Witaj!

Zaakceptowane PODANIE NA UCZNIA
koksu246
Czarodziej




Posty: 20
Tematy: 5
Lut 2016
2
Gryffindor
#1
Imię i nazwisko: Emmet Mcfly

Miejsce urodzenia: Londyn
 
Status krwi: (85%)
 
Cechy charakteru:Emmet jest sprytny, gdyż zawsze wie co zrobić by się wyplątać. Chłopak również jest odważny, gdyż nie boi się żadnych wyzwań. Chłopiec jest również sprawiedliwy, gdyż nigdy nie oszukiwał. Młody czarodziej jest też mądry, gdyż bardzo dobrze się przykłada do nauki.
 

Wygląd postaci: Emmet w mugolskiej szkole był uważany za ideałem chłopaka. Chłopak ma ciemne-blond włosy i niebieskie oczy ,ma również grzywkę. chłopiec ma również lekką opaleniznę gdyż zawsze z rodziną jeździł na wakacje na hawaje i tam biegał i zadawał się z innymi. Emmet był wysok
i
Historia postaci: Emmet był miłym chłopcem który wychowywał się w domu z rodziną. Wszystko się zmieniło gdy Emmet miał swoje 11 urodziny, gdy zobaczył niesamowitą książkę w księgarni w Londynie chciał ją mieć wtedy wychodzi ze sklepu człowiek który daje mu książkę do ręki. Gdy zdziwiony chłopiec zachowaniem człowieka z księgarni wrócił do domu zobaczył list który jest na stole, wtedy rodzice chcą z nim porozmawiać. Rodzice wyjaśnili Emmetowi co to magia, Hogwart i że są czarodziejami. Rodzice i Emmet poszli razem na pokątną gdzie Emmet najpierw poszedł do BankuGringota gdzie rodzice pokazali mu jego skarbiec gdzie było ogromnie dużo złota ale na próbę dali mu kilka galeonów.Po wizycie w banku chłopiec poszedł do olivandera po różdżkę. Olivander dał mu różdzkę z pióra feniksa która wybrała emmeta. Po wyjściu ze sklepu Emmet zobaczył jak rodzice kupują mu wilka. Po udanym prezencie emmet wraz z rodziną poszedł do Madame Mankin kupić mu szatę Po włożeniu pierwszej okazało się że leżała w sam raz. Po zrobieniu zakupów chłopiec wszedł do pocią gu na peronie 9 i 3/4 na kingskros. emmet szukał wolnego miejsca ale znalazł miejse z chłopakiem który wyglądał wporządku...

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Z internetu




Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak, przeczytałem

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#2
Wytłumacz mi w prywatnej wiadomości twoje powiązanie z graczem @koksu2468
koksu246
Czarodziej




Posty: 20
Tematy: 5
Lut 2016
2
Gryffindor
#3
Rainkooli napisał(a): (14.02.2016 12:43)Wytłumacz mi w prywatnej wiadomości twoje powiązanie z graczem @koksu2468

Już odpisałem na priv
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#4
Sprawa wyjaśniona.
koksu246
Czarodziej




Posty: 20
Tematy: 5
Lut 2016
2
Gryffindor
#5
Rainkooli napisał(a): (16.02.2016 23:39)Sprawa wyjaśniona.

Spk a podanie
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#6
Podanie zaakceptowane, wędrujesz do Gryffindor!

Zgłoś się po range na /helpop pisząc tam "Moje podanie zostało zaakceptowane [link do podania]"



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.