Witaj!

Podanie na Uczennicę - Darkina
Darinka
Azkaban




Posty: 5
Tematy: 3
Lut 2016

#1
Imię i nazwisko: Darkina Solveig
Miejsce urodzenia:Londyn
Status krwi: 50% (Matka - czarodziej, Ojciec-mugol)
Cechy charakteru: Darkina to spokojna, sprytna dziewczyna. Nie jest to z pewnością jakiś kujon klasowy, lecz z pewnością potrafiłaby przechytrzyć niejednego człowieka. Posiada wiele umiejętności. Przede wszystkim umie grać na ponad 3 instrumentach, oraz pięknie pisze wszelakiego rodzaju wypracowania, lecz to z pewnością jest spowodowane tym, że lubi czytać książki. Nie potrafi jednak przy np. pisaniu, czy chociażby graniu na tych instrumentach po prostu się wyciszyć, skupić. Musi cały czas coś robić, ale jak jest to nudne, zniechęca się i przechodzi do innego zajęcia, mimo że czasami to co musi zrobić jest obowiązkowe. Jednym słowem: Jak coś jest nudne, choćby było bardzo ważne, to to dla mnie jest głupie. Gdy nikt nie patrzy, najczęściej spędza czas między wykonywaniem zajęć , ale również w czasie wolnym, wpatrywaniem się w ekran komputera. Gra wtedy w jakieś gry logiczno-strategiczne, więc w sumie to jej pomaga. Dużo czasu spędza również nad swoimi pupilami. Jej wielkim marzeniem jest mieć wielką kakadu, ponieważ uwielbia ptaki. Jednakże jej rodzice nigdy nie zgodzili się na taki wydatek, no ale jej rodzina nie była bogata, ani biedna.
Za to kupili jej pieska - Jumbo.Gdy dowiedziała się, że będzie w Hogwarcie, bardzo się ucieszyła, gdyż zawsze chciała umieć czarować. Wyobrażała sobie, jak to wyczaruje sobie tysiące ptaków. Tak, ona zawsze myślała tylko o jednym.
To była jej cecha najprawdopodobniej już od urodzenia. To dziewczyna bardzo zwinna, z WF-u miała same dobre oceny. Uwielbia biegi narciarskie, siatkówkę oraz nienawidzi koszykówki. Z natury jest marzycielką, ale jak coś postanowi, to wypełni to, choćby było to nie wiem jak trudne.

Wygląd postaci: Darkina to dziewczynka mierząca 1.50, więc dosyć wysoka. Waży 26 kg. Ma owalną twarz, dosyć bladą, oraz czerwone usta. Zielone oczy, tylko dodają jej dziwnego kontrastu. Lubi ubierać się nie ładnie, ale wygodnie. Nie obchodzi ją to, czy na modzie jest to, albo to. Dlatego też tak różniła się od innych dziewcząt w jej wieku, miała bardziej męski umysł, niż dziewczęcy. Szczególnie zasłania ona miejsca wokół lewej łydki i pleców,ponieważ choruje na nieuleczalną dotychczas chorobę - bielactwo. Nogi i ręce miała chude, i długie. Tak samo palce - były wydłużone, i kościste.
 
Historia postaci: Gdy Darkina się urodziła, i miała 4 lata, była okropnie ciekawa otaczającego ją świata. W wieku ok. 7 lat, gdy zaczęła się interesować ornitologią, pomyślała sobie oglądając książkę przyrodniczą z działem ptaki "Ale byłoby fajnie, gdyby wszystkie te ptaszki z obrazków ożyły" No i tak się stało. Papugi, papużki zaczęły w zaskakująco szybkim tempie wyskakiwać z książki, i latać po całym pokoju. Narobiło to tyle hałasu, że wszyscy, mama i tata wpadli do pokoju, przerażeni hukiem i świergotaniem.Gdy weszli, wszystko znikło. W książce nadal były obrazki, a jedyna pamiątka po tym wydarzeniu to piórka, które każdy ptak zostawił po jednym. Od tego czasu, Darkina nie rozstawała się z jednym najpiękniejszym 3 - kolorowym piórkiem. Nosiła go zawsze, a czasem do niego mówiła. W dodatku, gdy opowiedziała swojej mamie o tym, co sie stało, mama zaczęła ją już w wieku 9 lat powoli wtapiać w świat magii. W jej 11 urodziny, przez otwarte okno wpadła śnieżnobiała sowa, z listem. Zostawiła go na parapecie i odleciała. Darkina próbowała ją jeszcze złapać, ale nie zdążyła. Po kilku miesiącach przygotowań ruszyła na peron, gdzie zakończyła się jej mugolska przygoda.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Szukałam jakiegoś serwera HP. I natrafiłam.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Taak.


Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Marsen
Czarodziej



Donator

Posty: 188
Tematy: 16
Gru 2014
330
Slytherin
#2
Bardzo ładne podanie,

Zaakceptowane.

[Obrazek: 3dqndfR.png]

Zgłoś się po rangę na serwerze, używając komendy '/helpop Moje podanie zostało Zaakceptowane <Link do Podania>'!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.