Witaj!

Zaakceptowane Podanie na ucznia
Yoda22
Azkaban




Posty: 20
Tematy: 5
Sty 2016
Hufflepuff

#1
Imię i nazwisko: Alan Wilson
Miejsce urodzenia: Anglia Abingdon 7 stycznia 2033
Status krwi: 80%
Cechy charakteru:Moje cechy charakteru to: miły,koleżeński,pomocny,posłuszny i chciałby dostac sie do gryfonów jak jego rodzice 
Wygląd postaci:Mam niebiskie oczy,ciemny blond włosy i zawsze ma usmiech
Historia postaci: Gdy miałem 9 lat przeprowadziłem sie do londynu nie wiedząc o czarach i o hogwarcie moi rodzice chcieli mi to powiedziec na 10 urodziny. Gdy miałem dziesieć lat to mi powiedzieli i tak oto czekałem do jedenastki czekałem  czekałem i sie stało. gdy juz miałem jedenascie lat chciałem zeby to sie zdazyło zeby byc w szkole magi i nawet dostałęm na urodziny różdzke i przechowywalem ja i gdy mnie przyjma wyjme ja.Gdy bawilem sie z kolegami to chcialem zagrac w czarodziejow i jak sie bawilismy to myslalem ze dostalem sie do hogwartu. Mama i tata mi mowili ze mam byc grzeczny bo jak nie bede to zabiara punkty domu. Zawsze mowilem ze zrobilbym wszystko aby mnie przyjeli.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerzeShockd Drollercaster'a

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#2
Wstrzymane, nazwisko do zmiany gdyż takie już funkcjonuje na serwerze, dodaj nieco więcej zdań do cech charakteru oraz rozbuduj wygląd. Historie też postaraj się rozbudować o kilka zdań.
Yoda22
Azkaban




Posty: 20
Tematy: 5
Sty 2016
Hufflepuff

#3
Poprawione
Stella
Dyrektorka Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 975
Tematy: 164
Gru 2014
827
Ravenclaw
#4
Podanie zaakceptowane, wędrujesz do Hufflepuff!

Zgłoś się po range na /helpop pisząc tam "Moje podanie zostało zaakceptowane [link do podania]"



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.