmare]- miła
Christopher Majeware [Neo]- zawsze wszędzie ją zaprowadza, dobry kolega, spędza z nim najwięcej czasu
Patrick Ceender [Patrykoloss]- da się z nim porozmawiać, bardzo go lubi


[Obrazek: 8333114563981761470670.png]

Freja Lavenhart [Eve]- najlepsza kuzynka, dobrze się z nią dogaduje
Jonas Lavenhart [Assassin]- kuzyn jak kuzyn
[font=Comic Sans MS]Rubeus Black [TurnDownForWhat]- dobry kolega

Alexandra Wolf [AlexiTheWolfie]- lubi z nią rozmawiać

Paul Hussain [Pusia]- lubi


[Obrazek: 2106014563981761470670.png]

Katherine Mollow [TheSoapy]- lubi z nią spędzać czas, dobra koleżanka
Megan Gingerblade [iLavender]- jak ją poznała to bardzo ją polubiła, jednak zaczęła ją troszkę irytować
Caitlin Teasel [Tenshi]- tylko raz miała 'przyjemność' z nią rozmawiać, o jeden raz za dużo


[Obrazek: 2946014563981761470670.png]

James Morgan [Mr_Gibster]- dobry kolega

[/font][Obrazek: 3526914564005581470670.png]
Ciekawostki
  • Jej różdżka jest zrobiona z klonu i ma rdzeń z pióra ogona feniksa. Jej długość to 10 i 1/2c, jest sprężysta.
  • Jej miotła to Dębowy Grom 79.
  • Hogwart się jej bardzo podoba, jednak tęskni za przyjaciółmi z Oslo.
  • Jej imię jest pochodzenia łacińskiego, od słowa aurea, aureola ("złota, złocista"), oznacza również zorzę polarną.
TurnDownForWhat
Czarodziej
Posty: 107
Tematy: 24
Gru 2014
111
#2
No bardzo zacnie  Heart .
Deborczi
Czarodziej
Posty: 16
Tematy: 4
Lis 2015
40
Gryffindor
#3
@Ref.
Deborczi
Czarodziej
Posty: 16
Tematy: 4
Lis 2015
40
Gryffindor
#4
@Ref. dużo zmian
Deborczi
Czarodziej
Posty: 16
Tematy: 4
Lis 2015
40
Gryffindor
#5
@Refresh grafika, relacje, trochę historii Heart
(jeśli o kimś zapomniałam pw, skype czy coś)Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2021.