Witaj!

Propozycja: Kupiec
errant
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 3
Gru 2014
0
#1
Gdzieś na ulicy w Hogsmeade stoi stary zarośnięty jegomość, podchodząc do niego pyta "Cóż masz ciekawego?"

Przydał by się kupiec, który z automatu kupi coś od CIebie.
Przykładowo kapelusz kupiłeś za 1G - Kupiec kupi go od Ciebie za połowę ceny lub jej 75% wartości.
Wielu z Nas posiada zdublowane itemy i chciało by się ich pozbyć, ale za bardzo nie ma jak, można by dodatkowo parę sykli czy galeonów zarobić i schować do portfela.

Jak uważanie?
Rajder01
Czarodziej




Posty: 177
Tematy: 7
Gru 2014
81
#2
Takie se.
Michael
Azkaban




Posty: 219
Tematy: 36
Gru 2014

#3
Kiedyś był taki ktoś na pokątnej, a dokładnie na Nokturnie. Jednak to słabe, bo takiemu kupcowi możesz wcisnąć wszystko, nawet zerwane kwiaty, więc zbyt łatwo zarobić. 
Multipla95
Czarodziej




Posty: 12
Tematy: 2
Gru 2014
3
#4
Ale coś takiego jak lombard by się jednak przydało. Tyle ze można by założyć blokady czego nie można sprzedawać.
errant
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 3
Gru 2014
0
#5
Nie chodzi mi, że zerwiesz trawę i ją sprzedasz...
Ale pewne rzeczy jak, sygnet, miotła, kapelusz, zbroja, różdżka, proszek natychmiastowej ciemności, i inne... można by sprzedawać.
FreeKilling
Mugol


 
#6
No.. nawet nawet.

Za.
Michael
Azkaban




Posty: 219
Tematy: 36
Gru 2014

#7
Używana różdżka?  Wątpie... 
Ja nadal uważam na swoje galeońce musicie zapracować, a nie iść sprzedać wszystko co znajdziecie w zamku.
BlackRav
Azkaban




Posty: 111
Tematy: 7
Gru 2014

#8
@Michael

Taa tylko ,że uczniaki mogą pracować od 13 roku życia...

A co do propozycji to nawet wmiare sensowna ale nie wyobrażam sobie 1 Klasisty który sprzedaje jakąkolwiek rzecz jakiemuś starcowi.
Michael
Azkaban




Posty: 219
Tematy: 36
Gru 2014

#9
@Blackrav

Nie musi to być do końca legalne, ja jako uczeń sprzedawałem słodycze w zamku( nawet dyrektorowi ), uczyłem zaklęć, prowadziłem gazete szkolną...
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#10
Jeżeli miałoby coś takiego powstać, to kupowałby jedynie określone rzeczy i ceny musiałyby być DZIESIĘCIOKROTNIE MNIEJSZE od ceny owego towaru.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.